Imawa no kuni no Alice - Season 2 (2022) (séria)

Episode 6 (S02E06)

Predloha:

Haro Asó (komiks)

Hudba:

Jutaka Jamada

Usagi bude muset přesvědčit cyniky z týmu Královny, že na jeho plánu něco je. Čišija narazí v budově Nejvyššího soudu na Kárového krále. (Netflix)

Lenka.Vilka

Zatím asi nejlepší vyústění srdcové hry. Jo, kvůli tomu, co je skoro na jejím konci řečeno, ale asi i víc jaký jsou na to reakce. Občas stačí otevřít své srdce a doufat, že si to ostatní přeberou stejně. A před soudem (zase matematika! Proč mi to děláte?!) výlet do zoo :) ()

kenkaku

Chování královny (pokračování hry z minule) nedává smysl. Proč holku nekonvertovala? Kluk by pak šel sám… Nepochopím. Než nudno-hra dojde do konce zabere to 20minut. Než začne hra další, bylo potřeba propálit vatou a nudou další čas do poloviny epizody jen proto, aby bylo jasné, že se (opět) neukončí… ale protože mé očekávání bylo překonáno, nechám koukatelný průměr. ()

Lilith03

Pro diváka jistě atraktivní díl, nenudíte se, ale ve hře královny bylo spoustu mezer a nesouvislostí. Líbilo se mi ovšem, jak to zakončila, že chtěla zemřít po svém. Hra soudu popravdě nic moc, až moc čísel, bylo to pro mě zmatené. Bohužel opět nějaké nesouvislosti, což epizodě dost ubralo. Sotva na ty čtyři hvězdičky, jak se říká s odřenýma ušima. ()