Příběhy nerozlučných kamarádů ze Stokorcového jsou určeny hlavně těm nejmenším. Medvídek Pú společně se svými přáteli - neustále vystrašeným Prasátkem, veselým Tygříkem, histerickým Králíkem, smolařem Ijáčkem a v neposladní řadě chlapcem Kryštůfkem Robinem prožívají mnohá dobrodružství a řeší záhady, které se v jejich lese dějí. V seriálu nechybí ani vedlejší postavy jako Klokánek Rú s jeho maminkou, Slonisko nebo moudrá Sova... (wendelin9)

berg.12

Bohužel patřím ke generaci nezasažené knižní předlohou. Jak mě pak mělo zaujmout něco absolutně bez děje, napětí a dobrodružství? Íáček s napichovacím ocasem opravdu nezachrání příběhy typu "prasátko šlo na výlet, ale skončilo u medvídka Pú, který musel zbaštit hrnec medu". Seriál, který mě jako malého vůbec neoslovil, ale třeba se ta poetika některým dětem (nejen jejich rodičům) líbit bude. Mimochodem, jeden kreslený pochází i z Ruska a jeho dobrodružství mají oproti těmto neskutečnou šťávu. ()

wendelin9

Nejlepsi detsky serial vsech dob!... Nenazrany medvidek Pu, vystrasene Prasatko, skakajici prasteny Tygrik, vecne nastvany mravokarce Kralik, oslik Ijacek, ktery je vecne mimo a mnoho dalsich zviratek tvori tak uzasnou partu, ze je vlastne jedno, ze jejich dobrodruzsvi se stale opakuji a pokud vam neni 5 let usinate nudou... No kdo by tyhle nerozlucne kamarady, kteri sou tak roztomile hloupoucci a pitomi nemel rad?.... Btw. 3D verze, ve ktere uz neni Kristufek Robin, ale nejaka mala holka, ktera spolu s Tygrem a Puem tvori sileny tym spionu v modrem je urazka klasiky :/ ()

Lupes

Není to jen uměřená animace, humor, něha, fantazie. Je to i zachycení jisté podoby dětského světa, která se stává stále víc anachronismem. Kolik dětí zažívá dnes taková velká dobrodružství s obyčejnými "plyšáky" (Hlídání dětí je dřina)? V neposlední řadě je přímo ohromující, jak hluboká podobenství se v příbězích ukrývají. Tak např.: O přátelství (všechny díly), o osobnosti či integritě (Pruhy), o protivnících (Velká medová loupež), o dospívání a opuštění rodného hnízda (Chyť ji a nepusť) atd.  Krása. Krása! Krása!! ()

RadimFišer

Pamatuji si tygříka, ten měl z nich asi nejlepší hlas. Kdybych všechny sjednotil a vybavil si ty barvy tak bych hodnotil za tři. Ale bylo to v mém dětství, kdy mě ten seriál oslovil. Byla to pro mě vzácnost, americká vzácnost, něco co se víceméně lišilo od RR a dalších pohádek. Tohle nebyly české hodné seriálky pro děti. Tohle byla věc kterou jsem miloval. Vlastně jsem si dával med jenom kvůli Púovi, protože jsem věřil jak je dobrý. Mňam. ()

Kapybara

Medvídka Pů mám ráda v původní knižní podobě od A. A. Milneho, ale tohle je totální zpotvořenina, ta animace je příšerná!!! V tomhle seriálu je Pů jen obézní nesympatický ňouma, a to ani nemluvím o uťáplém ukníkaném Prasátku a Ijáčkovi, kterému trčí ze zadku hřebík. Taky mě hodně štvalo, že matce Kryštůfka Robina byly vidět ve všech záběrech jenom nohy. Samozřejmě, že to je vedlejší postava, ale to jako nemá ksicht nebo co?! Jak se někomu tohle může líbit, nepochopím. ()

• Poté, co Paul Winchell, který namluvil Tygra, odešel ze seriálu, převzal jeho roli Jim Cummings, který už daboval i Medvídka Pú. (HappySmile)