V tomhle svižném thrilleru plném akce spojí bývalý nájemný zabiják síly se svojí sestrou a problémovým teenagerem, aby se pomstil svému nevlastnímu bratrovi. (Netflix)

AloeB

Je sice krásné, že španělská kinematografie se postupně přizpůsobuje populárním žánrům; osobně bych jí přál, aby se srovnala s tou emérickou, nicméně to nutně neznamená, že filmu odpustím mnou neoblíbený žánr. (s)eXtremo je tak vskutku blbina, které lze připsat body snad jenom za to, že si svoji blbost nejen přiznává, ale snaží se z ní vytěžit maximum, takže nejeden divák žíznící po steroidové akci tak může slintat nad počtem rozličnými způsoby pokroucených eNPéCéček, které za sebou Maximo nechává - jde to až tak daleko, že i já jsem rezignoval a v závěru se rozhodl, že si finální bossfight s katanami pokusím vychutnat. V konečném důsledku je však děj stále blbý, Leo zbytečný, závěr roztomile pitomý. Španělům bych přál, aby populární filmy točili jinak, přiznávám jim však, že toto žánrově nemohli udělat líp. ()

bearmeedek

Úvodní vyhlazovačka působila trochu parodicky a myslel jsem, že tak bude působit celý film. Naštěstí to vůbec nebyla pravda. Španěláci si udělali svého vlastního Johna Wicka a zatraceně dobře se jim to povedlo. ()

Maximilianus

Slušná, nekompromisná vyvraždovačka, ktorá ale mala viacero múch,  ako napríklad nejakú premyslenejšiu zápletku. Akcie a krvi ale bolo dosť,  takže to čo sa dá zhruba od filmu očakávať splnil. 6,8/10. ()

Hashirama

Moderní doba je asi to nejlepší, co se mohlo těmto vandammovinám stát. Mongoloidní taškařice let osmdesátých, které většinou stáli jen na tom, že je v nich hlavní bouchač, dnes mohou stavět na nespoutané kreativitě začínajících filmařů, klipařů či internetových nadšenců. Takže ačkoliv je příběh stejně žluklý a o ničem jako posledních čtyřicet plus let a v jeho středu stojí señor Tronco s výrazovým rejstříkem Bena Afflecka po očkování a chichico Antitalento, pravděpodobně nejhorší herec na poloostrově, v tomto případě jejich angažmá nijak nevadí, jelikož to hlavní hrdina neskonale zábavně rube level po levelu až k vrchnímu Hatori Hanzovi, kterého nenávídíte od první minuty...nikoliv však proto, že vypadá jak fanoušek anime závislý na kokainu, nýbrž proto, že se chová jako čurák - jednoduchý recept na jednoduchého funkčního bad guye, kterému přejete smrt. Vybíjená se nese ve videoherním stylu, který se směrem k finále stupňuje, a závěrečný souboj s katanami jako by vypadl z nějaké PS exkluzivitky, čili ačkoliv by si některé scény zasloužily šetrnější střih či vynalézavější kameru, za takových peněz takové muziky určitě není málo. A veškeré momenty, kdy celkový vizuální formát připomíná spíše drahé video než film, přebíjí rozkošně makabrózní brutalitka a těžko rozchoditelná erekce z účasti Tvrdé Andrey. La conclusión - un matadero de puta madre. 6/10 ()

BFG2000

Takhle má vypadat akční film!!! Pecka extrémní!!! Konečně akční film, kde hrdinovy věříte ty údery. Skvělí záporáci. Skvělé souboje, přestřelky. Nenudí to ani v mimo akčních pasážích. Je tam místy i dost drama. Má to skvělou hudbu. Má to "jakuzu" a katany i dobrovolné sekání si prstů.  Je to něco jako staré Segalovky či Vandamovky v novém kabátě. Teo García je TOP!!! ()

HEED

Vybalancovaná a přehledná akce. Revange  film jak se patří a se vším všudy. Kdo chce akci, přijde si na své, krví se taky nešetří. Tohle by mělo zahanbit americkou produkci, jelikož toho v poslední době moc nenatočila v oblasti akčního žánru, na to jaké herce má. Na místo toho se patlá s tím, jak zakomponovat do filmu co nejvíc buzerantů a lezeb a hurá na oskary. Jsem rád že se v jistém směru akční řemeslo vyvinulo a nejsou to jen pouhé karate filmy ala Chuck Norris / Lorenzo Lamas nebo Michael Dudikov.  No a kdo hledá slušnou akci tam musí přebírat buď ze starších Hollywoodských filmů, nebo zkusit tuhle Španělskou řezničinu. Minimálně za jedno podívání to stojí. ()

RyanRainheart

Španělský John Wick s Rozhněvaným mužem dohromady se mstí za smrt syna. Nekompromisní akční řežba, která sice vsázi na několikrát již viděný příběh, ale k čertu s tím! Chválím i parádní soundtrack, který filmu dodával patřičný drive. ()

Pharlap

Pro mne bohužel velké zklamání, které pro mne postrádalo pořádnou zápletku, příběh. Trochu mi to připadalo jako španělská verze “vengance” akčňáků s Jean Renem, mixnutá Punisherem. Španělé umí líp. ()

Mamlas odpad!

Prakticky všichi účastníci filmu jsou dealeři drog - mladí, staří, všichni. Děj tam prakticky není, jen se všichni vzájemně mlátí a střílí. Kdo vyhraje nebo prohraje mi bylo zcela ukradené, dobře jim tak všem. Film je to céčkový, mentálně velmi omezený a velmi monotónní, místy připomíná Karate Kid jindy nějaký odvar z Ruska jindy se tomu musí člověk smát, jak je to blbé. Prostě plebs. (7%) ()

johnsnow

Má to Akciu? Má. Má to drsnosť jak fras? Má. Má to sexi babenky? Má. Má to fajn hlavného hrdinu? Má. Má to super záporákov? Hat nem, ale možno je to preto, že si obaja zahrali v Rambovi 5 kartelových bratov a pôsobili lepšie než tu. A taktiež záverečná akcia je prílíš klišoidná, ale dá sa to prežiť. 4* silné. ()

Hemlock

Xtremo považuji za pyrenejskou akční explozi!!! Rychlý úvod bez zbytečných kudrlinek, klasická zápletka, nasraný hromotluk a revenge akce jako řemen. Možná to zní jako klišé, ale díky kvalitnímu vizuálu a skvělému střihu si divák vychutná všechny souboje do detailu a Andrea Duro v lesklých legínách jen podtrhuje opravdu vzrušující podívanou - prostě spokojenost a solidních 80%. ()

Mamutol

Na začátku je potřeba se rozhodnout, jestli nechat mozek zapnutý a nebo ho vypnout a užívat si velkou španělskou jízdu ala John Wick. Po několika minutách jsem pochopil, že bude lepší druhá varianta bez mozku a film jsem si parádně užil. Jedna hvězda chybí, protože ve výčtu akčních hvězd kolem karate nezaznělo ve filmu jméno Jean-Claude van Damme. A všechna čest pro Teo Garcíu, který to ve svých skoro 50-ti letech zvládl levou zadní, nebo pravou přední ??? :-))) ()

smarkus

v 90tych by to bola velka pecka. Zial ma to svoju naivitu a jednoduchost tej doby. Ale strata casu to nie je, kedze dnes sa vela takych filmov netoci.Potesi ked to nie je z USA ()

xxmurphyxx

Takže tu máme Španielskeho wannabe Johna Wicka ale asi tak o dve až tri triedy slabšieho, čerpajúceho inšpiráciu do svojich groteskne zlých pasáží z takých kultových trhákov ako spomínaný John Wick ( celý feeling filmu ), Matrix ( prestrelka v garáži ) či neónová cyberpunk atmosféra koncového, mimochodom otrasného súboja s katanami ( Ghost in the Shell ). Nemám nič proti, keď film stratí svoju identitu prílišným čerpaním a vykrádaním iných diel pokiaľ to vie dobre zakomponovať, ale tu to bolo vyslovene ako päsť na oko. Film sám o sebe je totálne tupý s debilnou premisou nájomného vraha a podržtašky v jednom, ktorý je zradený a len tak tak prežije atentát na seba a stiahne sa do ústrania, kde inkognito kuje svoj comeback. Tým ústraním sa nemyslí nejaká Bohom zabudnutá farma niekde v prdelákove, kde ho nik nepozná ale garáž v tom isto meste. A tým inkognitom sa myslí to, že si nechá bradu a behá po meste ako šušťákový avenger a pomáha malým cigánom v konfliktoch s biletármi. Kokotina ako voda v koši ale ok, sral na to pes, aspoň akčné scény sú top. Omyl. Takú lacnú, zlú a z princípu smiešnu choreografiu som už pekne dlho nevidel. Všetkému tomu kraľuje neuveriteľne groteskný sparing na tatamoch za hudby nejakého pritepleného dub stepu a neskorší súboj na nich s Japonským bodyguardom. Ostatné súboje sú trošku lepšie na tom, pri najlepšom spadajú do obyčajného priemeru, kde strašne cítiť absenciu logiky ( banda poskokov dôjde dať dole nášho šušťákového pomstiteľa a miesto zbraní prídu s obuchmi ) a talentu hlavného protagonistu, ktorý okrem toho že nezvládne nič viac ako ľavá, pravá, koleno, hák má po celý čas filmu nahodený poker face a preto je celkom výzva sledovať toto herecké poleno bež vážnej ujmy na psychike. Nečakal som, že to bude konkurovať najlepším, ale toto preští hoc aká Kórejská akčná komédia na míle ďaleko. Vypustiť niečo takéto v dobe keď máme veci ako Raid, The night comes for us, John Wick či Nobody je jednoducho obrovská hanba. Exoti, čo tomuto dali viac ako tri hviezdy buď to nevideli žiaden zo spomínaných filmov, alebo ich prísun filmov spočíva v ponuke tv nova či markíza.  Keby sa to aspoň nebralo tak vážne, ale tie ultra drsné dialógy ma vždy akurát rozosmiali, čo asi nebol prvotný zámer tvorcov. ()

uhlerado

Akcia slušná, ale to nestačí, pre pubertiakov možno, ale veľa násilia a nereálnych fyzikálnych dejov. Obľúbení zaporaci z ramba v zdvihli sledovanosť, no pointa a hodnota nulová. Hviezdy za Barcelonu a zaporakov. ()

H3LLraiser

Dost průměr, navíc kamera nic moc, akce buď urychlována nebo naopalnkezrychlena a tím pádem pomalá už na pohled... 2/3 protože to nebylo zas úplně nudný... ()

Heywood

Spíše 70% za celkem zajímavé provedené obvyklé zápletky a dramatu. Hlavní padouch je mimořádně odporný a uhrančivý a opačně na Andreu Duro se více než mile dívá. Film sice popírá základní poučku: "Nikdy se nevzdávej své výhody", ale má spád, hodně soubojů i celkem přijatelný konec. Na kontinentální produkci rozhodně nadprůměrné. A také ukazuje, že svět drog není o pár lidech a várnicích... je to mnohem horší. ()

Kushina

Další z řady akčnáků, tentokrát ze Španělska, který kurva nenudil a měl něco do sebe. Sice spojení Ruska, Japonska a Španělska je trošku zvláštní, ale na příběh jako takový to vůbec nemělo vliv. Pořádný řeznický fighty, tak to mám rád. 75% ()