Veselá dobrodružství začínají, když se půvabná Lizzie (Duff) a její přátelé chystají na školní výlet do Itálie. Tam se Lizzie obrátí celý dosavadní život v pohádkový sen, když se zamiluje do italské pop-hvězdy Paola a on si ji splete se svou bývalou přítelkyní. Z mladičké a nezkušené Lizzie se stává mezinárodní hvězda pop music, která stojí před zásadním rozhodnutím: má vyměnit nový báječný život v záři reflektorů za staré dobré časy a osvědčené přátele? (oficiálny text distribútora)

Pingu

Je to takovej "správňáckej" film s jedním takovým typickým talianským týpkem a v tomto snímku s velice dobrou Hilary Duff. 70% ()

Alice02

Na odpad to neni... ale romantiku si pedstavuju trochu jinak. A celý film mě tak nějak pořád prudil. Navíc nemusim Hilary Duff. Tipická opakovačka, pocházející samozdřejmě z USA. ()

fojtas

film je snad cecko, vsechno je spatne a hrevi neumi hrat...ale kdyz ona je tak pekna a ma takobvy hlasek:o))))sakra asi budu producent, kdyz vidim jak malo staci pro spokojensost divaka:o))) ()

danielwanderer

Ja sa fakt ospravedlňujem, toto je snáď nejaké moje zlihanie alebo čo, ale fakt som si po dosť dlhom čase našiel čas na film a náhodou bolo nedeľné doobedie a ja raňajkujem. Zrazu logo Disney a ja presedím 93 minút pri americkej komédií, hovoriacej o tom ako si istá Lizzie (moja čím ďalej tým obľúbenejšia Hilary Duff) prežije snovú cestu do Ríma, kde prežije lásku na školskom výlete s európskou popovou hviedou. Jéééj, úplná pohodička, síce preklišovaná, že je to až nevysloviteľné, končiaca tak, že sú všetky šťastný a každý dostane to čo si zaslúži. Fakt ja neviem :D, ale tak hodnotím relatívne dobre, pretože niesom znechutený ani zďaleka, ba cítim sa úplne veselo aj keď som dosť nekritický teraz :D. ()

xenopus

Jejda, to je tak blbé a předvídatelné až se těžko hledá přívlastek jako co vlastně... Ale vyloženě blbě to zase neuráží, svou stopáží je akorát, herci kdovíjak nepřehrávají a celkově je to příjemné... Je to málo, ale někdy jsem schopen přimhouřit oči i nad zjevnými logickými nedostatky. Slabší **, možná bych dal i odpad, ale to bych to musel sledovat celé od začátku od konce a plně se na to soustředit. Mezi přepínáním jiných programů a spánkem mi z toho holt vyšlo tohle. ()

Judy24

Realistické asi tak jako představa, že si vezmu George Clooneyho, jinak standardní film s Hilary Duff. Docela by mě zajímalo, jak bych na ten film koukala, kdybych předtím shlídla aspoň část epizod původního seriálu. Obávám se, že bych to asi ani nedokoukala, protože je to tak nějak kýč za kýčem, mizerný herecký výkon za výkonem a když už fakt nevíte, co by mohlo být dál, přijde zaručeně nějaké klišé. ()

riza-do

Snad jedna hvězdička za pěkný postavy. Osobně mi to nepřišlo příliš špatný, ale umělý, občas vynucený.. Hlavně konečná scéna kdy obě sobě podobné dívky zpívali, byl slyšet jedena tentýž hlas. ()

yaqwsx

Prostě nejsem cílovka. Víc k tomu nemůžu říct. Snad jen to, že jsem se nudil, chvilkami se cítil dotčen a ke konci hledal šampáňo k bouchnutí na oslavu konce (utéci se nedalo - film běžel v autobuse cestou na lyžák) ()

ratje

Vydrzela jsem se divat az do konce, jenom nevim, jestli na to mam byt hrda nebo se stydet ;-). Davam jednu hvezdicku za prozreni, ze jmeno Lizzie je vlastne Elisabeth, tedy vlastne Alzbeta a tudiz take Izabela. A hnedovlasa italska Betuska vypadala lip nez blondata americka Betuska (oboje Hillary Duff). ()