Nový student Javier se seznámí se Sofiou, které nechybí pozorovací talent. Vyjde najevo tajemství další studentky a celá škola je z toho jak u vytržení. (Netflix)

MickeyStuma

Krásná počáteční prezentace dnešního světa středoškoláků. Kde jsou ty časy ´Beverly Hills 90210´, kdy se studenti dokázali bavit bez potřeby mít neustále v ruce přilepený chytrý telefon. Chování středoškoláků se však od té doby nijak nezměnilo, takže například šikana slabších vrstevníků i nadále probíhá. Moderní technika a její vymoženosti si však doslova říkají o zneužití a netrvá dlouho a skutečně k tomu dojde. Vyzradí se tajemství, a není opomenuta ani problematika LGBT. V dnešní době nepřekvapující. Propaganda čehokoliv se prostě musí nacpat do všeho. Moralizační tvůrčí aspekt cílený na mladou generaci tudíž zahájen. ()

Trevor

V 13 sekunde je môj obľubený povinný záber na tenisky Vans, spomenie sa šikana, zmena pohlavia a homosexuál a tým pádom tu máme seriál pre teenagerov made in Netflix ako vyšitý. Nič nové pod slnkom, zábery na správy v snahe upútať mladú generáciu a samozrejme mladú emancipovanú slečnu. Kde sú tie zlaté časy keď teenagerov bavili slashery... ()

kery-

Plovoucí smajlíci, pestrobarevný vizuál, teenage romance krasavce a zvířete..Zatím to působí tak, že je to asi cílené spíše pro mladší generaci. Nicméně hlavní postavy jsou mi docela sympatické (mám rád divnolidi). I když na mě celý ten příběh působí tak trochu jako sci-fi, tak tomu šanci dám. Uvidíme, co další díly.. ()

peeteno78

Další velice příjemné překvapení na Netflixu. Ačkoliv jsem od začátku tipoval správného záporáka, i tak jsem se nenudil. Ba naopak jsem se příjemně bavil. ()