Na lesní cestě je v odstaveném autě objevena zastřelená realitní makléřka. Vrah střílel ode dveří, takže ho žena musela nejspíš znát. Martin s Magdou pátrají postupně po všech, s nimiž byla zavražděná v kontaktu. Zjišťují, že s manželem si příliš nerozuměla a mívala milence. Manžel oběti policii záhy nahlásí, že se mu z domu ztratil revolver, který by mohl odpovídat zbrani, jíž byla jeho žena zastřelena. Po výslechu jednoho z milenců zavražděné kriminalisté zjistí, že měla ráda, když na ni při sexu mířil revolverem. Magda s Martinem musí zjistit, která z osob, s nimiž se oběť stýkala, měla důvod ji zastřelit. (Česká televize)

Radko

Najlepšia scéna je tá okrajová: dvaja stredoškoláci nad mestom sa opájajú výhľadom nad mestom. Tento zážitok umocňuje zásmrtok, kvôli ktorému sem došli. Nadýchať sa a zároveň opojiť toxických výparov večne horiaceho podložia (skládky?). Ropáci jak vyšitý. Nuž a vďaka tomu, že okrem tohto, už ostatné zaujalo len tak trochen, je to priemer jak vy šíti. ()

Dawe2

Mladý na skládce jsou na odpad, stejně jako 100% záběrů s nimi. Nechápu k čemu to je, kromě šílené trapnosti. Ubírá to na kvalitě celého seriálu. Nicméně zbytek tentokrát vynikající, pokud nebudeme hnidopiši, takže s přimhouřením oka 90% zaokrouhlených nahoru. Smysl začínají dávat i vedlejší dějové linky, které ale trvaly po kouskách 7 předchozích epizod a byly též dost trapné. Závěr bude možná hodně zajímavý, pokud to nezkazí. ()

IvcaSammet

Celkově mě epizoda i docela bavila, ale ten závěr, no to zase bylo něco. Absolutně trapné a strašně amatérské. Škoda, chtěla jsem hodnotit čtyřma, ale bohužel. Zbytek dějových linek raději nekomentuju. Přiznám se ale, že poslední scéna mě docela potěšila. Docela mě překvapuje, že mě i začíná zajímat, jak to nakonec dopadne. ()

fafejt001

Tak špatné to zase  až  tak  nebylo . Přišlo  se  na nevěru manžela  a  Hanuš  málem unesl  tu  dcerku . Zápletka  dobrá  a  a  akce  v  Radosti  , tedy  restauraci  , byla věrohodná .   Vyorálek  a  Špalková   stááále  skvělá  dvojka . Jen  mi  lezou  na  nervy  ti  , trochu  vypatlaní  ,  kluci  ve  třídě . Asi  jěště  dozvuky  z  té  zapáchající  haldy  za městem . ()

• Hudba, jenž zazní v závěru této epizody, je „Solvejžina píseň“ z dramatické básně „Henrika Ibsena Peer Gynt“ od Edwarda Griega. (hrona)
  • Písnička, která zazní v 19. minutě, je indiánská ukolébavka „Watanay“, kterou najdeme třeba ve skautském zpěvníku „Hlahol 2“. Nazpívala ji také známá česká skupina Žalman. (Winster)