Tři letecké nehody ve třech týdnech. Podle americké armády se jedná o útoky islámských teroristů, ale podle leteckého experta McCabea jsou dílem geniálního počítačového hackera. McCabeovi se podaří vytipovat další ohrožené letadlo a dostat se na jeho palubu. To už ale řízení nočního letu ovládá hacker Cain. Cílem příští letecké katastrofy mají být atomové reaktory u Washingtonu D.C. Souboj o přežití mezi nebem a zemí začíná. (oficiálny text distribútora)

Palvinie odpad!

Proč? Proč mi to děláte? Tohle prostě NE! Tak katastrofální film v hlavní roli s letadlem, au. Kdyby nebylo všechno tak přehnané - nejzápornější záporák, nejchytřejší klaďas, letadlo na joystick, (pokus o) nejdramatičtější dramatické chvíle, nejděravější scénář, nejvíc nelogický film. Co to mělo být? V čele Kristanna Loken, která sice film zvelebila, ale vážně mi není jasné, proč kývla na tu roli. Jsem také uvedena do rozpaků, jelikož nevím, jestli je Bob Misiorowski tak špatný režisér, nebo si jen říct, že má málo zkušeností. No, prostě 87 minut v ... luftu. ()

Djoker odpad!

Letadlo, joystick a indický kluk jménem Tobias. To jsou tři věci, které si 12 hodin po zkouknutí tohoto filmu pamatuji. Pokud se vám zdá, že největší blbostí je ten indický kluk s německým jménem, tak jste na omylu. Klasický příklad filmu, který vás chce ohromit akčností a napínat do poslední chvíle, ale vy stejně víte, jak to dopadne a ještě k tomu vám to je úplně jedno. U filmu jsem vydržel až do konce, ale musel jsem si k tomu otevřít láhev sektu, abych se alespoň trochu zabavil. ()

castor odpad!

Ten nápad s joystickem ovládajícím masivní letadlo byl z třídy znamenitých.. Herci určitě svoji účast v tak očekávaném projektu dlouho zvažovali, samotné natáčení muselo být po fyzické i psychické stránce vyčerpávající!! Tolik dramatických poloh.. až mi naskakovala husí kůže!! Výsledkem jest relativně zábavná komedie.. a pochopitelně naprosto stupidní záležitost!! ()

Masquerade odpad!

1. krásná letuška, ovšem blondýna. 2. Hlavní hrdina (McCabe, jasná vykrádačka na MacGuyvera), taky krásnej (pro někoho). 3. záporák s knyplem (čti Joystickem vyrobenej za času simulátorů aka Hind bo F15). Ten zas tak krásnej není, i když byl asi nejlíp nalíčen. 4. žádné fyzikální zákony (jen Superman by dokázal uzavřít bezpečnostní dveře za letu a ještě bez tlaku :D). 5. jaderný reaktor, aspoň to ten model připomínal a za 6. krásná letuška, (já vím už jsem to zmínil, ale musím znovu....). Jak těchto 6 bodů souvisí? No dává to dohromady krásnej, dramatickej a dechberoucí akčňák, s prvky romantiky a především velkou dávkou humoru. Jednoduše --> ODPAT. P.S: Zvláštní poděkování patří jedné nejmenované komerční TV, která nám tyto filmy promítá v hlavním vysílacím čase. DĚKUJEME. CF. ()

ssamo odpad!

Nuž, jedného krásneho dňa som akousi zlou náhodou objavil a pozrel na JOJke tento film, a teda stálo to za to... Škaredý a zlý týpek s traumou z mladosti ovláda dopravné lietadlo z vanu, jedným joystickom a pomocou Flight simulátora od Microsoftu, a chce as pomstiť za traumu, ktorá mu bola spôsobená. K tomu ešte strašná grafika (ak by to bol film z roku 1993 tak fajn, ale 2002???), herecké výkony adekvátne kvalite filmu... Proste celé zle :DD. Ak by sa to bralo ako komédia (čo evidentne, bohužiaľ, nie je), bolo by to vtipné. ()

• Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii a v Indii. (rafix)