Letuška

• USA The Flight Attendant (viac)
Dráma / Mysteriózny / Thriller / Komédia
USA, (2020–2022), 11 h 58 min (Minutáž: 42–48 min)

Tvorcovia:

Steve Yockey

Predloha:

Christopher A. Bohjalian (kniha)

Hudba:

Blake Neely

Kaley Cuoco, Merle Dandridge, Nolan Gerard Funk, Michiel Huisman, T.R. Knight, Zosia Mamet, Rosie Perez, Colin Woodell, David Iacono, Michelle Gomez (viac)

Temně komediální thriller, inspirovaný celosvětově úspěšným románem Chrise Bohjaliana, pojednává o tom, jak se může celý život změnit během jediné noci. Letuška Cassandra Bowden (Kaley Cuoco) se probudí ve svém hotelovém pokoji v Dubaji, s příšernou kocovinou z předchozí noci a mrtvolou ležící vedle ní na posteli. Protože se bojí zavolat policii, pokračuje ve svých ranních aktivitách, jako by se nic nestalo, a přidá se k ostatním letuškám a pilotům cestujícím na letiště. V New Yorku je vyhledána agenty FBI, kteří se vyptávají na její nedávné mezipřistání v Dubaji. Zoufalá žena, která stále nedokáže poskládat střípky z oné osudné noci dohromady, začne přemítat o tom, jestli by mohla být vrah. (HBO Europe)

Recenzie používateľa kockodan k tomuto seriálu (2)

Letuška (2020)

Nedivím se že herci v Hollywoodu fetujou jak o závod, když musej hrát v takovejch píčovinách. TOTO REVIEW OBSAHUJE SPOILERS! Bože to byla slátanina, která začala celkem slibně jako svižně klipovitě odstartovaný poctivý whodunnit, kterýžto ale po pár epizodách dokonale vyšuměl díky nelogickým a za vlasy přitaženým zvratům, i zcela dementnímu chování nejen hlavní postavy, ale i všech vedlejších, které, snad krom dvou dementních agentů FBI, byly všechny zapleteny do nějaké kriminální činnosti, kterou měli jako svůj vedlejšák!!! Největší úlet? Gay campy steward, kolega hlavní hrdinky, ze kterého se ve finále vyklubal cvičený a ozbrojený tajný agent CIA, který hlavní hrdince zachránil last minute život zastřelením záporáka (se kterým skoro celou dobu chrápala) v akci, za kterou by se nemusel stydět příslušník Mossadu! (Vykopnout dveře, během vteřiny přečíst situaci v neznámém hotelovém pokoji, rozeznat v místnosti záporáka a sejmout ho na první ránu.LOL!) Dialogy byly na stejné úrovni jako v sitcomu (a to není kompliment), herectví o kapánek lepší. Tím chci říct, že to Kaley Cuoco po herecké stránce zvládla, takže to bylo díky ní docela koukatelné, bohužel to ale scénář nezachrání! Po takové čtvrté, páté epizodě už jsem se musel nutit to dokoukat. 30% ()

Houby, tasery a medvídci (2022) (S02E02)

Začíná to být derivativní, repetitivní nuda. Předložit divákům natěšeným na druhou sérii neustálé neurotické běhání Kaley Cuoco po Berlíně, plížení se "nenápadně" za svým objektem sledování, cupitání a pronásledování, naskakování do a z taxíků, a to furt dokola a donekonečna za energické , svižné rádoby adrenalinové hudební podkresby, aby jinak naprosto nudná stopáž, kde "odměnou" pro diváka je naprosto nezáživné vyzvednutí jakési žluté obálky, diváka neuspala, či nedonutila přepnout, to chce od tvůrců fakt hodně silné nervy! Já se nudil jako prase,  trapné pronásledovačky, či hovory s třemi dalšími osobnostmi hlavní hrdinky rozjímající nad její abstinencí mě fakt nebaví. 20% ()

Čtvrtý Star Trek možná přece jen dorazí

Čtvrtý Star Trek možná přece jen dorazí

28.03.2024

Filmové pokračování rebootované série Star Treku, jež by navázalo na třetí díl Star Trek: Do neznáma, bylo již několikrát oznámeno, aniž by se práce na něm jakkoliv pohnuly. Do absurdna byly tyto… (viac)