Povídky z Princezny zakleté v čase

(relácia)

Vydejte se s námi hlouběji do pohádkového světa Princezny zakleté v čase! (Magic Box)

blondboss

Musíte byť až priveľký fanúšik tejto rozprávky, aby vo vás tieto poviedky vyvolali nejaké emócie alebo by ste sa z nich úprimne radovali. Aj Hra o tróny mala svoje bonusové poviedky, ale tie mali úplne iný cveng a navyše neboli len improvizovane čítané, ale aj animačne pretavené. Takže toto vyše dvojhodinové rapotanie o príbehoch jednotlivých postáv ma až tak nebavilo a je to podľa mňa zbytočnosť. 35 % ()

kajas

Třetí hvězdičku přidávám za Vladimíra Poláka, který jako jediný svým výrazem a prací s hlasem udělal z obyčejného čtení zajímavý zážitek. ()

Melios

Improvizovaný formát vytvorený na účely propagácie filmu Princezná zakliata v čase. Niektorí herci svoje repliky improvizujú, iní svedomito hrajú a iní radšej vystupujú sami za seba. Jedinú vec, ktorej sa dočkáte je čítanie poviedok rozširujúce univerzum zmieneného príbehu. Ako milý doplnok k filmu je to celkom fajn bonus. Ak sa vám páčil pôvodný film, nie je nad čím polemizovať. ()