Nenápadná Lucy (Sandra Bullocková) pracuje na stanici metra – má byt, mačku, tajnú životnú lásku a nulovú šancu, že dotyčného niekedy osloví. Až jedného dňa muža jej snov Petra (Peter Gallagher) zrazia pri náhodnom incidente na koľajnice. Lucy nezaváha, zachráni mu život a v nemocničnom zmätku ju na základe náhodnej poznámky označia za jeho snúbenicu. „Snúbenec“ je stále v kóme a Lucy si zvyká na život v novej rodine, ktorá ju prijala ako budúcu nevestu. Sen v bdelom stave trvá len do dňa, kým sa Peter nepreberie z bezvedomia. Prebudenie sprevádzajú isté rozpaky, pretože si na „snúbenicu“ nevie spomenúť a situáciu výrazne komplikuje aj jeho brat Jack (Bill Pullman), ktorý v Lucy začína čoraz neodbytnejšie vidieť viac, ako len budúcu príbuznú. Jedno je isté – svadba bude, ale do poslednej chvíle nie je jasné, kto si koho vo finále odvedie k oltáru... (TV JOJ)

Besyn

Líbilo se mi to.Taková milá,pěkná,nenáročná romantická komedie.A Sandra Bullock je zde (jako ostatně všude jinde) moc krásná. ()

Stíba

Taková celkem hloupoučká romantická komedie se zajímavou zápletkou, sympatickými herci (až na Gallaghera, kterej se teda do tý postavy trouby, jak ho při promlouvání do duše nazve i Saul, fakt hodí), ale ne úplně zručným režisérským uchopením, díky čemuž zapadá do celkem šedého průměru, což mi tu přijde škoda. ()

haWranka

Moje oblíbená vánoční romantika. Sandru Bullock mám ráda a Bill Pullman je taky fajn. A když jsou navíc sympatický hlavní postavy obklopený takovou kouzelně praštěnou rodinkou, spoustou sněhu a atmosférou Vánoc, není moc co dodat:) ()

Acrobat

medovka lekárska a pod hľadaj svoje šťastie. Slepá kura k zrnu. Lampa najväčšia tma, etc. Priaznivo romantické s ľahkosťou človečiny ()

tančísvlky

Výborný film a jeho možné pozerať stále dookola. Na rozdiel od všetkých donekonečna sa opakujúcich hlúpostí , toto má nesporne veľký šarm. Až sa nechce veriť , že to natočili za veľkou mlákou. Je to skôr britský štýl filmu, skrátka je to pekné. ()

Kingjiri

Romantiky je místama možná až příliš (s čímž souvisí menší dávka patosu viz žádost o ruku v budce na nádraží), nicméně pohodová atmosféra se nedá snímku upřít. Nakonec ani Sandra Bullock výslednej dojem nekazí a docela se do takový role hodí. Jenomže Jon Turteltaub prostě neni nic víc než sympatickej rutinér, čemž odpovídá výsledek v podobě klasický romantický komedie devadesátejch let, která nijak nenudí, ale víckrát si jí pouštět asi nebudete, čistej průměr. ()

Likan7

Naprosto průměrná typická americká komedie, o které druhý den nebudete vědět zhola nic. Neurazí, nenadchne. Holt nejsem cílovou skupinou téhle slaďárny, ze které akorát bolí zuby. A k tomu nemam rád Sandru Bullock. :-) ()

netWoor

V době vzniku by mě to asi vzalo víc (bo podobný kraviny mam docela rád), jenže jak je něco dvacet let starý, už mě to moc nebere ... klasickej americkej doják (byť leckerý dílo umí dojmout víc) ... ()

src

Film o tom, ze sny se nekdy vyplni, ale neni to vzdy to prave orechove, a ze lasku lze najit tam, kde by to clovek necekal. Okouzlujici Sandra Bullock, ktera se snazi se svym zivotem neco udelat ponekud netradicnim zpusobem. Ale co, kazdy obcas zalze, ne? ()

Alojs

Jeden z těch mála pohodových filmů, na který se rád kouknu prakticky kdykoliv. Americká verze Vánoc mi nedělá potíže, ani ten jejich zvyk scukávat se v počtu 20+. Humoru je sice málo, ale na druhou stranu - o tom to ani není. Sandra je fajn, Bill je sympaťák až za roh a vůbec - vypočítané je to naprosto přesně... Čtyři hvězdy. Bez jakéhokoli zaokrouhlování. Je opravdu jen málo romantických komedií, které jsem viděl pětkrát (Notting Hill, Láska nebeská, Čtyři svatby...). ()

Shitonit

Příběh úplně bez ducha o krávě, která těžce neví co chce. V totálním závěru se z krávy navíc vyklubává obyčejná coura. To nejde víc pospat. Romantická sračka pro podobný krávy. ()

hazdrova

Atmosféra filmu ju skvelá a podľa mňa je to komédia lepšieho priemeru. Sandra cerí celý film zuby a vzťah s Billom Pullmanom je vytvorený neskutočne prirodzene. 3,5* ()