Večierok

Na večierku sa postupne schádzajú bývalí spolužiaci. Toto stretnutie by sa pravdepodobne nieslo v duchu ľahkého žartovania a nostalgických spomienok, avšak miesto ďalšieho spolužiaka zazvoní podomový predavač a prinesie nečakanú správu o kamarátovi, ktorý už nikdy nedorazí. Účastníci večierku sa za ním spoločne vydávajú autobusom. Počas cesty sa ukáže, že rozprávať o skutočných pocitoch je omnoho zložitejšie, než sa na prvý pohľad zdá. (Continental film)

Jandiczek

Já nevím, ale vždycky když se objeví podobná satirická komedie, jsem k tomu velmi skeptický🤔 jen už nevím, proboha proč🤷🏼‍♂️musím říct, že mě to fakt baví! Nutno podotknout, že člověk musí dávat dobrý pozor a nastudovat jednolivě každou postavu, její charakteristiku i původ, ale pak trápení obyčejných lidí vždycky stojí za to! Česká špička Taclík, Langy, Boudová a mistr Roden předvedli samozřejmě geniální výkon, ale kdo mě překvapil, byla Vilhelmová 🤷🏼‍♂️ ač ji nemusím, jako nažraný hovado působila fakt obstojně 😁 Takže musím říct, že tohle se panu Suchánkovi opravdu povedlo 🤭 ()

Killbilly

By mě zajímalo, kolik těch co tu dali odpad to vůbec vidělo. Není to žádný skvost, ale na české poměry slušné, dá se na to koukat, není to zbytečně dlouhé a je tam docela dost vtipných momentů ("roden" dělající stojky na jedné ruce). Oddychovka na sobotní odpoledne u televize. Bohužel se zde opět ukazuje, že hodnocení na ČSFD je k ničemu, protože nereflektuje opravdovou koukatelnost jakéhokoliv filmu. Když se KOMUNITA rozhodne, že něco je skvost tak to má 90% i když je to nekoukatelná patlanina a když tatáž KOMUNITA rozhodne, že např. Suchánek je prostě idiot, tak máte 30% u jinak celkem snesitelného filmu. Takže člověk musí pročíst komentáře, aby zjistil, že se to vlastně docela dost lidem líbilo a stojí za to to aspoň zkusit. ()

Rosomak1343 odpad!

Strašný, nudný, nevtipný a ubohý. Jediná pasáž mě tam nebavila. Boomersky myšlenky, šovinistický vtipy a celý utahaný… nedoporučuji. ()

Andrmen221

Vymlouvat se na Covid, že film neměl úspěch je podle mě úsměvné. Hvězdné obsazení, Langmajer samozřejmě nemůže chybět xD. Líbil se mi Taclík a hláška "je mu hodně" z legendárního českého videa. Jinak zde chybí děj. Postavy nemají žádný vývoj. Nikdo se nikam neposune. Sledujeme vztah Langoše s Dykovou, kteří řeší špatné manželství a řešení je, že se Dyková ožere a tím to končí. Nevím, Suchánka mám rád jako tvůrce scének, improvizací, ale jako režisér bych se do toho úplně nepouštěl. Dnešní filmy obecně v česku nestojí za moc a tohle není bohužel výjimka. Když vidím, že je naplánován další díl Copak je to za vojáka opravdu se třesu, protože tyto filmy mají zůstat bez pokračování, stejně jako mělo zůstat například dědictví. ()

Mr.MOVIE

Jediné, čo stojí za to, je Rodenove žalostné „Áach“ pár krát za film! Ono citoslovce trefne vystihuje celý tento  počin...Áach! ()

Dennysak

Zmatení žánrů - i když dílo obsahuje skvělá místa, děje se tak pouze sporadicky. Po třeskutém dialogu s nápadem a vtipem následuje prvoplánový dialog zcela bez vtipu, cílící na publikum, které by se smálo, i kdyby si někdo prdnul. Skvělý Karel Roden, ale taky spousta Hitlerů, hajlování a narážek na židy, až se pozornější divák musí zamyslet, jestli cénárista není náhodou tak trochu nácek. Trestuhodně nevyužitý Miroslav Vladyka. Logický dopravní laps. Sejdeme se na nádraží, odkud můžeme vlakem dojet v ČR prakticky kamkoliv, ale dál pojedeme autobusem deset hodin, protože potřebujeme mít ve filmu autobus. Konec přišel z ničeho nic a bez pointy, snad jen s pocitem, že ani jednu z postav v reálném životě nechcete potkat ani v protijedoucím automobilu na dálnici. Pokud bych měl použít humor Michala Suchánka - dělat opičky v Partičce je jedna věc, ale film je pro velký kluky. ()

Senátor

Když Michal Suchánek mluví jako Michal Suchánek, je to vtipné. Když dobří herci mluví jako Michal Suchánek, není to dobré. Místo filmu měl vzniknou filmový záznam nepochybně lepší původní divadelní hry... ()

phoebinka odpad!

To se proste nedalo… ale treba moji rodice se super bavili, ale jejich vkus budu komentovat tim, ze maji nejvetsi radost, kdyz se muzou kouknout na nove dily Ulice. ()

Alusshka

Obsazení je fajnové, ale tak asi všechno. Po zbytku filmu, člověk hledá o čem to teda je, v čem je ta pointa, která nějak kam si utekla. ()

kiss2009

Příklad toho, proč nečíst recenze a nepouslouchat všechny ty, co viděli dřív, než vy. Nebýt přejezdu autobusem, řadila bych mezi konverzační komedie, kde naprosto exceluje "Tácek" a všichni ostatní muj jdou směle v patách.Občas hodnotim dle toho, kolikrát během filmu "vyprsknu", a tady ani nevím kolikrát to bylo. Mě to bavilo a to se od komedie čeká .. ()

quido.morava

žádné ambice na umělecké dílo zjevně nebylo cílem - naopak, cílem bylo pobavit a nechat diváka zapomenout na každodenní pitomosti.  Fór za fórem, kde se každý z nás mohl poznat. Hyper-upřímná, nenáročná komedie dle mého splnila svůj účel. Režisér a scénárista v jednom si na nic nehraje a jen vtipně "nastavuje zrcadlo" nám všem... Skvělý a vyvážený casting, herecké výkony, masky, kamera, tempo - za mně dobré! ()

prskvik odpad!

Smutné je, že i taková ubohost si svoji cílovku asi najde. Celou dobu jsem si pokládal otázku, zda je tak těžké podle scénáře předem poznat jaká šílenost to bude. I v cizině prorazivší Karel má rozhodně větší potenciál než se zahazovat s tímto brakem. Nebo docházejí prostředky na renovaci rodinného zámeckého bydlení a bere se vše hlava nehlava? Jo, pane Suchánku, úplně mi stačí, že občas nedopatřením při přepínání kanálů zahlídnu jakési šaškování s partou podobných nešťastníků. Prosím, tohle už nééé!! ()

marvin1 odpad!

no to je mazec... kdo zaplatil tolik, že Roden tohle přijal??? Pomooooooooocccccccc. To producent peníze někde krade? Mít je ode mne, tak je chci zpátky ()

milos.bradik

Dvě hvězdičky dávám za herce, kteří se snažili, ale jinak to byla jen přehlídka všech možných nešťastníků, od dvojice v nešťastném manželství (Langmajer a Dyková), přes úplně blbou krávu (Boudová), neúspěšného zpěváka (Čekovský), inženýra, který se živí podomním prodejem vysavačů (Dadák), tupého sexuálního loudila (Taclík) a alkoholika, který jezdí s autobusem (Vladyka), takže nejlépe asi měl z toho vyjít slaboduchý sektář (Roden), který v závěru ostatní opustí. Děkuji, ale nechci, toto není moje sociální bublina. Jestli takto vidí své bližní Michal Suchánek, tak je mi jej líto. Já mám naštěstí jiné kamarády a i když vím, že existují i podobní ztroskotanci, tak je beru spíše jako výjimky a určitě si nemyslím, že je podobných ubožáků většina. ()

avogrebnork

Karel Roden je samozřejmě záruka. Kdo chce trochu zaujmout musí ho obsadit do svého filmu. Michal Suchánek se snaží až mu lezou žíly a pořád žádný hit. Není to nejhorší a párkrát jsem se opravdu zasmála.  A samozřejmě Langmajer, ten snad v žádný český slátanině nechybí. Kolikrát přemýšlím jestli to má opravdu zapotřebí.  Ale to je prostě málo. Tak snad příště ....Michale ()