Michael Jordan v tomto dokumentárním seriálu otevřeně vypráví o svém životě a kariéře. Obsahuje dosud nepublikované záběry z jeho poslední sezóny v NBA. (Netflix)

Recenzie používateľa SpaceOdyseus k tomuto seriálu (11)

Posledný tanec (2020)

Tohle bude emocionalni tv vrchol roku. Basket me nikdy nezajimal, ale vsech deset epizod je az po strop nabitych skvelymi mikro pribehy a je to cele podane tak moc pristupnou formou, ze jsem nemohl po deset hodin vstat od telky. ()

Episode I (2020) (E01)

Basket me nezajima, nikdy jsem ho nesledoval a ani nezacnu. Co me ale zajima jsou silne sportovni pribehy. A tady to vypada na jeden z nejsilnejsich. ()

Episode II (2020) (E02)

Druhy dil, druhy prezident? Ok. O Pippenovi jsem slysel poprve v zivote a mozna i diky tomu mi prisla druha epizoda fascinujici. ()

Episode III (2020) (E03)

Konecne doslo na Rodmana! Pamatuju si rozhovor Billyho Corgana v podcastu Joe Rogana, kde mluvi o tom, jak letal s Rodmanem na ty povestne nekolikadenni tahy. ()

Episode IV (2020) (E04)

Dil venovany coachovi muze byt taky strhujici. Kor kdyz je oramovany prvnim vitezstvim v lize. ()

Episode V (2020) (E05)

Konecne doslo na tenisky (mel bych si koupit dalsi par). A olympiada k tomu? Zkrata i paty dil je narvany uzasnyma pribehama. ()

Episode VI (2020) (E06)

Tak konecne doslo i na temnejsi stranku zivota v Bulls. ()

Episode VII (2020) (E07)

Tak je to pravda! On fakt hral baseball. Ja myslel, ze si to vymysleli tvurci Space Jamu? Genialni. ()

Episode VIII (2020) (E08)

Na tohle jsem cekal osm dilu. Konecne doslo na nataceni Space Jamu. To mi naprosto staci. ()

Episode IX (2020) (E09)

Kerr? To jsou tak skvele pribehy, ze sebelepsi scenarista by to nenapsal lepe. Stranger then fiction. ()

Episode X (2020) (E10)

Nic emocialnejsiho jsem dlouho nevidel. ()

Příběh Dennise Rodmana v Las Vegas se dočká filmu

Příběh Dennise Rodmana v Las Vegas se dočká filmu

30.09.2022

Píše se rok 1998, tým Chicago Bulls se podruhé v historii snaží získat třetí zlatou medaili v řadě, když se rázem jeden z důležitých členů týmu a zároveň excentrický divoch Dennis Rodman rozhodne, že… (viac)

Ben Affleck začal točit svůj nový film

Ben Affleck začal točit svůj nový film

12.06.2022

Minulé pondělí započalo natáčení nového snímku Bena Afflecka (Město, Argo) o tom, jak slavná módní značka Nike v 80. letech uzavřela přelomovou smlouvu s basketbalistou Michaelem Jordanem. Obsazení… (viac)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů