Hlavní hrdince Juliettě Valderrámové bylo právě 10 let a poté co ztratila rodiče, žije na venkově ve vesnici San Vincente u svého dědečka. Jejími nejbližšími kamarády jsou Pedro a Cristóbal Valenciovi, budoucí dědicové prosperujícího statku El Castillo. Tomuto přátelství nepřeje otec chlapců Genaro Valencia, protože si myslí, že není dost dobrá pro jeho syny. Ani k chlapcům se však nechová stejně. Prvorozenému Pedrovi projevuje svou přízeň, zatímco k mladšímu Cristóbalovi se chová pohrdavě. Neustálému ponižování je vystavena i jeho manželka Sofie, která se za něj provdala na nátlak jejího otce. Její skutečnou láskou byl malíř Gabriel Almada, který se po letech vrací do vesnice. (duklak2)

BradleyT

Já teda musím říct, že jsem viděl asi 10 dílů - ne popořadě a poslední dva díly byli fakt luxusní - trošku mi to připomínalo horor (v pravém slova smyslu) - borec se zastřelí pistolí vloženou do krku poté co zmasakruje pár lidí (předposlední díl) a poslední díl už je romantické klišé ;-) Už jen proto, že mi to tak utkvělo v paměti musím dát jednu hvězdu... :-D ()

akisha odpad!

Mezi ostatním hnojem telenovel se tahle odlišuje akorát docela slušným bodycountem (prakticky každej druhej díl někdo zkápne). Jen nevím, jestli to někomu stojí za zhlédnutí. ()

InJo odpad!

Ještěže telenovely neexistovaly už v dobách 2. světové války a totalitního režimu. Celkem živě si totiž dokážu představit, jak náckové nebo komančové mučí své nebohé oběti sledováním těchto nepopsatelných zhůvěřilostí (viz Mechanický pomeranč)... 0% ()

WANDRWALL

Moc smutné, občas ale prosvítá i naděje, ta je postupně živena větší nadějí, smutné se vytrácí, nastupuje veselost, tu střídá panika, po ní následuje údiv, po něm váhání, pak rozpaky, po nich trochu studu, pak trapnost, po ní zase veselost atd. ()

L_O_U_S

„Laberintos del pasión…“ Kdysi dávno se to doma u nás sledovalo a já to nesnášel. Dávám nicméně hvězdu, protože pokud si dobře pamatuju, byly i horší telenovely. A abych si teď připomněl znělku, přerušil jsem poslech Philipa Glasse. Takže proč ne. (1 202.) ()

Jane18CZ

Viděla jsem to když mi bylo asi 10, nevím přesně, hodnotím to v 19letech :D takže moje pamět a zkušenosti jsou už jiné. Ale vím že jsem na konci brečela a říkala si že už to nikdy neuvidim (jako ve smutném, ne ve smyslu "Díky bože, že je konec") takže asi tak xD ()

wosho odpad!

Leticia vidí už od začátku, tak nemusí čučet jak načapaný cikán při krádeži slepic, ale stejně hraje jak osel Shakespeara v Pošťákovi (a ten je alespoň roztomylí a užitečný). Labyrinty vášně jsou příkladnou ukázkou typické telenovely:je v ní vše co v ní má být a chybí jí vše, co seriál dělá kvalitním a sledovatelným pro normalního diváka u nás, či či jinde na světě mino Latinskou Ameriku. ()

Paity odpad!

Laberintos de pasión není jen tak nějaký brak. Je to seriál, který by měl mít své místo ve výkladových slovnících, hned vedle pojmu vypatlaný, duševně nahý a pitomý. ()

Kochanski

vy jste na ty telenovely nějak vysazený, co? Jsou to neškodné kravinky, které nemají žádné ambice. Jste nechutní elitáři, povýšení až na půdu! Já se na to taky nedívám, ale nemůžete to přece takhle zatracovat. Kdyby to režíroval Kubrick, tak chápu, že to haníte. Ale takhle - vždyť to ani není film! Je to prostě útvar, který si žije a je není pro Vás. Ani pro mě! je jednoduché takhle odsoudit nižší zábavu, ale někteří lidé na Kubricka fakt nemají! a snad naposled má "povedená" kritika ()

Vakomlok odpad!

Líbí se mi, jak Leticia Calderón hrála asi v třiceti telenovelách a žádná se nevyškrábala v hodnocení nad 30%. Co k tomu říct? Nepomohl by lepší účes? ()

Besyn odpad!

"Naprosto nezapomenutelná Esmeralda v další naprosto nezapomenutelné roli.Jediné mínus této "lahůdky" spočíva v tom,že se objeví asi až ve 30 díle.Ale vydržte a budete bohatě odměněni". -Vladimír Železný ()