Unser Lehrer Doktor Specht - Season 5 (1999) (séria)
Hrajú
Robert Atzorn
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Prípad pre dvoch (1981) (seriál)
Hans Brenner
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Gisela Trowe
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Donna Leonová (2000) (seriál)
Erwin Steinhauer
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Holocaust (1978) (seriál)
Richard Wagner (1983) (seriál)
The Team (2015) (seriál)
Maria Hartmann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Beat (2018) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Nina Hoger
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Johanna Liebeneiner
Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Komisár Rex (1994) (seriál)
Doktor z hôr - Nové osudy (2008) (seriál)
Melanie Rühmann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Derrick (1974) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Komisárka (1994) (seriál)
Sharon Brauner
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Tie deti nie sú až také zlé (1993) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Thomas Meinhardt
Nemecko
Najlepšie seriály:
Speer a Hitler: Diablov architekt (2005) (seriál)
Stromberg (2004) (seriál)
Pestrá rodinka (2006) (seriál)
Silke Matthias
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Klaus Guth
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
O zvířatech a lidech (1994) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Simon Licht
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Michael Schiller
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Homeland - Zradca (2011) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Fred Berhoff
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Heinz-Josef Braun
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Zamrznuté nebo (2011) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Esther Hausmann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Big Ben (1996) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Mníšky v akcii (2002) (seriál)
Carol Seyboth
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Doktor z hôr (1992) (seriál)
Hájovna Falkenau (1989) (seriál)
Ferdinand von Schrottenberg
Západné Nemecko