La Plus Longue Nuit du diable

• Taliansko La terrificante notte del demonio (viac)

corpsy

Slasher, ghotic, mystery. Taká nejaká žánrová troj tyčinka ( ktorú každý poznáte ). Pomalé budovanie atmosféry, ktoré je ale lepšie, ako následné ( akože strašidelné ) predstavenie. Proste ľudia so svietnicami chodiaci po ponurých uličkách starého baráku, mi tentoraz ( paradoxne ) prišli omnoho napínavejší, ako samotné násilné orgie v poslednej tretine. ()

darkrobyk

Příjemný gotický horor, co se zvrtne ve vyvražďovačku, a celkově bych ho hodnotil jako lepší průměr, pokud by nebylo slušivého konce. Sedm cestujících v malém autobuse musí nouzově přenocovat na hradě, když řidič zjistí, že cesta do vesnice je neprůjezdná. Na hradě už jsou očekáváni, každý dostane svůj pokoj a během společné večeře dorazí ještě jeden tajuplný host. Hezkým ženám kraluje Erika Blanc, tedy pokud se nezačne proměňovat. Tajemné chodby, hluchý telefon, rudé růže, co zčernají, a smrt. V rámci masakru dojde mj. na norimberskou pannu, gilotinu, škrtiče či pád na hroty oplocení. Nechybí ani trocha sexu v podobě umírněných lesbických hrátek, vanu se zlatými kohoutky a obnažování poprsí. Sex mezi ukrývajícími se milenci je ovšem tak decentní, že není vidět vůbec nic. Po celou dobu jsem měl pocit, jako bych sledoval zcenzurovaný film od J. Franca. Daniel Emilfork v roli Ďábla neměl chybu! A já si vzpomněl na Valerii a týden divů... Výborná je titulková píseň. Jinak ohledně sukkuby - to je démon, co se příležitostně proměňuje v muže coby inkubus a přichází z astrálu. Doporučit lze především žánrovým fanouškům. ()

pornogrind

Sedm cestujících je nuceno strávit noc na zámku(překrásný hrad Antoing v Belgii). Zde se však budou muset potýkat se Sukkubou která je bude chtít zbavit jejich bezcenných životů. Určitě chválím výběr lokace(hrad), výběr herců zejména sluha Hans a především ďábelský Daniel Emilfork. Vraždy nijak neoslní. Film rozhodně neurazí ale asi ani nikterak víc nenadchne. Slabší 3hvězdy. ()

gumli

Sedem turistov,sedem smrteľných hriechov,strašidelný zámok,rodinná kliatba.Dnes už kultová klasika.Dosť veľa nahoty,aj lesbické scény.Dosť strašidelný a originálny príbeh s dobrou hudbou.Atmosféra filmu je mrazivá a postavy sú ťažko predvídateľné.A je tam aj succubus,pekná sexy červenovláska.Aj keď je trochu desivá.Na tie roky dobrý horror. Film má ešte veľa iných názvov. ()

giovanni3

Takový průměrný starý horror v kterém je na dnešní dobu málo lekaček, krve a podobně, ale naopak má skvělou atmosféru. Tu budují jak solidně zvolení obyvatelé zámku, tak zámek samotný. Překvapují zde až lesbické scény, či odhalená ňadra když uvážíme rok 1971. S tím souvisí i pohledné herečky (ač v době vzniku filmu jsem ještě dlouho nežil :) ). Trošku mne zklamala koncovka, která tak nějak vyšumí. Ostatně i vraždy za "smrtelné hříchy" šly až moc rychle po sobě. Každopádně slušný film a řekněme slabší 3z5. P.S.: Film jsem nalezl skrze skladbu "Succubus" od české kapely "Trahir" (https://www.youtube.com/watch?v=i0qxquKg2JU). ()