After: Tajomstvo

• Česko After: Tajemství (viac)

Tessin život sa rozpadáva. Nič nie je také, ako si myslela. Ani priatelia, ani rodina. Hardin – jediný človek, ktorý by mal za každých okolností byť jej spoľahlivou oporou – zúri, keď zistí, čo dôležité pred ním zatajovala. Namiesto toho, aby ju v jej plánoch podporil, rozhodne sa jej ich prekaziť. Tessa vie, že Hardin ju miluje a urobí všetko, aby ju chránil, avšak niekoho ľúbiť a dokázať s ním žiť nie je to isté. Tessu vyčerpáva nekonečný kruh záchvatov žiarlivosti, nepredvídateľného hnevu a odpúšťania. Silu jej citu k Hardinovi už nikdy neprekoná iný muž, žiaden iný bozk jej neposkytne toľko radosti ako Hardinov – stojí však neskrotná vášeň medzi nimi za ten nekonečný boj? Kedysi im na prekonanie problémov stačilo, že jeden druhého ľúbia. Ak sa však Tessa rozhodne poslúchnuť hlas svojho srdca, bude to znamenať... koniec? (Bontonfilm SK)

Milan2511

Tenhle díl má stejný problém jako druhý díl. Tvůrci nechápu proč ale stejnou chybu dělali už ve dvojce nedokážou do tenhle ságy dat normální děj aniž by tam nebyla každých deset minut sexuální scéna kterých tam je snad ještě víc než ve dvojce . Tenhle film není skoro o ničem jiném než o sexu a hádkách mezi Hardinem a Tessou nic víc tam není . Nechápu první díl byl fakt v porovnání s těma dvěma úžasný a vypadá to že tahle nadějná značka začíná upadat a to je škoda mělo to podle mě velmi dobře našlápnuto. Zase to drží nad vodou herecké výkony jinak je to hodně bídné. ()

golf78

Na tohle muze koukat jen totalni masochista. Musel jsem to vypnout, protoze me urazelo, jaka je ona krava on totalní píčus. Hádka-sex-hádka-sex-hádka-sex. ()

zeyer

Bylo to po lockdownu v roce 2021, kdy se konečně smělo do kina. Chtěl jsem jít na cokoliv, klidně na After, člověk byl kulturně vyprahlý. Mně se líbil plakát, vypadalo to na romantickou komedii. Naštěstí to časově nezapadlo a film jsem viděl až 2023 na DVD z německé výprodeje. Všechno o té hlouposti je zde napsáno jinými diváky - dialogy, sex, plytký děj. Já tomu ani nějak nerozuměl, ona hrozně chtěla tu super práci, on tam někde zůstal, pak ten Tessin otec, Hardin se zjevil na soulož, pak byl zuřivý, ona zmatená. Nakonec jsem to přežil, že jsem si na DVD nastavil cizí jazyk, dal si k tomu pivo a sýrové nitě. A mnul jsem si ruce, že jsem za to ve Slovanském domě neutratil 230 Kč. Jiné díly After už ani z recese. ()