Ellie Lansingová (Grace Van Dienová) je rebelujúca tínedžerka, ktorá nikdy nepoznala svojho otca. Hoci túži nájsť a spoznať svoje korene, v rodine sa cíti ako cudzinka. Náhoda ju privedie ku strýkovi Timovi (Sean Patrick Flanery), ktorý ju zamestná v svojom autoservise. Ellie sa dozvie, že strýko spolu s jej otcom Elliotom (Casper Van Dien) kedysi jazdievali automobilové preteky na okruhu. Zrazu sa ocitne v úplne novom svete, kde sa dobre cíti a vie, že doň patrí. Svet motorov je pre ňu ako stvorený a je pripravená na jazdu svojho života. Objaví v sebe skrytý talent a prirodzenú túžbu pretekať. Jazdu má jednoducho v tele a na okruhu začína porážať aj skúsených pretekárov. (TV JOJ)

Jurgen1488

Film se mi líbil, trochu mi přišlo jako když sleduju nějaké pokračování filmu Můj auťák Brouk (2005). I záporák byl podobný, i když nebyl tak záporný jako v onom již zmíněném filmu z roku 2005. Navíc bych i řekl, že i tento film je jak pro mladé publikum, tak i pro dospělácké. Co by to bylo za film bez předvídatelného konce, ale nebyl to alespoň Nascar nebo Formule. Byl to film zase z jiného odvětví závodů na čtyřech kolech. Holka v hlavní roli byla sympatická, i role strýce a vedle sebe jim ty role seděli.  Za mě je to fajn film, u kterého můžou lidi vypnout a pobavit se bez nějakého pocitu trapnosti nebo pocitu promarněných 104 minut sledování filmu. ()

Johnny.ARN

Jediné plus tohto filmu je, že tu neriešia lásku a iné problémy, bežné pre teenegerov v americkom filme. A kludne to mohlo byť aj kratšie. 1 z 5 ()

iXtr3m3

Slabučké, to už aj ľahko podpriemerný Trading Paint bol ďaleko lepší. Málo akcie, sterilné, nudné, kamera o ničom, pomalé, veď to malo byť o závodoch, nie? ()

Danny723

Pohodový film pro zlepšení nálady. V hlavní roli strašně optimistická dívka. Celé je to o tom, jak se snaží probojovat k vítězství a film to dokáže vlastně bez nějakého podstatného záporáka. ()

J.CTORN

Kámo co s vámi je? 44 procent, vážně? Dobře, spoustu věcí se dá čekat spoustu věcí se dá předpovědět ale i tak je to dost solidní film který mě baví, baví mě i jeho hlavní postava a děj. Já už pár filmů o těchto závodech viděl a taky jsou skvěle natočeny, různé úhly kamer na autě a jiné luxusní záběry. Upřímně je škoda že si víc nepohráli s budováním postav ale vývoj postavy přece nemusí mít každý film ne? Za mě velice fajn podívaná ještě lepší než trading paint. 7,5/10. ()