Jen čelí problémom so zákonom a daním svojho života do poriadku. (Disney+)

jirikzaboj

Já opravdu chápu, proč tato epizoda musela vzniknout po tom všem. Všechny ty epizody a kauzy okolo celého seriálu směřovaly k tomuhle momentu. Tvůrci nám ale nemuseli nic vysvětlovat a nedělat z nás ani bandu kreténů. Nápadité to bylo, ale to provedení bylo opravdu strašné, nevkusné a nehodící se do už tak rozpadlého finále. Jsem tím opravdu moc zklamaný, protože předchozí 3 epizody už nasvědčovaly, že by se to mohlo brzy výrazně zlepšit. Pořád se ale těším na budoucí projekty s Maslany, jen bych uvítal jinou režii a scénář. Děkuji. ()

ondravzi odpad!

Prosím vás takové ukončení seriálu je pěkně ostudné, i když sama Jen říká, že je to nesmysl. Aby šla někam a řekla, že chce tohle a tohle, se mi zdá jako kdyby děcko v minecraftu na youtoobu napsalo command @s creative mode, protože mu creeper odbouchl domeček z hlíny, a tak si to postavilo z netherite bloků. Když bude v nějakém dalším filmu, tak prosím, ať to takhle znova nedopadne. ()

FaithZombie

Tohle fakt ne. A to mě to začalo i celkem bavit, ale výsledek finále byl tak neskutečně stupidní (i když se snažil tvářit, že je děsně meta). Postava se klidně může jen tak zvednout a jít si scénáristům říct o happy ending. Pokud svět seriálu funguje takhle, tak mám pocity, že zhlédnutí předchozích epizod byla jen naprostá ztráta času. ()

DJ_bart

tohle bylo tak moc meta až z toho mám METAstáze na mozku.... nemám ponětí, jestli to mám chápat jako nějakou konstruktivní sebereflexi, ale v jednom mám jasno: z MCU, mé dříve oblíbené blockbusterové franšízy a továrny na fantastické spektákly, se stal jeden velkej meme – nevtipnej, trapnej, generickej meme. A ne, borcení čtvrtý stěny non plus ultra tomu fakt nepomáhá. A upřímně, láme mi to srdce. ()

Pichloza

Dnešní prolomení čtvrté zdi v podobě procházky po Marvel kampusu a rozhovoru s Kevinem byla asi jedna z nejvtipnějších a nejzajímavějších věcí co jsem zatím v současném MCU viděl. Zároveň taky musím opět pochválit vyobrazení trolů z internetu a nakonec i překvapení v podobě postavy z komiksů, která dost spojená s Hulkem. Celkově aspoň z finále mám opravdu čirou radost. ()

• V epizodě je zmíněna postava Mighty Thor jako Lady Thor. Tato postava i přezdívka „Lady Thor“ se objevily ve filmu Thor: Láska jako hrom (2022). (Knowho)
  • Na konci epizody se představí Skaar (Wil Deusner), Hulkův syn. Ten se poprvé objevil v komiksu „What If? Planet Hulk #1“. (Knowho)