Hlavní hrdince Juliettě Valderrámové bylo právě 10 let a poté co ztratila rodiče, žije na venkově ve vesnici San Vincente u svého dědečka. Jejími nejbližšími kamarády jsou Pedro a Cristóbal Valenciovi, budoucí dědicové prosperujícího statku El Castillo. Tomuto přátelství nepřeje otec chlapců Genaro Valencia, protože si myslí, že není dost dobrá pro jeho syny. Ani k chlapcům se však nechová stejně. Prvorozenému Pedrovi projevuje svou přízeň, zatímco k mladšímu Cristóbalovi se chová pohrdavě. Neustálému ponižování je vystavena i jeho manželka Sofie, která se za něj provdala na nátlak jejího otce. Její skutečnou láskou byl malíř Gabriel Almada, který se po letech vrací do vesnice. (duklak2)

Zetwenka

Tato bych ani nenazvala telenovelou ale spíše seriálem pro krátký počet dílů, než je u telenovel běžné. První pochvala patří za úvodní titulky a znělku. Ty záběry do labyrintu keřů, kde nám jsou postavy představovány a prochází spletí cest, které mají symbolizovat zákruty a slepé uličky nejen vášní, byli trefně udělány a hezky podtrhli název i děj. Příběh sahá do minulosti, kdy si rodiče našich představitelů dost ublížili. Julietta přijde o rodiče, posléze i dědečka a je v opatrování Gabriela. Nepříjemný Genaro nemá svědomí ani ruce čisté, stojí za smrtí nejen své manželky Sofie ale i Juliettina dědy a rozhodně ještě má co říci do vztahů Pedra, Julietty a Cristobala, kterým navíc opovrhuje .. no proč asi, že. Nebylo to špatné ani úžasné a hodnotím za střední cestu 3, pohodové obsazení, dost intrik, překvapení a nebylo to zdlouhavé. PS: akorát se hodně Leticia naplakala, až jsem měla strach o její očka. Počet dílů: 80 Viděno: 78 ()

HEED odpad!

Hodnotím zpětně, viděl jsem snad všechny díly. Je to vážně nudná blbost. Tenkrát jsem byl menší a satelit či kabelovka nebyla. S odstupem času, vážně odpadní záležitost. ()

BradleyT

Já teda musím říct, že jsem viděl asi 10 dílů - ne popořadě a poslední dva díly byli fakt luxusní - trošku mi to připomínalo horor (v pravém slova smyslu) - borec se zastřelí pistolí vloženou do krku poté co zmasakruje pár lidí (předposlední díl) a poslední díl už je romantické klišé ;-) Už jen proto, že mi to tak utkvělo v paměti musím dát jednu hvězdu... :-D ()

klapqua

Pamätám si, keď to bežalo v tv, babka na tom bola závislá. Jediné čo mi utkvelo v pamäti, je nezabudnuteľná úvodná zvučka v labyrinte a celkom fešný Pedro:) ()