Vláda popírá jejich existenci, nyní však přicházejí. Nikdo neví, kdo se opravdu skrývá za legendárním označením "Lidé v černém". Odkud jsou bytosti se světlou pokožkou, s hypnotizujícíma očima, zahaleny v černých kabátech. Zdá se, že by mohly být svědectvím o nadpozemských úkazech. (Peta_N)

majo25

Obstojné sci-fi s prvkom mimozemských civilizácií, ktoré je bohaté na akciu, špeciálne pre rôzne výbuchy a strielačky. Herci neurazia, aj keby som privítal pár známejších (osvedčených) tvárí. Zápletka je v podstate jednoduchá, nijako zvlášť neosloví. Mohlo sa viac popracovať na špecálnych efektoch, tie vyzerajú ako keby ich robila televízia. ()

honajz

Skvělý tajný agent, který dostane důvěru i poté, co díky jeho neschopnosti byl zabit senátor. Americká vláda vydávající miliardy na mimozemský časoprostorový tunel, a venku protestuje jen pět šest podivínů. Muži v černém, kteří přijedou, udělají naprosto zbytečné bububu a odjedou. Na konci si řeknete, proč to bububu vlastně dělali, když bylo vzhledem k jejich plánům úplně zbytečné? Ta linie s klony je také těžce nedotažená. Prostě jedna dementní scéna za druhou, logika v minusu, ale sem tam do odsýpá, akce není až tak špatně natočená. Ale to je tak to jediné. Mimochodem, až budete chtít provést invazi Země, vydejte se na ni v počtu pěti (5) vojáků, to bude stačit. ()

corpsy

Ak niekto čaká od filmu spoločnosti PM Entertainment niečo viac ako húf prestreliek a explozívnych automobilových naháňačiek, má smolu. Ono Pepin - Merhi určite točili filmy len preto, aby mohli rozšrotovať desiatky áut a vystreliť tisícky nábojníc. A práve o to tu ide. Ale poviem vám, ešte 5 minút navyše a už by som nebol tak spokojný. ()

Diamant

OBSAH: Prišiel, aby ľuďom pomohol odvrátiť hrozbu agresívnej mimozemskej civilizácie... KOMENTÁR: Zaujímavé poňatie mimozemských civilizácií v konfrontácii s ľuďmi na našej planéte. Aj tu platí, že konečné víťazstvo patrí dobru. ODPORÚČANÁ PRÍSTUPNOSŤ: Od 15 rokov. ()

Heroine

Vážně strašný. Ta zápletka, hlavní hrdina... Mimozemšťani, kteří sice mají hippícké hlášky typu "in the name of peace, my brother", a potom střílí po lidech, a ještě je to cool... Hrozný. Dennis Christopher si ale jako emzák zaslouží hvězdičku, i když je to děs :-) ()

Lewaso odpad!

Richard Pepin není (a zřejmě ani nebude) režisér, který dokáže zaujmout a (v kladném slova smyslu) překvapit. Po shlédnutí třech jeho filmů to můžu s klidem v duši odpřísáhnout. Mlčení mě donutilo nemlčet... Nebudu shazovat film popisem desítek nesmyslů rašících z děje-neděje - on to dokáže sám už jen svou existencí. ()