Rutinná dopravná kontrola sa nečakane skončí hrozivou smrťou policajta, ktorý zomrie za záhadných a nevysvetliteľných okolností. Jeho traumatizovaná kolegyňa Renee Lomito-Smithová (Mary J. Bligeová) zistí, že videozáznam udalostí zachytený osobnou kamerou si môže prehrať iba ona. Táto skutočnosť spochybňuje jej dôveryhodnosť ako svedkyne, a nikto neverí popisu záhadných udalostí, ktoré na vlastné oči videla. Po tom, čo sa nevysvetliteľné útoky na policajtov opakujú a denne pribúdajú ďalšie obete, ambiciózna dôstojníčka Rennee sa vracia do služby a je rozhodnutá, že temné sily vypátra a  vraždenie policajtov zastaví. Spolu so svojím novým kolegom Dannym (Nat Wolff) odhalia v pozadí teroru prítomnosť nadprirodzenej sily, ale majú proti takémuto mocnému protivníkovi vôbec nejakú šancu? (TV JOJ)

iXtr3m3

Slabý nadpriemer až klasický priemer. Trailery sľubovali viac, ako sme nakoniec dostali. Čo dodať. Technicky y remeselne na dobrej úrovni, ale obsah jednoducho zostal pozadu a forma ho zabila. ()

Flopik

Začalo to super, osobne mi takéto horory kde sa niečo postupne odkrýva vôbec nevadia. Problém je však ten, že namiesto toho aby sa to rozbehlo to ostalo celé v tom pomalom, vlečúcom sa tempe. No a najväčší problém bol ten, že aj menej bystrí diváci odhalili o čo pôjde a preto to postupné odhaľovanie bolo strašne nudné. Duch strašne lacný.. v podstate tieň s nejakým vrecom na hlave. Jediné pozitívum sú tie vraždy, teda skôr tie masky ktoré boli skvelé a pekne krvavé. Koniec tak isto bez nápadu. Úplne zlý film to nie je a na nudný večer zabaví alebo možno uspí. ()

petikacka

Mary J. Blájdž je lepší singerka než herka. Chvíílu to vypadalo jako něco, jakože to bude wau, ale nakonec ne a vlastně to dopadlo úpě na hovno. Za mě 60% ()

helraiser

Pohodovej průměrnej horůrek o odplatě z říše duchů. Absolutně jsem s ním neměl problém. Hodně snaživé béčko, které si opravdu na nic nehraje a šlape přesně tak jak má. Za mě dobře odvedená práce. Na zkrácení dlouhé chvíle naprosto dostačující. ()

WeeLass

Královna hip hop soulu, Mary J. Blige v hlavní roli duchařského hororu? Znělo to jako splněný sen, ale dopadlo to jen průměrně. Herecky se Mary předvedla v plné kráse, na zpěvačku byl její výkon dokonce lepší, než u některých "jen" herců. Co se týče filmu, bylo to hodně "televizní" a policejní vyšetřování je pro mě vždycky otrava. Nejspíš bych to ani nedokoukal, kdybych nečekal, kam zařadí písničku Can't Be Life, kterou Mary pro tento film nahrála. Byla samozřejmě u závěrečných titulek, což byla i nejlepší část celého zážitku. Bez Mary - odpad! ()

blazma

Takže nějaký chudák kluk se promění na ducha a chce se pomstít policajtům, kteří mu to provedli a celé to zametli pod pokličku. Do toho se nám tady objeví ženská cajtka, která čirou náhodou taky ztratila syna, takže očividně ten duch proti ní nic nemá a nechá jí pátrat dál jako jediné. Jakože bohužel, nápad obstojný, ale prostě to nefunguje. Až moc to nedává celé smysl a je to jenom zmatená kaše, ve tmě a většinou tam prší nebo je šero. ()

jokino

Videl som aj podstatne horšie filmy, ale aj lepšie. Čo sa týka atmosféry, u mňa celkom ok, soundtrack tiež výstižný, CGI taktiež slušné na úroveň filmu, no príliš rýchlo to pre mňa stratilo grády / tempo. Prišlo mi to, ako odfláknuté finále a celá pointa príbehu. ()

TesterX

Asi to mělo nějaký potenciál, ale i přes slušnou atmosféru vytvořenou především prostředím to působí furt dost levně - a to díky většině neherců - ústřední postavu vybral doprdele kdo a toho dementa k ní? Začátek slušná atmosféra, pár nechutných scén, jinak nuda. ()

absurdian

Nezaujalo mě to. Ať je film jakkoliv nadpřirozený, ať tam vystupují jakékoliv sebeprapodivnější entity, ať se libovolně porušují všechny zákony fyziky, vždycky aspoň kousek diváka ve mně musí příběhu uvěřit. A aspoň trochu mě bavit. Tady k tomu nedošlo. ()

Dark_Hark

Ľudia moji ja neverím vlastným očiam !!! 47 PERCENT ?!!!  no to snaď nemyslite vážne ?? Tento film mal prvky hororu - strachu, radosti, záhady a to jedno všetko bolo obsiahnuté do 1 a pol hod. Takýto koncept filmu som už dávno chcel vidieť a konečne som mal možnosť vidieť. Tomuto filmu by som najradšej dal viac ako 5*. Vôbec sa nedajte odháňať hodnoteniami určitými primitívmi a pustite sa do tohto filmu. Mal by som založiť spolok: Súdime film podľa mozgu a nie podľa formuláru. Ďakujem za prečítanie. ()

Hornet.CZ

53% / Jednorázová jednohubka se sympatickou hlavní hrdinkou, skvělou atmosférou, dobrou hudbou a nepřekvapivě taktéž dobrou technickou stránkou. Za nevýhody považuji nedostatečné prokreslení postav, zmatečný a zbytečně urychlený děj bez většího vysvětlení a nakonec i zvláštní, idiotsky jednoduchou a nedomyšlenou zápletku. Celkově spíše doporučuji. ()