Dana.Mikulda

Totální divnofilm, do této divnodoby. Tak mrazivě pravdivé, až to není k smíchu. Opět skvělé herecké obsazení. Jednou to přijít prostě musí. ()

Flammarion

Čekal jsem hovno a dostal jsem ho. Strašně přemaštěná stopáž a klišé kam se podíváš. Rádoby humor na mě nefungoval a to ze dvou důvodů. Jednak byl strašně předvídatelný a jednak je tak prvoplanovanéé, že působí až trapně, jako bába Mery, ze které mám pokaždé pupínky. Když si uvědomím kolik v tomhle hraje potentátů, tak přemýšlím proč je to do zadele tak špatný. Kamera na hovno, střih na hovno, hudba...Byla tam nějaká? No tahle rychlokvaška se tváří rádoby umělecky, ale je to pěkný hovno, ale nezlobím se. Čekal jsem hovno, dostal jsem hovno... ()

willmore

Vůbec nechápu nadšení z tohohle filmu. Kdyby to někdo natočil před třemi lety, tak smeknu. Ale dneska mi to přijde neskutečně laciné, to pokud jde o tu společneskou satiru. Vtipný mi to taky nepřišlo. A to je Big short od Adama McKaye jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Tam se mi zdá jak humor tak společenské narážky na mnohem vyšší úrovni. Nakonec mě spíš bavila druhá půlka a konec, který je příjemně netradiční. Jenom za to ty tři hvězdy. ()

Thrakan odpad!

Asi jsem jinej... Tento film mě VŮBEC nebavil. Tak nějak se prolínaly žánry, že to ani pro jeden nedopadlo dobře. Ani komedie, ani sci-fi, prostě nic. Po tom, co tady čtu ty slova chvály od každýho, si říkám, že jsem asi divnej já... ()

Jacq30X

Jaká komedie? To je naprostý reálný dokument o stavu tohoto posranýho světa a celkovém smýšlení všech těch pitomců u moci, i děsnými celebritami a novináři. Docela mě to vyděsilo. To je horor. ()

wlad81

dam tomu plny pocet, aj ked su asi urcite aj lepsie filmy. Ale tiez mam casto chut kricat: Co ste sa uz vsetci nacisto zblaznili? ()

lineker

Přesně mířená střela na komoru všem popiračům všeho. Especialy toho co je podloženo vědeckými fakty. K dokonalosti poselství chybělo snad jen to aby se herci zřekli honoráře ve prospěch nějakého výzkumu, který by mohl snad ještě naši planetu zachránit. Ne před kometou, ne před pandemií, ale před debily. ()

LEFTFLANK

Napriek vlažnému začiatku a pár muchám je to super parodická pecka na dnešný pomýlený svet s apokalyptickým koncom par exellence. Plný kotol dávam za to, že som až dokonca čakal až to teda doyebu ako sa patrí a tá kométa pristane tam kde má. Musím uznať, že som skôr tŕpol, či náhodou nepríde happyend s úsmevom kráčajúc proti zapadajúcemu slnku. PECKA ()

Honjanmach

Skvělá parodie na současný svět. Nikdo nikoho neposlouchá a věci, které se mají stát, stanou se. A zachránit se v kapsli a přistát jako potrava dinosaurů na jine planetě, kteří neřeší politiku. Hvězdné obsazení, překvapivý přístup k aktuálním tématům. ()

Michal.Sever

Ten film je super a smutný v jednom. Super je v tom, že mám obecně rád tento typ filmů a herce, kteří v něm hráli. Smutný v tom, že je to odraz dnešní doby... bohužel docela přesně. Nevím, co může za takovou hloupost, ale je to nebezpečné ()

Zaks

Svieže, vtipné, politicky nekorektné, až som prekvapený, že sa ešte takéto kúsky dajú v dnešnom divnom svete točiť. Jednoznažne DiCaprio najväčší borec, ale aj ostatné hviezdy, či menej známi herci odviedli svoju prácu výborne. Možno trochu až moc časté zmeny v deji, skáče sa z jednej scény do druhej, ale aspoň to napomáha dynamike a film ide na plné obrátky po celý čas. ()

Duffson

Nekde mezi 3-4*…zajimave prirovnani k soucane covid situaci a dobe celkove. Leo klasicky skvelej vykon, obas se clovek i zasmeje, ale neco tomu chybelo k tomu abych rekl uau..urcite si to nepustim nikdy znovu. ()

electricoo

Nepochybně výborně zafinancovaná (už jenom těch hvězdných jmen vedle sebe, že) a místy dobře vypointovaná sci-fi satira vzniklá na objednávku, která nezapůsobila zdaleka tak silně, jak by mohla (měla?). A místy jsem se přistihl i u zívání, byť nijak častého. 3,5 hvězdy se zaokrouhlením směrem up. ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry

29.10.2023

Nominace na Oscara zveřejněny!

Nominace na Oscara zveřejněny!

08.02.2022

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD