Resident Alien - Season 2

(séria)
Komédia / Dráma / Mysteriózny / Sci-Fi
USA, 2022, 11 h 47 min (Minutáž: 44–46 min)

Tvorcovia:

Chris Sheridan

Predloha:

Peter Hogan (komiks)

Hudba:

Noah Sorota

Alan Tudyk, Alice Wetterlund, Sara Tomko, Levi Fiehler, Corey Reynolds, Justin Rain, Nathan Fillion, Lossen Chambers, Alex Borstein, Elizabeth Bowen (viac)

M.i.k.e

druhá série je podobná té první s tím rozdílem, že se snaží rozjet další a další linky, takže tu krom těch z minulé řady máme ještě mimozemské dítě, lovce mimozemšťanů, víc Lindy Hamilton atd atd. Navzdory větší zamotanosti ale Resident Alien nedokáže vykrýt tak velký počet epizod a velmi často se jen recykluje a přichází nuda.Být těch epizod deset, nebo ideálně osm, bylo by to rozhodně veselejší...60% ()

matop89

Ak by existovala 4,5 hviezda, dám tú, nakoľko pre mňa znamenala viac humoru a opäť a raz viac netradičných humorných situácií. Dokonalé doplnenie 2. ufónskej rasy, ktorá stále harmonicky dopĺňa atmosféru, ktorá zo seriálu plynie od prvej časti 1. série. Alan Tudyk potvrdzuje,že je  rovnako tak dokonale vtipný ako bol v Príbehu rytiera, či Tucker, Dale and Evil a určite by si takýchto hlavných rolí zaslúžil viac. Jeho humor v tomto prípade ako aliena, je obdobne veľmi trefný ako to bolo v 1. sérii, na margo faktu, ako sa v skutočnosti mi ako ľudstvo cítime: V rámci galaxie bezvýznamné drobné zrnká prachu a s tým spojená aj existencia, no za to egá, ktoré by dokázali svojou nebotyčnosťou prepájať galaxie :)   P.S. Ufónsky prostredník nikdy neomrzí :) ()

Fr

„DŮVOD, PROČ SEM MOJI DRUZI NEPŘILETÍ, JE TEN, ŽE TADY NA ZEMI UŽ JEDNA MIMOZEMSKÁ RASA JE“…  Tak je to celkem prdel. Hlavně těch „dalších“ 8 dílů. Harry exceluje svým chováním, snaží se i šerif se starostou. Hele… fajn oddechovka, ve který nemusím řešit idiotský chování postav (protože se tak chovaj schválně). Oceňuju, že scénáristi zamakali na Harryho hláškách a těším se na další sérii, která slibuje bejt emzácky drsná (…cha cha cha!)   /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.)  Zjistím, že horší než selhání je budoucí selhání.  2.) Jde po mně lovec vetřelců.  ///  Thx za titule „msiticjoe“.                 PŘÍBĚH  ****  HUMOR  **  AKCE ne  NAPĚTÍ  ne ()

Mamlas odpad!

Druhá série spíše připomíná odpad typu Zoufalé manželky. Původní námět už je z první série vyčerpaný, tak tam jen baby tlachají, děcka tlachají, chlapi tlachají a furt dokola všichni tlachají o samých kokotinách. Se znechucením jsem skončil po 5. proklikaném dílu. ⬇️ 4% ()

• D'Arcy Bloom (Alice Wetterlund) má doma na zdi (nad mixérem) plakát americké skupiny The Breeders. (Lorge)
  • Ke konci epizody vidíme starostu Bena Hawthorna (Levi Fehler) číst knihu „Guttenberg Bible: A Memoir“. Steve Guttenberg je jedním z oblíbených herců Meredith Garretson, představitelky Kate Hawthorne. (Lorge)