Vergara uteká pred Santorom na posledné miesto na svete, do vojny v Sýrii, kde je jeho život v ohrození. Elena uteká s Roquem do Paríža, ale minca sa k nej určitým spôsobom vracia. Paco sa chystá rezignovať, keď príde nový podivný kňaz. (HBO Max)

warrenur

S rychloposuvom a vypnutim lubovolnej hemisfery a akceptovanim vsetkych doposial prezentovanych blbosti bez otazok, to ide. :) A suhlasim s kolegom. Postelovy partner musel pri mileneckej scene s najkrajsou veterinarkou zrejme hodne drzat "hormony na uzde". Tak dokonala postava sa len tak nevidi. ()

darkrobyk

Svatá válka rozhodně v napětí nepolevuje. Sex, smrt, samota. Zoufalství postav se stupňuje, utrpení je cesta k poznání. Mince se zjevila a vybrala si další daň. V noční můře se místo Freddyho zjevil..... ale bludiště bylo fajnové stejně jako rudé roucho... Počítám, že už odpadli ti, co seriál nepobrali, a pro nás ostatní nezbývá si počkat, jestli zvítězí Ďábel, a nebo ne. Přeci jen, dnes jeden nikdy neví a kněz nemusí být tím, kým je. ()

Astaroth12

Tato časť je rozhodne najslabšia. Celkom som nepochopil, ako sa tam otec Vergar dostal a kde to vlastne je. I keď je tu niekoľko solídnych scén, vyhráva tá s červeným ruchom, tak oproti minulým častiam i tak ich tu bolo poriedko. A začína sa mi zdať, že sa tvorcovia dostavajú tam kde byt nechceli a to v slepej uličke. A nevedia sa z nej vobec dostáť. Uvidím, čo na to povedia posledné dve časti z tejto serie. ()

netahlo

Pro heterosexualni mensinu urcite zatim nejkoukatelnejsi epizoda. Pochopitelne kvuli odhalene Megan Montaner. Na Spanelku opravdu nadprumerne vyvinuta zabka. ()