Tri mladé atraktívne ženy sa vydajú na výlet do Paríža. Keď vďaka hyperaktívnej sprievodkyni nestihnú odchod autobusu, zdá sa, že sa ich výlet ocitol v troskách. Namiesto toho ich čaká úžasné dobrodružstvo. Jednu z nich, Grace, si v hoteli spletú so slávnou a bohatou britskou dedičkou Cordeliou a celá trojica sa ocitne v Monte Carle, kde strávi vzrušujúci týždeň plný lesku, nádhery a nezabudnuteľnej zábavy. (TV JOJ)

cheonsacz

Čekala jsem od toho mnohem více, ale hodnocení kvalitě tohoto filmu jednoznačně odpovídá. Je to lehký průměr, něco co neurazí bohužel, ale ani příliš nepobaví. Film si mé hodnocení získal především hereckým obsazením, kostýmy a hudbou (Mika je jeden z mých nejoblíbenějších umělců). Hodnocení mu však ubírá jednoduchá zápletka a nezajímavý scénář a prostoduchost výpravy z které se dalo vytěžit mnohem více. Z krásného Monte Carla a Paříže jsme mohli vidět jen pár záběrů a z Texasu jsme vlastně neviděli vůbec nic. Filmu také dosti ubírá dvojrole Seleny Gomez, která mohla být mnohem lepší a nevyhne se ani typickým cliché. Pokud jste, ale teenager co si vždy snil o tom jak se ze dne na den stane "priceznou" je tento film ideální snímek pro Vás a určitě nezklame. Hvězdička za scénu se svázanou Selenou a ukrutně optimistického policistu :) ()

Pethushka

Lákavé herecké obsazení sice nezklamalo, ale se scénářem spokojená nejsem. Postupem času si víc a víc vážím originality, kterou tenhle film naprosto postrádá. Nemůžu říct, že bych se nudila. Po celý film jsem si ale přála, aby mě něčím překvapil..ne, nestalo se. Nekonečně nesympatická mi byla také Selena Gomez v roli slavné hvězdy. Chvíli jsem sice rozmýšlela nad 4*, ale obávám se, že bych ji dala jen kvůli Leighton Meester. Ta už ale jednu moji velkou hvězdu má. ()

lucieK

Co si budem povídat, kdyby v tomhle filmu nebylo tolik krásných herců a hereček a především úžasného oblečení, tak bych se na to asi ani nedodívala. Zápletka nulová, to stejné herecké výkony a i samotný film. Návíc jsem v Monte Carlu byla a tenhle film ho zachytil dost zvláštně, vypadalo to spíš jako nějaká italská riviéra. Asi vůbec nejhorší byla celá předvídatelnost filmu, ani jeden moment nepřinesl nic zajímavého popřípadě zábavného. Je to prostě propadák i na Selenu Gomez a to už je co říct. Chudák holka, její muzika nestojí za nic, její filmy nestojí za nic, tak aspoň že má ten status přítelkyně Justina Biebra:-D ()

suzanne1997

Tenhle film byl něčím zajímavý a to se nedá popřít, nadchl mne ten jeho styl, to, jak se vydávaly za někoho jiného a dokonale jim to vycházelo, nedokážu tomu nic moc vytknout, nic moc od toho filmu očekávat nelze, ale ani není až tak úplně špatný, ono nejde jenom o to, jak je natočený, ale taky o to, že každá si něco uvědomí, každá pozná štěstí, i když Grace mohla být na konci filmu trošku déle. Tenhle film bych doporučila těm, kteří nemají co dělat a chtějí si jen zkrátit dlouhou chvíli, protože tenhle film se na to dokonale hodí. ()

KM Phoenix odpad!

Nehorázná blbost přenarvaná klišé od sklepa až po půdu, s katastrofickými hereckými výkony. Naprostá urážka soudného diváka. Problémem je i to, že ten film ani není tak špatný aby se mu člověk za to mohl smát. Místo toho musí tu absolutní nudu přetrpět. Většinu času jsem si přál aby se hlavní postavy potkali s motorovou pilou tím správným koncem. Oproti tomuto výkalu Thomase Bezuchy jsou i české "Pusinky" velkofilmem. ()

• Film se natáčel čtyři dny v Paříži a dva týdny v Monacu. Zbytek natáčecí se pak konal v Maďarsku. (maluti)