Lavi ide z jedného problému do druhého: jeho život plný divokých večierkov, rýchlych aút, ľahko odetých žien a milovaného futbalu sa zvrtne priam neuveriteľne. V svadobný deň zistí, že je otcom...Neprísť o svoju čerstvú manželku, postarať sa o syna,o ktorom ani netušil, uskutočniť prestup snov z TJ Vyšehrad vyššie – toto všetko sa od Laviho očakáva. Lavi sa nevzdáva, je síce stále ten istý „bývalý sparťanský“ hráč, tak trochu magor a šialenec, ale má na to!!! Neuchopiteľnému Lavimu (Jakub Štáfek) pomáha aj super schopný agent Jarda (Jakub Prachař) a nekonečnú podporu má v svojej „duty free“ priateľke–manželke Lucii (Šárka Vaculíková). (Magic Box)

Alden_Larson

Oproti původnímu seriálu je to rozhodně zlepšení, ve filmu se toho dá stihnout víc, zápletka je proto zajímavější a i když je pořád stejně hektická jako v seriálu, ve filmu měla mnohem lepší a pomalejší tempo. Postava Laviho je taky monhem působivější ve filmu než v seriálu, ve filmu má totiž  archu, která ho změní, i ostatní postavy jsou zajímavé. Herecké výkony jsou skvělé, film je vtipný a je tam pár referencí na původní seriál, které fanoušci rozhodně ocení. Film ale není bez chyb, zmínil jsem pomalejší tempo, ale to se týče hlavně zápletky, jednotlivé scény mají někdy moc rychlé střihy, ze kterých by jednoho mohla rozbolet hlava. Celkově je to ale dobrý snímek, vezme všechny kvality seriálu a úspěšně je přetvoří do filmové podoby. 8/10 ()

Blazis34

Jako fotbalistu mě film velmi bavil a rozesmál. Myslím, že je rozhodující, abyste znali skutečné příběhy a postavy a pak se zasmějete více. Ne všichni totiž znají "Tvrdolína, Adolfa, Taťku, Kopice či hlášku fuc*ing guy." Jakubovi Štáfkovi se podařil jak herecký výkon, tak film zrežírovat na jedničku. K tomu obsadil spoustu sportovních hvězd a jednoho malého týpka, který film hodně rozzářil. Doufám, že se dočkáme ještě budoucího pokračování, jako cílový fanoušek se na to těším už teď. Dávám 80%, čtyři hvězdy. ()

ynnel

Kdo by to byl řekl, "seryjál" taková píčovina a film? Normálně bych na to nešla, ale přítel děsnej fanda, měl svátek a co je pro něj nejlepší dárek? Lístky na Vyšehrad. Takže jsem tam šla s tím, že to nějak přetrpím, když má ten svátek, že jo... A ejhle, vůbec jsem netrpěla, naopak jsem se dost bavila. Takže jako bomba! ()

Vito_LePour

Párkrát jsem se fakt dobře zasmál, potěšil i smysluplný příběh a rozhodně soundtrack, který na české poměry byl skvělý. Fylm má rozhodně slabší pasáže, kdy člověk trochu čekal na další dobrý humor. Většinu z nich vyplnila dobře udělaná dramatická složka, leč místy to prostě nebylo úplně ono. Na poměry našeho komediálního filmu byl Fylm nicméně perfektní. ()

Petaz

Nejjednodušší humor prostě zabírá a v ČR vždy hned 2x. Když pominu faily jakože si Lavi musí půjčit na svatbu a přitom lítá v autě za 10 míčů (i když možná právě TO umocňuje tu maxi dementnost Laviho)  musím říct že člověk dostane přesně to , co lze od filmu tohoto typu očekávat. Takže ze mě úspěch. ()

honzic

Začátek je ve stylu bláznivé komedie se sexuálním podtextem ve stylu seriálu a už možná trochu kýčovitý, ale druhá část je více moralistní a méně bláznivá a nutí více k zamyšlení, ač k obrodě přímo nedojde. Hodnocení: 60 % ()

papuchalk

Takovou yntělektuální smršť nekorektního, fekálního humoru, samozřejmě hlavně o mrdání, jsem už dlouho neviděl! Fotbalu se tam dostalo překvapivě málo, ale myslím, že zacíleno bylo na publikum, které zkrátka nedocení vtípky jako kopačky pověšené na Hřebík. Protože nezná ani Hřebíka, ani to přísloví. Takže proto ubrali na fotbalu a přidali na fekálech :D Je tam tolik vtipných věcí, že ani všechno napoprvý nepoberete. Dál bych chtěl ocenit herce, jelikož nadchnout se do stoprocentního výkonu pro zahrání takové píčoviny, to je opravdu těžká a dá se říct obvivuhodná věc. Fylm je buď odpad, nebo pětihvězda. Nic meziťym! ()

HellFireFery

Velmi příjemné překvapení. Film je doslova napěchován hláškami (absolutně vede "Co chceš ty malej demente?!" :D). Výborně vybraní herci, skvěle zvolené gagy a Štáfek se synem doslova excelují. Já se bavil a to jsem od filmu chtěl. Kdyby to bylo možné, tak rád uvítám i dvojku. :) ()

Alex_01

extrémně anoying, cartoonové, teatrální herecké výkony. Co se týče kritiky fotbalového podsvětí, tak jsem (nevím proč) čekal něco víc a jinak málo fotbalu hodně sraček. 1-2 vrstvý humor, který mě dvakrát rozesmál (pošťák a pak už nevím co), ze zbytku jsem pak celkem cringoval. Tempo střihu je furt jak z nějakého skeče, než filmu. Kamera a světýlka pěkné ()

DonBraso

Tak seriálovou podobu jsem vlastně neviděl, kromě pilotu a zrovna mě to úplně nevtáhlo. Udělal jsem dobře, že jsem vlastně hodil tu filmovou, která určitě zkopírovala to hlavní ze seriálu, přidala stopáž a vcelku podařenou story s Lavim. I jsem se se párkrát zasmál, což už je v dnešní český kotlině nadstandart, ty fotbalistický trefy do lidí okolo fotbalu, i tedy mimo něj no stres. V tomhle jsem se vlastně bavil, Štáfek si to prostě napsal na tělo a první půlka drží a druhá půlka rozjede film s jeho synem. Přesně v tom rozmezí už film začne běžet na neutrál, pak to tedy nakopne, ale nějak už se ztrácí to řešeto a dojedeme to do šťastného cíle. ()

blondboss

Pokračovanie Laviho príbehov vo veľkom štýle. Ja proste mám rád takýto plytkejší a nekorektný humor, pokiaľ je samozrejme dávaný v prijateľných hraniciach. Tu to síce miestami už bolo na hrane, hlavne s tým malým Laviho deckom, ale aj tak som sa pobavil a tento snímok proste ide v šľapajách skvelého seriálu. O zopár trápnych scén menej a bola by to úplná pecka. 70 % ()

jack_scott

Seriál jsem neviděl, ale i o českém fotbalu něco vím (hmm, možná ke své vlastní škodě....nevědomost je sladká, jak pravil klasik....) a tak mne překvapilo, jak pěkně, s nadhledem a opravdu vtipně jsou rozebírány leckterá klišé. Je to jednoduchá, až primitivní zábava - ale zde podána tak, že po pár sklenkách dobrého vínka film opravdu příjemně pobavil. Nic mě na tom neotravovalo, takže dávám 3,85 slávistické hvězdy a 75%. ()

Germanicvs

Prototyp českého modelu veselohry, který zde před mnoha lety (a tisíci reprízami) vystavěl duch Marie Poledňákové (a Tomáše Holého) opět zaútočil na peněženky lidí, kteří se do kina chodí jen bavit. Natvrdlý dospělý aktér je usměrňován vysoce inteligentním dítětem a do tohoto zažitého konceptu je namíchána třaskavá směs hudebních říkanek, atraktivních bouráků, celebrit, hereckých stálic, silikonových balónů a rádoby humoru a hlášek (co časem zlidoví). Sázka na jistotu možná brzy přinese podobně koncipované pokračování. ()

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva

29.08.2023

Stejně, jako měl snímek ONEMANSHOW: The Movie bezprecedentní první víkend, má nyní i bezprecedentní propad. Ačkoliv tak novému snímku Kamila Bartošky aka Kazmy už nikdo nevezme rekordní český otvírák… (viac)

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin