Luca

Hotel Luca sa nachádza v krásnom prímorskom meste na talianskej riviére a je príbehom o jednom chlapcovi, ktorý zažíva nezabudnuteľné leto plné zmrzliny, cestovín a nekonečných jázd skútrom. Luca zažíva tieto letné dobrodružstvá spolu so svojím novonadobudnutým najlepším priateľom Albertom, ale všetka zábava je ohrozená hlboko ukrytým tajomstvom: obaja sú totiž morské príšerky z iného sveta, ktorý sa nachádza tesne pod hladinou mora. (Cinemart SK)

KukulienkaHO

Klasický príbeh o priateľstve, rodine a porozumení. Tentokrát ale zasadený do Talianska s morskými kamarátmi. Téma videná už mnohokrát, ale napriek tomu to stále velice dobre funguje. Pixar veľmi dobre vie, čo robí. Otázne však je, dokedy mu to bude ešte vychádzať. My ale buďme radi za pixarovky, pretože to je jednoducho záruka kvality. Takých rozprávok v dnešnej dobe mimo nich veľa nevzniká. A to ani nespomínam znovu úžasný vizuál. ()

Karbos

Upřímně, jeden z těch slabších animáků od PIXARU, vlastně asi jeden z nejslabších. Něco tomu chybělo, když to porovnám s Toy story nebo Příšerkami, Nemem atd. tak tohle bylo slabé po všech stránkách, chyběl hlavně humor. Pořád ale neurazí a na a animace od Pixaru se vždy dobře kouká.... ()

Stoctyrec124

Naprosto úžasný příběh o tom, že když jsi jdeme za svým snem, ani sebevětší překážka nám v tom nezabrání. Animace taky naprosto dokonalé a úplně mě to vrátilo do mých dětských let. ()

Mangano

Hezký příběh pro ty nejmenší z nás o přátelství a strastech jinakosti. Děj točící se kolem vztahu mezi dvěma kamarády z moře mě nijak nezaujal, ale za to pěkné poselství o vzájemném respektu jednoho k druhému tomu musím přidat jednu hvězdu: "What he did today was amazing. But we can’t let him stay in this world. Can we? Some people, they’ll never accept him. But some will. And he seems to know how to find the good ones". ()

Ironhead

Pohodový animák, který je udělaný až příliš na jistotu. Takže ničím neurazí, ale krom malých dětí ani ničím nenadchne, nemá moc čím. A stylizace postav od Pixaru se mi tentokráte moc nezamlouvala. ()

Bogrant

Milý letný animák, určený skôr pre mladšie publikum, nezachádzajúci do väčšej hĺbky a tém typu posmrtný život a pod., ale držiaci sa klasickej schémy "priateľstvo medzi outsidermi", tentokrát s trochu plutvami a žiabrami navrch, v nenáročnom príbehu, v ktorom sa nájde priestor pre srandu, nápaditosť i emócie. Celkovo však nechytí za srdce a nedojme tak, ako niektoré posledné pixarovky. Je to len nenápadná oddychovka z príjemného prostredia, s výborným talianskym akcentom. ()

AdelleR

Santa mozzarella! Čekala jsem roztomilý animák a přesně toho se mi dostalo. Je to pohádka, takže spousta motivů je odvoditelná, je jasné, jak to dopadne, v tomto to není takový ten tradiční Pixar s hloubkou; ale užila jsem si to, bavilo mě to celou dobu. Je to vtipné, svěží, má to skvělý podtext, i vzhledem k tomu, co se teď všechno ve světě děje, v tomhle to na děti cílí perfektně. Zaručený zlepšovák nálady. ()

Sopholojong

Pixar very light. Prva polovica ma mierne vystrasila svojou vtieravou infantilnostou a naivnym "Wau" modreho podmorskeho hrdinu, ale tie talianske plytciny a brehy to aspon vizualne udrziavali na schopnom priemere. Ta druha zabezpecila opadnutie presvedcenia o jednom z najhorsich pixarovskych pribehov vobec... prehodenim vyhybky do "competition" dobrodruzstva s prekreslenejsimi charaktermi nielen hlavnych hrdinov (flegmaticka babicka rulez) a peknymi posolstvami, ze na farbe a vzhlade cloveka nezalezi. Zalezi na charaktere a skutkoch! Odveka pravda... ()

DeJiF

Když šla Luca do kin, ze všech stran jsem slyšel: "No to je úplně jak ty disneyovky." A upřímně? Mají pravdu. Nesrší to originalitou, jako většina jiných pixarovek, na druhou stranu, disney filmy jsou v dnešní době jak přes kopírák a u tohoto filmu jsem pořád cítil tu kouzelnou atmosféru pixarovek a stále jsem se bavil víc než u moderního disney filmu. ()

Orion12

Luca je další animovaný film z animačního studia Pixar. Tentokrát nás zavede do prostředí italské riviéry a sledujeme příbeh malého Lucy a Alfonsem, kteří jsou vodní příšery a zažívají letní dobrodružství v malém přístavním městečku. Je to příběh hlavně o přátelství, dospívání a rodině, což po hlubokomyslné a filozofické Duši, jsem rád že nám pixar nadělil více přízemnější příběh, kteří pochopí i menší s jednodušším příběhem,krásným letním prostředím a nádhernou aniamcí. Upřímně mě se to líbilo skoro stejně jako Duše, možná i trochu více, hlavně proto, že jsem od toho nic moc nečekal a dostal jsem letní příběh o přátelství, kdy jsem se vrátil do svých dětských let a naprosto se nechal uchvátit nádhernou animací (hlavně prostředí a příroda- ta vodaaa) vtipnými gagama a vtípkama a solidními postavami, které vám přirostou k srdci. Prostě jsem si celý film užil, jako po technické tak příběhové stránce a mohu jenom doporučit, mělo to i chybky  ale převažovaly +. Za mě silných 7/10. Doporučuju sledovat v létě,díky úžasné letní atmosféře, co film má. ()

Larikazka

Příjemná animace italské riviéry, kdy tóny barev nejsou žádný extrém, ba naopak skvěle vykreslují dané místo. Samotné postavy jsou velice milé. Děj je sice předvídatelný, ale pro děti dostačující. Pro dospělého je to oddechovka, ale poselství nejspíše také přinese, stejně jako dětem, v tom že není dobré soudit někoho, kdo se něčím liší od většiny. ()

betykabrdova

Pixar vsadilo na jistotu a opět vydalo film o přátelství s poněkud prokouknutelnou zápletkou. Ačkoliv to není nic nového, i v rámci studia, a rozhodně se mezi Pixarovými filmy najdou mnohem silnější příběhy, v žádném případě to není zklamání. Je to stále hřejivé dobrodružství v příjemném prostředí. Krize mezi postavami a následná peripetie opět není nic převratného, ale díky nim se i z ne úplně sympatických postav celkem lidsky stávají půvabné bytosti. Mrzí mě nenaplněná podobnost s Call Me By Your Name, jež by příběh vyneslo do úplně jiného světa především kvůli významu a dopadu, jež by to mělo na podobu dětské animace. ()

soukyd33

Poučné, a ještě se zde děti dozví něco o planetě a vesmíru. Nějak na to nemám názor. Ale je to trošku humoru. Animace se mi nelíbí. I zde hraje velkou roli přátelství. Ale i touha po svobodě. Hvězdiček 2 ()

Marcecek

Pekný príbeh o tom ako je dôležité priateľstvo. Na tie najlepšie pixarovky tomu niečo chýba, ale Pixar má ale nastavenú laťku veľmi vysoko, takže sa stále jedná kvalitný animák. Príbeh tu je jednoduchší, nemá takú hĺbku a presah ako je u Pixaru zvykom, ale asi z toho dôvodu, že cieľovou skupinou boli menšie deti. Na príjemne strávený rodinný večer to ale bohate stačí. ()

Black Widow a Cruella míří na Disney+

Black Widow a Cruella míří na Disney+

24.03.2021

Prequel Kingsmanů se odkládá

Prequel Kingsmanů se odkládá

28.08.2020

Studio Disney se rozhodlo odložit premiéru svého nadcházejícího snímku Kingsman: První mise. Z původně plánovaného 18. září tak snímek nyní dorazí až 26. února příštího roku. Studio také stanovilo… (viac)