Kjodžinzoku no hanajome

• Japonsko Kyojinzoku no Hanayome (viac)

Mizuki Kouichi je student na střední škole a kapitán basketbalového týmu. Jednoho dne po zápase relaxuje v pokoji, když v tu ránu se ocitne na zváštním místě. Zjistí, že si ho přivolal Caius, první princ ze země Titánů. Ten po něm chce jednu jedinou věc – aby se stal jeho nevěstou a měl s ním dítě. (MissLeone)

rikitiki

Mangu mám ráda, je roztomile ulítlá. Anime složené z několika pětiminutových epizodek děj dost zhustilo a dost toho vynechalo. Takže nevím, jak se bude orientovat divák, který nezná předlohu. I na mě to bylo někdy příliš a zejména sbližování Kouichiho s Cauiusem bylo zkratkovité a nevěrohodné. Ale zfilmované yaoi se vždy počítá a tady animace docela ušla. SHRNUTÍ: Když se propadneš do jiné dimenze a tím tvé potíže teprve začínají… ()

Starletka

Trash yaoi je trash, ale pořád lepší než celá ta řada hetero-hentai shorts předtím. A rozhodně je to nejzajímavější isekai za poslední dobu :D 3/10 ()

MissLeone

No, tak to jsme se zase někam dopracovali. Co si budu nalhávat, nebylo to zase až TAK hrozné, vlastně se mi toto anime i docela líbilo. Jen když ho porovnám s mangou, tak je to dost slabé. Spoustu scén, které se objevily v manze , tady k vidění vůbec nejsou. Je to celé takové uspěchané. Ale hlavní postavy jsou moc fajn, jejich interakce hezky zkreslují romantickou atmosféru. Caius je fakt zlato a Koichi.. je prostě Koichi. :D ()

david141474

Nevím proč jsem to tenkrát udělal, ale chtěl jsem vidět nějakej krátkej seriál s krátkýma epizodama, protože o den později jsme měl jet na tábor a tahle šílenost ne mě vyskočila. Po prvním díle jsem to nejradši chtěl přerušit a už se na to nikdy nepodívat, ale co se nestalo. Najednou mi přeplo a řekl jsem si, že bych to mohl dokoukat, když už to má 9 dílů po 6 minutách, a navíc budu první z mých přátel, kdo tuhle nepředstavitelnou sračku uvidí. A tak se taky stalo, já to dokoukal a musím konstatovat, že to je neskutečná píčovina. K této sérii jsem se nemohl dokopat půl roku jaká to byla pejčovina. O ději se radši nebudu vyjadřovat, prostě nějakej král titánů vytáhne random kluka, kterej hraje basket, proto aby se stal jeho nevěstou a měl s ním dítě. Proboha to byla hrozná buzerantská píčovina. Nějaký scény při aktu tam bohužel byly a já u toho umíral. No a nakonec to dopadne tak, že se z toho kluka stane bisexuál. 4/10 Vyvarujte se tomuto anime! ()