Když Cassie s pomocí Anniina nepřítele Maxe poskládá dohromady důkazy, stopa ji zavede k podezřele prázdnému soukromému letadlu, o které se stará Nate, její příležitostný milenec a člen palubního personálu. Megan se snaží skrýt své pochybné obchody. (HBO Max)

Necrotongue

Proti předchozímu dílu pro mě přišlo ve čtvrté epizodě mírné zlepšení, protože jsem měl zase jednou pocit, že se přece jen děje něco podstatného. Tím tedy nechci říct, že bych byl z viděného zrovna nadšený, ale alespoň se obrátila dosavadní sestupná tendence. Miranda je pro mě stále nevyřešenou záhadou, protože mi není jasné, jak může být člověk s takovými schopnostmi tak zoufale neschopný. / Poučení nebo spíš otázka: Způsobuje OCD homosexualitu? Jiných příznaků jsem si totiž nevšiml. 3*- ()

Lenka.Vilka

Tenhle díl mě neskutečně bavil. Navíc jsem se dozvěděla během jednoho dílu tolik informací, až mě to překvapilo. A taky zaskočilo. Mám obavy, aby se to zase nezastavilo. Protože tohle byla síla! ()

Marze

Nevyzpytatelná a zábavná hrdinka stále zůstává singl. Smyslem seriálu není feministický postoj silných obyvatelek New Yorku, ani náprava světa, ale čistá neškodná zábava žánru komedie. ()

Anderton

Tak vo "štvorke" sa stále niečo deje a dej sa posúva skutočne vpred, dozvedáme sa viacero dôležitých informácií. Ako ohľadom ústrednej dejovej línie, kde ale máme širší rozsah vedomostí než hlavná hrdinka, tak aj čo sa týka jej súkromného života, respektíve minulosti, ktorá ju formovala. No a do toho aj sex a alkohol, samozrejme. ()