Imawa no kuni no Alice

• Japonsko 今際の国のアリス (viac)

Mladík posedlý hraním videoher se společně se dvěma kamarády ocitne ve zvláštní verzi Tokia, kde všichni musí hrát nebezpečné hry o přežití. (Netflix)

Recenzie používateľa ANTYCHRYST k tomuto seriálu (3)

Imawa no kuni no Alice (2020)

Zarostlé tokio ..nikde nikdo.. par lidiček..neznáme hry..karty..:) tohle mě hodně bavilo..sledovat co se bude dít..co se stalo..kde jsou všichni..co znamenají karty.. některé postavy jsou dosti sympaticke ovšem krom hlavní mužské:) poslouchat to jeho knourani bylo utrpení..jeho bych úplně vymazal a byl bych maximálně spokojen :) za 4 dny komplet shlednuto.. :) Joker na nás čeká..takže doufám ze bude pokračování a nejake lepší vysvětlení:) 85% pusté a obrostle město je super..hry vás drží v napětí kdyz přemýšlíte co bude dál..postavy si vás postupně získávají..občas to je slušná řežba:) no a co se pak děje v jednom dílu tak to je slušná očista:) během sledování si některé oblíbíte a pak čekáte co bude a nebo s otevřenou pusou zirate co vše dokážou:) souboj s katanou neměl chybu ..Jatka na pláži- mazec:) ()

Season 1 (2020) (S01)

Ja ty Japonce moc nemusím..ale tohle vypadalo zajímavě..taková mixla hra na olihen ala hunger games atd..Prázdný Tokio je hustý..nikde ani zivacka kam všichni zmizeli to nikdo netuší ..Už od začátku hlavní postava ufnukana .. nesnesitelná a hlavně.. úplně zbytečná..každej si časem najde své favority..konec bohužel otevřenej že druhá serie je povinností:) 80% me to bavilo i když bch vynechal spousty citových zvrtaka dialogů:) ()

Season 2 (2022) (S02)

Druhá serie jede od začátku..:) žádná ztráta času rovnou akce.. pár nových postav.. jediné mínus jsou pro mě uknourane pasáže kde hlavní postava fnuka a bleje sračky:) ( nechápu že se nenechal ojet jednonohou xenou :) :) konec takovej zmatek ze se v tom neda vyznat co je lež ..fikce..realita..pravda.. takový at si každej vybere:) karta Jokera to nechává celé otevřené:) a jsem rozhodně pro! Obe série shlédnuty za 4 dny :) a byl to nářez 85% tohle mě hodně bavilo ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD