Max Fist tvrdí, že je hrdina z inej dimenzie, ktorý sa dostal v čase a priestore na Zem, kde nemá žiadne schopnosti. Nikto jeho príbehom neverí, okrem miestneho tínedžera menom Hamster. Spoločne sa vydajú do ulíc, aby zlikvidovali miestny drogový syndikát a jeho brutálneho zločineckého bossa. (Bontonfilm SK)

Adramelech

Nepříliš záživný film, který však má i svá pozitiva. Ukazuje, že černoši v USA nejsou žádnými povaleči schopnými leda tak pobírat sociální dávky, nýbrž že pilně pracují, konkrétně v oboru distribuce drog. Přitom bez předsudků spolupracují s bělochy, nikde žádná rasová diskriminace těch oněmi nebo oněch těmi. Sem tam se sice trochu střílí, ale to je v USA takový národní zvyk. Vyzdvihnout je třeba, že se podnikatelé starají, aby jejich živnost co nejlépe prosperovala. V rámci rozšíření klientely se tam řeší třeba otázka, od kolika let si děti zvládnou píchat heroin. Do této sociální selanky výkvětu lidské civilizace (tj. amerického  kapitalismu) je zamontovaná dějová sci-fi linie, jejíž smysl mi unikl. Celkový dojem značně rozpačitý. ()

Corpsegrinder

Zklamání a veliký. Těšil jsem se na to od oznámení ale bohužel se to vydalo tou nejhorší cestou kterou mohlo. Naprosto nesympatická a zbytečná sourozenecká dvojice v hlavní roli film akorát brzdila, do toho nesmyslný chování všech zúčastněných a jako bonus asi jen 3 minuty akčních scén z nichž tak 30 sekund stálo za to. Myslel jsem že film bude mít trochu nadhled a díky námětu se to vyhne superhrdinskýmu klišé ale přesně do toho to ke konci spadlo. A když už jsme u konce, ten byl na odpad. V podstatě je to něco jako He Never Died, jen bez jeho kvalit. Dávám hvězdu za hudbu a mizim navždy. ()