Knippenberg má konečně zdroj informací a podezření narůstá. Touha po dobrodružství přivede do Kanit House Francouze, který se nechá chytit do pasti a objeví děsivou věc. (Netflix)

castor

Po dvou vlažnějších dílech jsem konečně doufal, že se chytnu. Nebýt ovšem posledních 15 minut, psal bych tyhle řádky krapet ostřeji. Ano, tvůrcům nejde o nějaké krvavé mordy, naopak sázejí na postupně gradovanou hru na kočku a myš, kdy tentokrát se v nepříjemné pasti ocitl turista Dominique. Holt „nejde jen o ty dva Nizozemce!“ Měl vyrůstat v Saigonu, jeho matkou byla vietnamská prodavačka, otcem indický podnikatel. Hovoří jako Francouz, s pozdějším spolupachatelem Ajayem se měl potkat v Indii. Monique je francouzsky mluvící Kanaďanka. Dominique vidí do nemocnice překvapivě často odjíždějící návštěvy a řeší svůj pas a propadlé vízum. Manželé Remi a Nadine mu pomůžou. Nakonec jsme zase zpět v „současnosti“, kdy jde Nadine zkontrolovat schránku, zda se jejich kamarád neozval. A napětí by se konečně dalo (aspoň trochu) krájet. ()

Necrotongue

Dobře, už mám jasno, tento seriál se k mým oblíbeným určitě nezařadí. Skoky v čase jsou tu tak časté, až mi není jasné, proč Netflix nezařadil před každou epizodu varování, že sledování může u diváků vyvolat epileptické záchvaty. Navíc se celým dílem jako hnědožlutozelená stopa táhlo časté vyprazdňování vnitřností různými cestami, a to mě fakt nebere. ()

oasismanik

Zatiaľ jednoznačne najlepšia časť, ktorá je odmenou pre všetkých, ktorí vydržali nie práve najzáživnejšie prvé dve. Sledujeme príbeh nie práve najchytrejšieho francúza Dominika, napätie by sa dalo krájať a dej vás doslova vtiahne, Tiež sa dovysvetľujú niektoré veci z predchádzajúcich častí, paráda, snáď sa to nebude umelo naťahovať, pretože fakt netuším o čom bude ešte toľko častí. ()