Resident Alien

Komédia / Dráma / Mysteriózny / Sci-Fi
USA, (2021–2024), 25 h 18 min (Minutáž: 44–47 min)

Tvorcovia:

Chris Sheridan

Predloha:

Peter Hogan (komiks)

Hudba:

Noah Sorota

Alan Tudyk, Alice Wetterlund, Sara Tomko, Levi Fiehler, Elizabeth Bowen, Mandell Maughan, Gary Farmer, Corey Reynolds, Ben Cotton, Patrick Keating (viac)

Sledujeme mimozemšťana Harryho (Alan Tudyk), který převzal identitu maloměstského lékaře z Colorada. Harry pomalu začíná zápasit s morálním dilematem své tajné mise na Zemi. (Petrmachovec)

Miroslav.Zac

Alan Tudyk je skvělý herec a kdo ho nemá rád, skončí v pekle. Pro role podivínů se zřejmě narodil, tak proč si nezahrát ufona, který svět lidí nechápe a žije si tak nějak po svém - jako ti podivíni. Bohužel se seriál drží jakýchsi neviditelných mantinelů, za které se zdráhá jít - a to je škoda, protože má hodně co nabídnout. Snad se druhá a později i třetí víc rozjede. ()

fikee

Chybí vám autistický humor Big Bang Theory nebo Monka ? Nevadí, přichází kaskadér obličejových výrazů Alan Tudyk a jeho mimozemšťan ztroskotavší v coloradské Horní Dolní. Resident Alien je příjemný mix černého humoru a maloměstských feel good momentů a jako odpočinkový seriál funguje docela dobře, obzvlášť pokud máte slabost pro kanadské přírodní scenérie (seriál se natáčel v okolí Vancouveru), norské domy snů (Harryho chata u jezera je prostě skvělá) a ukecané MILFKY (jejichž dialogy nápadně připomínají pokecy mé ženy s kamarádkami u vína). ()

mety6

Serial je celkom prijemny. Na nic extra sa nehra a kedze som od neho vela neocakaval, dostal som obcas aj viac vtipnych scen a to je fajn. To, co cely serial kazi je absolutne nezvladnuty kasting. Neviem, ci som vo svojom zivote videl serial, v ktorom by bolo tolko skaredych a nesympatickych postav. 99% postav s chromozomami XX su nadrozmerne, ledva hybajuce sa a neda sa na ne pozerat. Muzske pokolenie je sice mensich rozmerov ale vobec nepasuju do svojej role. Ono vzhlad je jedna vec ale ked ti vsetci herci okrem Alana su strasne slabi. Doveryhodnejsie posobil aj Panelak. ()

Hexx

Myslím, že pro tuhle roli se Alan Tudyk narodil! Prvně jsem ho obdivoval v příběhu rytíře, pak přišla pecka Tucker & Dale vs evil, po které jsem si ho opravdu oblíbil. Zde nechává vyniknout svůj přirozený komický vzhled, a to za pomoci "álienských" grimas, smíchu, hlášek... Zejména ten úsměv a smích! To je něco. Mimika vhodná retarda, snažící se napodobovat člověka, funguje zcela dokonale! Příběh nám pěkně plyne, objevují se strastiplné zápletky, které musí hlavní hrdina řešit. A že je řeší s "grácií" jemu vlastní! Okamžitě se vrhám do víru druhé série. ()