Ted Lasso

• USA Ted Lasso
Komédia / Dráma / Športový
USA, (2020–2023), 23 h 55 min (Minutáž: 29–78 min)

Jason Sudeikis, Brendan Hunt, Stephen Manas, Nick Mohammed, Bronson Webb, Juno Temple, Hannah Waddingham, Jeremy Swift, Teresa Mahoney, James Lance (viac)

Jason Sudeikis je Ted Lasso. Trenér amerického fotbalu. Přestože s evropským fotbalem nemá žádné zkušenosti, stěhuje se do Anglie, kde ho najali, aby trénoval fotbalový tým. Půjde to, „jako když Lassem mrská“, i když jsou hráči cyničtí a město nepřátelské? (Apple TV+)

Recenzie používateľa Remivsremi k tomuto seriálu (34)

Půlnoční vlak do Roystonu (2021) (S02E11)

Epizoda plná propracovaných vztahů, komplikací a osobních radostí i tragédií. Humor se malinko upozadil aby přišel na přetřes vážnější tón, který ale nekazil celkovou atmosféru. ()

Převrácení pyramidy úspěchu (2021) (S02E12)

Poslední tři epizody druhé řady představovaly to nejlepší v žánru za posledních pár let. Emotivně nacpané díly plné lidskosti, smíchu, slz, pochopení a porozumění. Vztahový kolotoč, kde dokážete pochopit všechny zúčastněné strany. A samotný závěr připravil půdu pro drsnou třetí sezónu. ()

Zlý duch (2023) (S03E01)

Základní kameny pro sezónu jsou položeny. Dá se z toho vytěžit hodně. Podaří se to tvůrcům? ()

Chelsea nechci (2023) (S03E02)

Už jen za scénu v šatně si epizoda vysloužila plný počet. Zbožňuju tu atmosféru, kde se hromada nesourodých lidí, kteří se někdy vážně nemusí, dokáže semknout a snažit si pomoc. Krásný tón epizody a vlastně i celého seriálu. ()

4-5-1 (2023) (S03E03)

Příprava na velký výbuch, ale příliš to diváka neoslovilo. Takové nepatrně mdlé. ()

Důležitý týden (2023) (S03E04)

První velké zaškobrtnutí. Co to udělá s hráči, týmem a Tedem? ()

Znamení (2023) (S03E05)

Jeden dobrý proslov nezachrání naprosto zoufalé vyřešený odchod hvězdy. To bylo vážně směšné. ()

Slunečnice (2023) (S03E06)

Úžasný výlet. Každý dostal prostor a alespoň na chvílí zažil když ne radost, tak nějaký silný zážitek. ()

Škatulky (2023) (S03E07)

Malými krůčky se tým dostane na vrchol a překoná překážky před ně postavené. Sportovní i ty osobní. ()

La šatna aux folles (2023) (S03E09)

Krásně zvládnuté a přirozené. Tak by se mělo přistupovat k tématům jako sexualita. Postava není definovaná pouze tou jednou vlastností. Má své přednosti i negativa a to, koho preferuje je jen další skládačka v celkovém obrazu charakteru postavy. ()

Máma (2023) (S03E11)

Tolik emocí v jedné epizodě. Neskutečné, kouzelné a lidské ()

Sbohem (2023) (S03E12)

Zakončení, které se nese v duchu celého seriálu a jeho poselství. Z toho mám velkou radost. ()

Spectacular Music of Hollywood

Spectacular Music of Hollywood

07.12.2023

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

28.04.2023

O dvojce slavné komedie Vybíjená s Vincem Vaughnem a Benem Stillerem se spekulovalo už roky, nyní se ale projekt zdá být konečně realitou. Studio 20th Century potažmo Disney film čerstvě odkleplo a… (viac)

Leden plný seriálů

Leden plný seriálů