V uzavřeném lomu je objeveno zavalené lidské tělo zabalené do plastové fólie. Vše nasvědčuje tomu, že se odstřelem části stěny v bývalém lomu chtěl někdo těla zbavit. Zanedlouho objeví pátrací tým v lomu pod nánosem odstřelených kamenů ostatky dalšího těla zabaleného ve fólii. Před Magdou s Martinem je úkol zjistit, kdo zabíjel a proč byly oběti pohřbeny právě v lomu. (Česká televize)

tata22

Asi malinko lepší anebo si začínám zvykat. Ale zase jsem usnul, musel jsem si konec pustit až druhý den. To o moc velkém napětí tedy nesvědčí ale možná bude chyba u mne :-). Jinak musím říci, že Petra Špalková se tímhle "dílkem" opravdu společensky znemožnila. To rozhodně není role pro ní a blázen kdo jí do toho navrtal. Chudák se s tím pere jak umí ale každý za pár záběrů prohlédne, že tam něco nesedí... Pochopil jsem, že na Hanuše asi nedojde, Regina ho zřejmě včas odhalí, což bych spíš čekal v komedii než kriminálce ale kdoví.... Rovněž mi fascinuje jak se nám ti zločinci krásně přiznávají, to v praxi asi takhle nefunguje ale kdoví, policajt nejsem... Ono stejně většina reálných vražd jsou tzv. "domácí zabijačky", kde pachatel je jasně dán a ten zbytek jsou ty neobjasněné. Pochopil jsem totiž z Devadesátek, že pokud se pachatel nepřizná, tak šance na usvědčení tedy hodně malá a soud ho většinou osvobodí aby mohl v trestné činnosti vesele pokračovat dál... ()

Radko

V hmle sú tiene nejasné. V lome zas kosti ľudí: otrasné! Zabalené vo fólii boli mŕtvoly. A zdá sa, že ich zmiznutie nikoho moc nebolí. Čo boli zač? Nik nevie: tváre mali na sračky. Tak pomôžu - dnes veľmi šik tetovačky. Vytetované do názvu epizódy sa dostalo číslo. Stačí popýtať sa tatérov a odhalenie numera vyšlo! A aby cesta príhody k paralelnej realite dneška nebola úzka, vedzte milí čitatelia, že to numero na koži pochádza: ver-never: z Ruska! Rôzne verzie, Lazar i twisty v zábere: no hlava mi to moc nebere. A posledná veta asi ani Vám, čo ste epizódu nezreli, no odporúčam ju všetkým, čo sa zvyšok dňa pred jej kuknutím v rachote zedreli. ()

IvcaSammet

Další epizoda, která mě bavila více méně celá, pokud samozřejmě nepočítám vedlejší dějové linky. Jardu Plesla mám sice strašně ráda, ale z jeho postavy je mi vyloženě na blití ... Nelíbilo se mi ani to, že se do příběhu paradoxně musel vložit Miroslav Hanuš, aby se to konečně nějak posunulo. Protože scéna s houslema byla dost epická. A je sice pravda, že jsem si v průběhu celé epizody říkala, že jim to řešení případu jde nějak podezřele snadno, a jakmile došlo k (SPOILER!!) odhalení fotografa z odrazu auta a postupně k dalším nepravděpodobným rozuzlením, chtěla jsem epizodě napařit hvězdičky zase jenom tři, nakonec jsem ale musela zhodnotit, že to byla zatím asi jedna z nejméně otravných epizod. Proto dávám tři a půl hvězdičky a přikláním hodnocení ke čtyřem. ()

rakovnik

Jakkoli toleruji vedlejší dějové linky, které mě opravdu nebaví, celkem jsem si zvykl, že tento seriál není Bůh ví jak kvalitní, tak konec dílu mě vysloveně rozesmál. Poslední zvrat byl opravdu navíc. Únos se vleče a jediné pozitivum je sem tam lidský Vyorálek. ()

v.indruchova

Za mě trochu slabší díl. I když případ není vůberc špatní. Tady jde vidět takové toporné herectvé. V některých dílech moc ne ale tady to je vidět. Amálka dostala SMS aspon ví jak to je. Lhát dětem kvuli tomu že je chcete ochránit, blbost. "Bublina dokonalosti" praskla. Vyšetřovatelka studená jako psí čumák, tomu moc nerozumím, ale dává to smysl, aspoň se s houslema rozohnila :) Vytáčí mě jak hulijou a zahazujou vajglre. ()

• V epizodě jdou hlavní vyšetřovatelé do tetovacího salonu vyšetřovat původ tetování. Salon působí svým umístěním, že je v centru Ostravy (exteriér U Zrzavé Mary), ale ve skutečnosti je to tetovací salon Fantasmagoria Art v Ostravě - Zábřehu. Reálný majitel salonu hraje postavu „tetovaného“. (Mgr.Magorius)