Helena a její chlapci

• Francúzsko Hélène et les garçons
Francúzsko, (1992–1993)

Helena Girardová začne studovat na univerzitě v Paříži. Na koleji se rychle spřátelí se svými novými spolubydlícími, s Johanou a Katkou. Už v prvním dílu dívky potkají tři mladé hudebníky - Mikuláše, Štěpána a Kristiána zvaného „Kuře“. Brzy po té začne každá z dívek chodit s jedním z chlapců.

Tento francouzský komediální seriál pro mladé se téměř celý odehrává v interiérech. Zvláštností české dabované verze je, že velká většina jmen byla počeštěna – z Nicolase se tak stal Mikuláš a z Etienna Štěpán. Volné pokračování u nás běželo pod názvem "Rozmary lásky". (decouble)

blackrain

Ano, ano, další seriál, na kterém jsem vyrostla . Mám hodně nostalgické vzpomínky.To byla má léta na základní škole. Dělali jsme si legraci z Kri-Kriho. ()

Rakosnicek77 odpad!

Seriál Francouzské televize vypráví o životě vysokoškolaček a vysokoškoláků. Přirozenou vůdkyní je Helena, která bydlí na koleji s Johanou a Katkou. Další kdo se v seriálu objeví a uzavírá šestici hlavních představitelů, jsou tři mladí muzikanti Mikuláš, Štěpán a Kristián. Seriál se zabývá vztahy, rozchody, navracení, zahýbáním, vším tím čím nás ve větší i menší míře krmila americká studia ve svých seriálech Beverly Hills, Melrose Place a všech těch podobných výtvorů. Tady se toho chopila Francie a je to podle mého názoru to samé v růžovém, néli horší. ()

cariada

Tenhle nekonečný nudný seriál o jedné kapele co hraje pořád jednu písničku dokola a hrajou ten blbej automat. Co si z toho vybavuju byla postava vysoké Johany. Už nikdy více doufám..... ()

MrPierc

Musím dát tak vysoké hodnocení, protože jsem ten seriál žral a byl to jeden z úplně prvních teenage seriálů po převratu a na Nově. Byl jsem zamilovaný do Heleny a do té písničky :-) ()

BoXBe odpad!

To, že jsem se na to z nudy po návratu ze školy kdysi díval, neznamená, že to za něco stálo. Bylo to hloupé, jednotvárné a totálně o ničem. Zabíjení času na obrazovce záběry na mladé lidi...ale takových zabíjaček je tu dodnes kvanta, že... ()

viperDavid

Stále nedokážu pochopit jak jsem se na to mohl dívat. Taková neskutečná kravina a úplně největší byla u vyvrcholení seriálu, kdy se tam hrozně jako lvi porvali s baseballovýma pálkama, který při počátku "bitky" hodily na zem a pak se váleli :D Prostě Helena a její chlapci ()

Elisebah

No nic moc teda, ale chvíli jsem na to koukala, když jsem byla nemocná a hodně moc jsem se nudila. Ale většinou jsem u toho stejně usnula, bylo to strašně nudné ()

manonfire odpad!

Nejen, že to je celé na pěst. Ale na pěst v gumové rukavici, zanořenou do zákoutí tlustého střeva tvůrce tohoto seriálu. Ale ...raději ne. Ještě bych tam narazil na nějaké dosud nerealizované díly. 0% ()

Braddy

Moje pubertální sestra ten seriál děsně žrala. Já tedy nechápu, co na něm viděla. Nejvíc mě pobavily ty jedovaté anilinově barevné nápoje které pokaždé všichni pili v tom svém baru. ()

Rousse

O proboha! Jsem děsný frankofil a vše francouzské je pro mě hodně velkou srdcovou záležitostí, ale upřímně: tohle je pro žabožrouty šlápnutí do hodně velkého lejna:-) ()