Na nože: Glass Onion

• USA Glass Onion: A Knives Out Mystery (viac)

mdf

Nadšení z prvního dílu zmizelo, prostě jsem to jakž takž dokoukal, abych řekl pravdu,už teď vůbec nevím o čem to bylo. ()

Vampiroza

Obsazení perfektní, napsané postavy děs, závěrečná boom scéna brilantní ale dej a zápletka tak příšerně předvídatelná a klišé že jsem čekal celý film na to až to teda řeknou a může to skončit bez napětí. Proti prvnímu dílu to působí jako by to dali někomu kdo se potřebuje procvičit na režii a dali mu šanci přiživit se na prvním excelentním díle. A Criag tu o proti prvnímu dílu spíše připomínal růžového pantera než ostříleného knírače. ()

Markysplay

Bavilo ma to oveľa viac ako prvý diel, proste mi to viac sadlo.Pozrel som to na jeden krát narozdiel od jednotky.Bolo to trošku viac komediálne a asi 5 krát som sa s chuti zasmial.V strede filmu je výborný zvrat vďaka ktorému dávam o hviezdičku viac oproti prvému dielu. ()

floppy4

Trailer vyzeral oveľa viac posh ako finálny výsledok, no zrejme glamour vizuál ani nemal byť to, čo malo film potiahnuť. Každopádne to pôsobilo ako lacnejšia verzia jednotky a síce tá motanica mala niekde v trištvrtine dobre našliapnuté na finále, ktoré som dúfal, že mi odpáli dekel, tak žiadne ohňostroje sa nekonali. Záver scenáristicky absolútne nezvládnutý a nezmyselný. Inak sa to celkom dá pozerať, len prvá hodina je zbytočne rozvláčna a potom to ide až moc z kopca. ()

yaximan

líbilo se mi to.  v zápletkách to občas třelo, ale celkový dojem je fajn. okázalejší, přesto nepatrně slabší, než jednička (přijde mi, že tomuto druhu humoru s drsňákem craigem více slušel kontrast komornějšího prostředí jdílu prvního). pokud se ale potvrdí můj dojem, že se craig z fyzicky náročného bonda tímto etabluje do novodobého sherloka holmese, může si tak dlouho užívat zábavný a pohodlný důchod.  a z tohoto pohledu, pokud frekvence dílů bude podobná bondovkám (akční výbuch na ostrově rovněž z bondovky jako střižený), je to geniální tah/zátah na širší spektrum publika.  danielu craigovi to moc přeju a jsem už zvědavý, jakým směrem se vydá benoit blanc 003. btw. dvakrát člověk získá dojem "není mi ten obličej nějak povědomý-zařazení minirole ethana hawka a hugh granta je fakt vtipné. no a janelle monáe je tu teda fakt kočka! ()

KarlN

Pro mě osobně po skvělém prvním filmu, trošku zklamání, jelikož problém dynamiky a postupu podobného scénáře je, že funguje pouze napoprvé. Po druhé už to není ono, navíc předvídatelnost děje nelze pominout. A co mě naprosto a upřímně znechutilo, byl samotný závěr filmu, v němž se ocitáme v samém centru hysterie prostoduchého ničení  všeho kolem, což postrádá samotný a dříve viděný nadhled i vtip. A navíc, ad absurdum, pokud by někdo, kdokoliv, v rámci osobní pomsty skutečně zničil či jen poškodil takové dílo, jakým je uvedená Mona Lisa, uvrhl by sám sebe do minimálně doživotního žaláře a jak pevně doufám plného těch nejtěžších denních trestů. Možná to opravdu beru moc doslovně, ale ta scéna a představa mnou skutečně otřásla. ()

Raid91

Tak tohle mě opravdu bolelo, po výborné jedničce přišla studená sprcha v podobě nepřekvapující a néé moc nápadité dvojce. Vraha jsem odhalil chvíli po příjezdu na ostrov bylo to dost očividné a charakter postav mi moc nesedl. Jediné významné plus je visuál a posledních 20 minut filmu. Zklamaní na konec roku 60% ()

iskander1210

Mohlo to byt lepsie, pribeh celkom zaujimavy, ale dost vela nelogickych veci a zvratov. Herci hrali silene a posobili neprirodzene, este aj Edward Norton.... ()

EricNor

SPOILERY. Od zacatku mi skoro bylo lito, ze ze ten film neni delsi. Uzival jsem si to od zacatku do konce. Vsechny postavy me bavili, vysetrovani, zvraty. Urcite zklamani pak prislo na konci v podobe zbytecne akce, ktera přispěje k rozuzleni. Radsi bych, aby se vse vyresilo nejak přes nejak jinak. ()

Rian Johnson už pracuje na třetím Na nože

Rian Johnson už pracuje na třetím Na nože

16.10.2023

Režisér a scenárista Rian Johnson (Star Wars: Poslední z Jediů) zaznamenal se svou detektivkou Na nože takový úspěch, až to vedlo k akvizici práv Netflixem a objednání hned dvou pokračování. To první… (viac)

Leden plný seriálů

Leden plný seriálů