Soukromý detektiv a ženami obletovaný krasavec Cody Abilene má svou loď, kde i bydlí a před kterou na matčinu počest – zabil ji železniční vagon – postavil kulisu s nápisem Malibu Express. Má přítele Douglase Wiltona, který se mu zmíní o problému nezákonného skupování amerických počítačů, které končí v Rusku. Zdá se, že by s tím mohla mít něco společného rodina Lillian Chamberlainové. Zde se začne vše zamotávat a Cody se to pokusí rozlousknout. (oficiálny text distribútora)

Gilmour93

Soukromé kovbojské očko Cody Abilene, s džínsy upnutými tak, že jeho přirození nemůže dýchat ani póry, vyšetřuje (pro děj zcela) nepodstatný kriminální případ a všude kolem něj se pohupují tu menší, tu větší KOZY.. Lehce erotická rádoby komedie, kde když se souloží, tak za zvuků jižanské hudby a jenž svou podstatu "bavit" nenaznačí ani na vteřinu. Lascivní stařík Sidaris musí mít u režisérské židle na ty gryndy, co mu tečou od úst, nachystaný velmi objemný lavor. Stop! Dáme si to znova, drahoušku, přes ten samopal ti šla vidět jen jedna bradavka… ()

JohnnyD

Lepšie sa o tom číta, ako sa na to pozerá. Keby to bola natvrdlá vážne sa tváriaca akcia, bolo by to hádam zábavné. Ale ako akože-komédia s priblblým country sountrackom je to síce bizár ale nudný bizár. ()

dopitak

Šílená ptákovina, u níchž by nevadila kolegy zmiňovaná hromada erotiky, ani lehce přitroublý detektiv Cody, jako spíš fakt, že se tahle nepovedená parodie bez návazného scénáře tváří zcela vážně a snaží se divákovi vnutit, že je akčním filmem. Nedokoukáno, proto bez hodnocení, které by ale neatakovalo ani druhou hvězdu, ()

korbitch22

Vezměte ty nejhorší díly MacGyvera, Magnum, P.I, Hardcastle a McCormick, Huntera a Miami Vice, přidejte úplně luxusní nadsázku, tunu, ale doslova tunu nádherných nahých bab co vytasí kozy i během přestřelky a máte Malibu Express. Film snad ani neměl žádný scénář. Hlavní Playboy jezdí od místa k místu, omrdá asi dvacet holek, občas na někoho vystřelí a nikdy se netrefí, až na konci, kdy mu jedna z jeho pichen pomůže lumpa rozptýlit kozama a on se konečně trefí, luxusní feel 80. let, nadupaný káry, překrásný ženský v dobových plavkách a kostýmech, žádný hnusný chlupatý šlapky, ale prvotřídní vymazlený kočičky a máte skvělý trash v tom nejlepším slova smyslu. Ve filmu se dočkáte šukačky nad mrtvolou, šukačky u které monumentálně duní fidlující country vypalovačka a tak dále. Neuvěřitelně sem se natlemil. Andy Sidaris je neprávem zapomenutý král filmového trashe. Paradoxně film vůbec nevypadá lacině, stylem připomíná již zmíněné seriály a kvalita kamery je mnohem víš, než třeba u vražedného pobřeží. Jako bonus jeden z hlavních lumpů Art Metrano neboli kapitán Mouser z Policejní akademie. Ultimátní céčko plný vtipných hlášek, nádherných aut, nahých sexbomb a naprosté a upřímné sebeironie. Možná nejlepší trash, co jsem kdy viděl. Kvůli Sybil Danning ve sprše bych se nejraději vrátil v čase a pomáhal u filmu aspoň jako přines kafe guy. Parádní píčovina. Už se těším na Velké kozy na Hawaii :D 80%. ()

Magyar

Herecké výkony jsou více jak obdivuhodné, když si uvědomíte, že většina zdejších herců musí být notně nervózní, když má na sobě něco víc než plavky. Vytrženi ze svého přirozeného prostředí (posilovny a soft porna) instinktivně vyhledávají správný úhel kamery a pózují. Jedna * (ale neplíst s filmem s hvězdičkou, je to spíš něco mezi panoptikem a National Geographic). ()

Joe321

Koudy, ultimátní svůdník, na kterého se baby lepí po davech a zbraň mu kope, i když nevystřelí. Lehce erotické béčko s poctivým béčkovým dabingem. Hromada úžasných scén, které mě často nahlas rozesmály. Jako například když nasednou do auta, v patách jim je vrtulník a ženská na něj okamžitě vyvalí poprsí. -"Vidim samý kozy. Dej je pryč, nic nevidim!" ()

Martin741

Tak tuto hodnotit tiez nebudem, je to ludovo povedane bejkarna, navyse sa film berie vazne a chce byt neviemakym superakcnym filmom. Pricom herci su uplne neznami ...... hodnotit radsej nebudem 20 % ()

dr.fish

Řekl bych jen toto: film je prokazatelně vrcholem americké kinematografie, která se v té době ubírala evidentně tím správným směrem. Až pak se něco zvrtlo. Tento film je ale tak blbý až je geniální, plný povolných ženských, pěkných aut a vůbec všeho, co si běžný chlap může přát. A navíc ten volnomyšlenkářský přítup, ten mě fakt dostal. Paráda! ()

shantim

Kozy, kozy a ... kozy. V každé scéně a naprosto samoúčelně. Ale zato krásné. Celkově se jedná o odlehčenější komedii s kriminální zápletkou a vlastně tak trochu i o parodii na bondovky a jim podobné filmy. 48% hvězdiček ()

vitekpe

A zase jeden z tech filmu, kterym musite dat jedno z extremnich hodnoceni (at uz odpad nebo plny pocet). Je to vlastne porno z 81 roku, kde nejsou zadne opravdove pornosceny, ale jen ta omacka kolem. Vesela muzika, velky nadhled a spousta zdravych, polonahych lidi. Do toho jakoze pribeh, jak nejaky soukromy detektiv (nebo spis parodie na soukromeho detektiva) neco vysetruje. Ale to opravdu neni podstatne. Vubec netusim kam tenhle film zaradit...pro zkusene divaky to ma svoje kouzlo, a me to pobavilo perfektne. :-))) P.S.: je tam taky plno peknech aut, vcetne De Lorean DMC. ()

mira007

Osmdesátkový béčkový krimi akčňák o soukromém detektivovi Codym, který jezdí DeLoreanem a lepí se na něj playmates každým krokem, tak pátrá po překupnících výpočetní techniky. Něco co vypadá jako levná parodie na Jamese Bonda nese nezaměnitelný rukopis režiséra Andyho Sidarise, který udělal díru do světa žánrem Bullets, Bombs and Babes, což asi v době před internetem a jednociferným počtem celostátních televizních kanálů mohlo fungovat. ()

coco.brice

Cody Abilene se stal legendou v mém obývacím pokoji..ani jsem se nenechal zmást jeho zjevem,protože vím,že bez problemu vystudoval Texaskou univerzitu:-)) ten film je tak blbej až je geniální:-) ()

hull

Hezký holky, rychlý káry a jedna originální historka o Malibu Expessu. Útočí na diváka nejostřejšími zbraněmi. Je fajn, když divák něco od filmu chce a dostane to v plné míře. Absolutně nedostižný film. ()

RetroMan

Nevkusné, ale přesně zapadající do mých představ o akčních B-filmech, ve kterých zní superhlášky, hraje pohodová hudba, míhají se playmates a do toho se párkrát vystřelí a vše se přitom odehrává ve skvělých prostředích. Kdyby tak existovalo více podobných filmů. ()

Blazkowicz

Ze začátku zmatená blbost, ale nakonec to nebylo tak špatné. A nebylo to kvůli tomu, že si to týpek ochotně rozdal s úplně každou. Od policajtky k nějaké borce na vrakovišti. Ony se tam taky všechny svlékají na potkání. Oproti první sidarisovce už je tady nějaké to lehké soft péčko, ale to ještě snesu. Jako celek působící docela amatérsky, takže na lepší hodnocení to nebude. 2+* ()