Projekt Adam

• USA The Adam Project (viac)

Stíhací pilot Adam Reed, který cestuje v čase, musí nouzově přistát v roce 2022. Tam pak spojí síly se svým dvanáctiletým já, aby společně zachránili budoucnost lidstva. (Netflix)

Mudrlant

Strasny...jeden syn si sel cist, druhy u toho usnul jako ja a i kocour sel nekam do pryc....a na konci jeste strasne vsichni rvali ze mne to vzbudilo. ()

MartinNewman

Jooo, dal jsem ctyřku a ani jsem dlouho nepřemýšlel. U filmu kde je napsáno sci-fi a komedie se člověk má bavit a já se bavil a sedlo mi to. Nebavil jsem se královsky, ale bylo to fajn, jednoduché, člověk nad ničím moc nemusí přemýšlet a pokud člověk chce hledat chyby, tož se musíš mrknout na nějakou Artovou věc a hledat hovno v každém záběru kamery. Ano, Rájen je takový nemastný neslaný herec co má celkem standartní výraz svého face, ale na druhou stranu ty hlášky sype odlehčeně a umí to. Tady ty role mu jedou a má je v podstatě všechny stejné. Ale má kolem sebe dobrou hereckou podporu, Zoe Soldana je pořád kus a Mark byl vždycky cool a i když ve filmu člověk najde podobnosti s jinými díly ze světa filmu, tak se člověk pobaví pokud není úplný cocotte. Nad slovem cocotte nebuďte pohoršeni, kdo rád vaří zná tuto značku i když já to myslím doslovně česky. ()

Dave_Novic

Po hodině filmu, zbytečných okolkování bojováním s vlastním já se film rozjede do nějakých obrátek, kdy k tomu konec zaostává. Už jen díky hvězdnému obsazení jsem očekával pořádný story. Samosebou že nemůžete najít originální příběh v SCIFI filmech je všechno vymačkané na maximum ale bohužel ten příběh je koukatelný a pro běžné diváky klasika v patečním večeru s pivkem v ruce. To znělo více než výstižně pro celý film. V haldě filmů pro Netflix krásně zapadne mezi "pusť to pokud chceš něco nenaročného na zabití jednoho večera" Teď už jen tomu chybí časový paradox. Jejda ()

Sopholojong

Free Guy spin-off, ktory si poziciava od kazdeho nieco - pristatie a zoznamovanie z E.T.eho, dalsia parodia na lightsaber, "prattovsky" popkulturny kladas z Guardians, multiverzum, atmosfera lesnateho zapadakova zo Stranger Things, surferska nahanacka v lese z Navratu Jediho (este aj zvuky su rovnake), starwarsovske nahanacky vesmirnych stihaciek... Holt, je to Shawn Levy(!), jeden z komercne najuspesnejsich vykradacov inych slavnych snimok. K tomu prihodil najvychytenejsieho "hlaskara" sucasneho filmu Ryana Reynoldsa, neustavajucu akciu (suboj pri dome po prichode Zoe je "kulervouci", rovnako i skok do 2018 s vypalovackou "So Glad We Made It"), tecuce emocie (Garnerka vs. Reynolds, stretnutie s otcom - mal som slzy v ociach), ci nenasilne rodinne posolstvo (Boys always come back to mommas). Ale aj problematicky scenar, plny nelogickosti a dialogov ako z nejakeho priemerneho sci-fi serialu od SyFy a hlavne az power-rangerovskych, tutmackych zaporakov, ktorych sa neboji divak a nieto este hlavni akteri. I poslednej tretine v otrepanej forme "infiltracia-obetovanie-happyend" mierne dochadza zabavajuci dych. Kolonku oddychoveho jarneho blockbusteru od "Netflusu" to ale splnilo na solidnych 7/10. ()

bigmatko

vzhľadom na veľmi nízku latku akú ma netflix nastavenú na kvalitu nie len sci-fi ale aj u iných žánrov, tak musím povedať, že Adamov projekt patrí medzi filmy, ktoré sa rozhodne dajú pozerať napriek netflixovej produkcii. Má to myšlienku, má to dej a dokonca aj jadro a záver, čo už je na netflix priam výnimočný počin. Mňa to bavilo ()

Tranda

Příběh: 6/10; Akce: 7/10; Humor: 6/10; Drama: 5/10; Napětí: 5/10; Hudba: 7/10; Vizuál: 7/10; Atmosféra: 7/10; Zábavnost: 7/10; Herci: 8/10. 6,5/10 ()

Skylord99

Film pohořel téměř ve všech ohledech. Emoce nefungovaly, kamera a souboje bez nápadu a postava hláškujícího Reynoldse už mě tolik nebere. Avšak nenáročný divák si to nejspíš užije. 4/10 ()

Dandirion

A zase ten Reynolds, tentokrát se svým mladším, ale úplně štěně a vyčpěle hláškujícím já. Deadpoola jsme si užili, byla to prdel, dvojka dejme tomu, Free Guy, Red Notice, a tahle srajda... To už jsou prostě jenom generátory fórků, z kterých mi už ani necukne v koutku. Ryana jsem míval rád, ale teď mi přijde že ho ve filmech akorát jinak oblečou, pojmenujou, natáhnou mu na zádech klíček a Ryan prostě jde a dělá pořád to samý. Dvě hvězdy snad jenom za to, že je to jakoby originální předloha a ne pokračování, restart, nebo remake. Ikdyž podle standardů Netflixu, takže prsostě slabej lipovej čajík. ()

futislav

Kdyby v tom filmu neustále neřešili rodinné hodnoty, dal bych i čtyři. Na můj vkus přeslazené se spoustou hluchých míst. Triky dobré. ()

Ivuska71

Baví mě to. Snímek přináší lehkost a docela optimisticky nahlíží do budoucnosti. Hlavně si na nic nehraje, nebere se vážně, což mě moc těší. A je to sranda. ()

Razz

Čakal som niečo v štýle Back to the Future, dostal som čosi nemastné, neslané a v zásade nudné. Veľa hluku pre nič. ()

JB001

Nevěděl jsem co od toho čekat a nakonec z toho byl víc než hezký večer. Skvělé herecké obsazení a slušný scifi scénář = hezká pohádka pro všechny věkové kategorie ()

nikhaj

Docela slabota citit ameriku v FX aj na zaver filmu. Nicim ma to neoslovilo az na skok cerviou dierkou, inak nuda cestuj v case a stretni sameho seba... ()

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

08.07.2023

Nestačily vám multiverzní hrátky ve snímcích Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství a Flash? Pak se nemusíte obávat, Hollywood v tomhle směru rozhodně nehodlá zatím ubírat a tak nás už brzy čeká… (viac)

Seriálový Percy Jackson našel představitele

Seriálový Percy Jackson našel představitele

12.04.2022

Streamovací služba Disney+ našla svého Percyho Jacksona. V chystané seriálové adaptace populární knižní young adult série tak hlavní roli ztvární herec Walker Scobell, jenž má za sebou čerstvě… (viac)