Lavi ide z jedného problému do druhého: jeho život plný divokých večierkov, rýchlych aút, ľahko odetých žien a milovaného futbalu sa zvrtne priam neuveriteľne. V svadobný deň zistí, že je otcom...Neprísť o svoju čerstvú manželku, postarať sa o syna,o ktorom ani netušil, uskutočniť prestup snov z TJ Vyšehrad vyššie – toto všetko sa od Laviho očakáva. Lavi sa nevzdáva, je síce stále ten istý „bývalý sparťanský“ hráč, tak trochu magor a šialenec, ale má na to!!! Neuchopiteľnému Lavimu (Jakub Štáfek) pomáha aj super schopný agent Jarda (Jakub Prachař) a nekonečnú podporu má v svojej „duty free“ priateľke–manželke Lucii (Šárka Vaculíková). (Magic Box)

DaNvYto

Exkrement opírající se o prázdnotu, kterou má většina tohoto národa v palici. Jestli toto trhalo v kinech rekordy, pak to o nás něco vypovídá. ()

jjjerry odpad!

Trailer lepší než samotný film, Všechny vtipné momenty použity. Ve filmu nic moc nepřekvapí. Velké zklamání. Formát se nehodí na na film. Vůbec. ()

Emperor1

Štáfek s Prachařem skvělí, ani ostatní herci neudělali ostudu, snad jen schématické klišé v podobě postavy jeho "sheldonoidního" syna mě rušilo, ale chápu, že byl potřeba jako protipól a vůbec pro vývoj Laviho postavy. Co se komediálních prvků týče, ocenil jsem spíš dialogové vtipy než gagy (ty mají často tendenci sklouznout do troškovských taškařic - viz např. scéna s hořícím přirozením), ale celkově jako parodie na české fotbalové prostředí dobré. ()

Karbos

Seriál v podobě krátkých skečů mi sedl. Celovečerák ale ne, po první třetině mě film začal nudit a humor mi přivodil max lehký úsměv na tváři. Chápu, že dat do kupy ucelený celovečeràk je o dost větší výzva, než točit fotbalové večerníčky a z tohohle pohledu to nedopadlo zase tak zle, ovšem, vzhledem k tomu humbuku kolem filmu a i zdejším vysokým hodnocením tady na čsfd jsem čekal bohužel víc, než jsem dostal. Čekal jsem ulítlou crazy comedii ve vysokém tempu a surovým humorem. Bohužel tempo i humor po první třetině opadlo a nastoupila nuda. ()

Germanicvs

Prototyp českého modelu veselohry, který zde před mnoha lety (a tisíci reprízami) vystavěl duch Marie Poledňákové (a Tomáše Holého) opět zaútočil na peněženky lidí, kteří se do kina chodí jen bavit. Natvrdlý dospělý aktér je usměrňován vysoce inteligentním dítětem a do tohoto zažitého konceptu je namíchána třaskavá směs hudebních říkanek, atraktivních bouráků, celebrit, hereckých stálic, silikonových balónů a rádoby humoru a hlášek (co časem zlidoví). Sázka na jistotu možná brzy přinese podobně koncipované pokračování. ()

Stuart6

Nechápu, proč do filmu, kde jednou z hlavních rolí je osmiletý kluk, musí za každou cenu nacpat tolik vulgarit ? Ty dvě hvězdy jsou za mladýho 😉 ()

v.indruchova

3 a půl hvězdy, dobrá bejkovina, aspoň jsem se nasmála. Líbí se mi že se FYLM vysmívá sám sobě stereotypům chování lidí nejen kolem fotbalu. Někdy drsné i sprosté. Ale takové to nejen v této branži doopravdy je. I když povahově mám blíže k malému Richardovi, takže ten mi také sedl. Starý zlatý typ humoru postavený na trapasech  a pádech s kombinací s hláškováním/dobrý :) ()

Tristanian

Film, za kterým je na každé minutě vidět neuvěřitelně moc práce. Jen nejsem úplně cílovka. Oproti klasickému českému mainstreamu je to ale skoro až zjevení. ()

SZYslak

Ambice nula, transgrese nula, smysl nula. TVL, uživateli xxmartinxx, co to meleš? Jsi mentální atlet? Tohle je komedie, parodie na všechny ty fotbalové kkty a ne test z psychologie na UJEB - Univerzita Jana Evangelisty Burkinofasalofasa. Uffff. Takže zbytek zase jen ve zkratce... Štáfek je super, Vaculíková je super, Prachař-ové jsou super (mladej MEGA, doufám, že Hanychové praskla Žíla), Pavelka (no vidíš, že ti to jde), Plesl (multižánrový, kdo by to byl do něj řekl), Novotný, Kolesárová (loved her), Hanuš (love him) atd. jsou super. Akorát BOSÁK je a byl kokot. Poznámka hluboko pod čarou, filmy se dělají NEjen pro potěchu diváka, ale musí si na sebe taky vydělat. Na všechno ostatní je tady ČTmaster-f-ART. Takže POJĎ raději MRDAT! Jo, jo, jdu.... děkuju. ()

DAJAAAA

Konečně cypovina po dlouhé době,na kterou se dalo koukat a člověk se dokonce nenudil,ale se i zasmál. Seriálu jsem si nevšiml,na kterém kanálu, že ho dávali? ()

vaclav.g.kar

Neuvěřitelně nabitá jízda od začátku do konce. Štáfek po Shokym a Mortym ukazuje že v Česku se netočí jen romantiky dobrý maximálně na dámskou jízdu 45+ mamin. Vyšehrad ukazuje že se dá udělat film pro mladé a vhání čerstvou krev do žil. Jasně někdo může říct že je to hloupé nebo nevtipné, každý má meze jinde a toto je velmi mile překračuje. Dlouho jsem se v kině takhle nenasmál a nepobavil. Nebojím se dát 8/10 a věřím že na konci roku film rád dám do TOP 10. Držím palce v tržbách a recenzích a hlasitě doporučuji každému kdo má rád trochu ostřejší humor nebo má rád seriál, film je komplexnější, dospělejší a vtipnější 👍🙂 vůbec bych se nebránil pokračování. Slavnostní premiéra 11.4. 2022 Anděl ()

Honzich

Když v roce 2016 uzřel světlo světa serYjal Vyšehrad tak jsem byl naprosto nadšený že se konečně něco takového natočilo i u nás v Česku. Tentokrat tu ovšem máme fYlm ve kterém Lavy kromě svých klasických povinnosti jako holky kalení a orgie zjisti že má také syna! Připravte se že vás čeká naprosto šílená jízda plná skvělého humoru (věc vkusu) ve které ale dojde i na vážné chvilky. ()

Zoubek123

Jízda od začátku do konce, film nenudí, pobaví, občas zajede za hranici, která vtipná pro někoho už není. Naprostá oddechová píčovina ve světě fotbalu. Skvělý výkon herců a hereček. Hudba rozhodně nezní špatně. ()

zynek

I když ukázky mě moc nepřesvědčili, stejně jsem se šel na film podívat. A udělal jsem dobře. Konečně zase nějaká pořádná nalejvárna. Fet, chlast, těžký děvy a do toho rodina a fotbal. Já jako nefotbalista, jsem ocenil názorné ukázky, jak přesně funguje manipulace s zápasy a sázky. Mafie trochu předváděla to, co ty dva borci z Život není krásný ale až tak bizarní to zase nebylo. Příběh o velkejch prachach, krachach, sexu i šťastnejch konců. Jediný co mi tam trošku chybělo, bylo více okamžiků, kde by jsem se chtěl jako vážně zasmát ale příběh mě chytil. Určitě stojí za návštěvu pro každýho, komu sprostej jazyk a bujarej život není cizí. ()

Vaisak

Úžasná komedie, kde jsou vynikající hlášky, herci a námět. Tenhle film má dokonce i citlivější momenty, což jsem se divil. Tomuhle filmu dávám 4*. ()

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva

29.08.2023

Stejně, jako měl snímek ONEMANSHOW: The Movie bezprecedentní první víkend, má nyní i bezprecedentní propad. Ačkoliv tak novému snímku Kamila Bartošky aka Kazmy už nikdo nevezme rekordní český otvírák… (viac)

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin