bart_

Luboš Xaver Veselý, tuzemská verze Alexe Jonese, konzervativní normie skeptik který se sotva vejde do záběru a sám se považuje za 'profesionálního žurnalistu', Zemanovský vlezdoprdelka jež po večerech hudruje Milošovi čůráka a leští protézu a berly, problematický člen rady ČT, je exemplární ztělesnění nekompetentního biased - rozuměj neuvěřitelně zaujatého - moderátora a vlhkého snu všech čecháčků, voličů Trikolóry a pakáže z SPD (Sboru pseudoxenofobické demagogie) - páč takovou absurdní pravičáckou skrumáž neviděli ani na Fox News - takže Tucker Carlson se může s celou redakcí klouzat. Pokud nad tímhle rod Klausů instantně neonanuje, no tak to potěš pravdoláskaře.... No a jeho pořad XTV je totální žumpa určena výhradně pro konzumenty Kosteleckých uzenin. Tečka. ()

Splasher

Pořád přemýšlím, jak moc to Ovčáček, Xaver and Co. myslí vážně a z jaké části jde čistě o trolling. Prostě nemůže být náhoda, že Xavera na Radě ČT nejvíce rozohnilo zrušení chlebíčkových pauz. ()

rublik05

Xaver je vcelku pohodář. Jeho streamy s hosty jsou vesměs velice povedené, oceňuji široké spektrum osobností, které si k sobě zve, takže je možnost slyšet spousty různých názorů a díky uvolněné atmosféře a volnějšímu stylu moderování se divák od hostů dozví spoustu zajímavostí, líbí se mi rovněž zapojení diváků, respektive odpovídání na jejich otázky, což samozřejmě dává celému rozhovoru zase jiný rozměr. Já osobně však momentálně dávám přednost komentátorským streamům, které Xaver nedávno rozjel a musím říct, že pan Holec i paní Stonjeková jsou opravdu suproví komentátoři a jejich stream jsou opravdu top. 7/10. ()

PaulCZE

Nadutý a sebestředný uspávač hadů, který mentálně nestačí na zajímavější hosty. Na druhou stranu je to takové odpočinkové a pokud tam necpe příliš ze své osoby, občas se to dá. Navíc pravidelně nasírá lepšolidi :) ()

Eisenmann odpad!

Některé starší díly jsem ještě sledoval rád. Xavera jsem tehdy příliš neznal a považoval ho za slušného hovorného moderátora, který, bez ohledu na vlastní názory, klade zvídavé a poměrně chytré dotazy zajímavým hostům z různých oborů působnosti. Pokud pan moderátor zmínil svůj názor, mohl jsem s ním nesouhlasit, ale jeho projev nebyl nijak tendenční. Postupem času se ale tato slušná forma začala - kdo ví proč, možná s ohledem na reakce diváků - měnit. Xaverovy rozhovory a streamy přestaly být ve své jednoznačné tendenci a naprosté fabulaci akceptovatelné. Nezřídka kdy si pohrává s politickou či historickou informací tak, jak se mu hodí, aby demonstroval svůj názor nebo se zařadil do určitého názorového bloku. Překrucuje fakta. Ve svých postojích působí hloupě nebo zbytečně nepřátelsky k jinak smýšlejícímu divákovi. Jindy nenápadně podsouvá různá velmi jednostranná sdělení. Vývoj je to smutný, z počátku se opravdu zdálo, že by to mohl být první klidný internetový moderátor bez pouťového stylu. Nyní je to už pouze trapné. Za snahu a původní formu ponechávám jednu hvězdu. *upravuji* Po zařazení pana Hejmy a pana Holce a dalších neuvěřitelně tendenčních narážek a drzostí nejhrubšího zrna, si ani symbolickou jednu hvězdu tento "youtube kanál" nezaslouží. Slovo "kanál" tady nabývá toho správného rozměru. ()

argus123

Vyborny pořad kde Xaver svojimi postojmi, nazormi a filozofiou davať priestor každemu vytača libtardov do nepríčetna, aneb ked sa nezmôžeš na argumenty, tak sa zmôž na peticiu za jeho vyhadzov z práce. Xaver dlhodobo ukazuje že moderátor nemusí byť iba útočný, drzý a vlezlý, ale aj príjemny, pokojný a racionálny. Čiže vlastnosti ktoré chybaju jak moderatorskym "špičkám" českej televizie, tak ich fanatickymi konzumentmi. ()

Peddro

Oceňuji, že zve politiky ze celého názorového spektra. Mluvil s Babišem, Kalouskem, Fialou, Bartošem, Okamurou i Filipem. Tak by to mělo vypadat, protože mi nepřišlo, že by některému očividně nadržoval ( s výjimkou Klause ml., za což se omluvil). Soukup, Morave, Fridrichová nebo nedej Bože Železný mu nesahají ani po kontníky. ()

elma odpad!

Moderátor naprosto sebestředný, egoistický, pomstychtivý je Xaver Veselý. Tolik zloby co je v něm. Hrůza. Ale co musím tedy uznat, jak dokáže manipulovat s lidmi, zvláště pokud je potřebuje. Svého docílil, díky známostem na hradě a v poslanecké sněmovně, stal se radním ČT. Za podpory ANO, komunistů a SPD. Gratuluji. Za mě odpad. ()