Rubalovi se pořád stýská po Heleně, půjčí si od Krause Tóru, za noc ji přečte. Najde oporu ve víře a postaví v Záhoří zeď nářků, aby do ní mohl vložit své přání. Ale vrátí se mu Helena? A co to v Južanovic chatě tak bečí? (Česká televize)

Dobry_clovek odpad!

Je to stále horší a horší. Scénář je nezajímavý, vtipy prvoplánovité a dopředu odhadnutelné a na hercích je znát, že si scénář přečetli těsně před natáčením, na jeden ( možná dva ) pokusy to zahráli a zase odjeli pryč. I Radek Holub a Ivana Chýlková totiž hrají špatně, což se u nich nevídá často. Mně připadá, že Kolečko má v zásadě jen tři témata - burani, sex a vulgarita. Ono to jednou, dvakrát, může být i zajímavé, ale jak je to pořád dokola, je z toho trochu nuda. Návrat " herečky " Petry Nesvačilové na scénu je jen poslední třešnička na už dost žluklém dortu. ()

honajz

Sešup dolů, trapný humor, zeď nářků fakt legrácka, jaká Kolečka asi napadla narychlo ráno na záchodě, když vzpomínal na základní školu. Jinak z hlediska náboženství a židovství obecně je v tom tolik lapsů, že být autory, raději mezi znalejší tématu moc nechodím, aby se jim do očí nevysmáli, jako jsou páni autoři hloupí a ještě to dávají veřejně najevo. ()