Krajina dávnych vekov IV. - Cesta do údolia hmly

• Česko Země dinosaurů 4: Putování v mlze (viac)

Užij si s Nožičkou, Sárou, Zobkou, Bodlinkou, Pírkem a novým, trochu plachým kamarádem Alim, jejich vůbec největší dobrodružství! Míří sem totiž nejnovější kreslené pokračování série ZEMĚ DINOSAURů, se spoustou nových písniček. Hrstka kočovných Dlouhokrků má špatné zprávy o změnách počasí, které se blíží do Velkého údolí. To, co bylo předtím vyprahlé, se přeměnilo na Zemi MLHY. V těchto bažinách se začali objevovat neznámí tvorové, zatímco ti staří začali šplhat na stromy, kterými se Dlouhokrci živili. Naštěstí je Velké údolí stále tak krásné jako dřív, a tak není třeba se ho vzdát - dokud ovšem Nožičkův dědeček neonemocní. Aby se uzdravil, musí sníst vzácnou noční bylinku, která roste jen na jednom jediném místě... v ZEMI MLHY! (oficiálny text distribútora)

JohnnyD

Kto vyrastal na Jurskom Parku, nemôže nemať rád hocktorý diel tejto nekonečnej ságy. V podstate každý si udržiava štandard. ()

animaxis

Bylo mi pět když jsem se na tohle díval.V té době bych dal pět hvězdiček,ale protože to nebaví ani o moc starší děti,tak dávám jen čtyři.Radši to nebudu hodnotit podle svého současného já,které vyznává jen anime ve kterých je většinou krev případně nahota:-) ()

majo25

Tvorcom vo štvrtom filme už zjavne dochádzajú nápady a tak recykluje. Aj keď sa nejedná o vyslovene zlú dobrodružnú výpravu do neprebádaného sveta, už to tu bolo. Recykluje sa aj lacný detinský humor, prvoplánoví záporáci, no a z oblizujúcich sa dinauríkov sa mi robí husia koža. Kiež by podobných scén, rovnako tak uspievaných, bolo minimum. Šedý priemer. ()