Bloody Hell

• Austrália Bloody Hell

Rex (Ben O'Toole) je bývalý voják a před osmi lety zažil jako zákazník banky její přepadení. V příhodném okamžiku vzal spravedlnost do svých rukou a lupiče postřílel. Nešťastnou shodou okolností při tom zemřela jedna pracovnice banky. Soud ho poslal na osm let do vězení, i když ho běžní lidé mají za hrdinu, čímž jenom napomohl rozvoji jeho rozdvojené osobnosti. Po odpykání trestu je Rex známou osobností, což se mu vůbec nelíbí, a tak se rozhodne vycestovat do Finska, kde ho nikdo nezná. Tam ho ovšem hned po příjezdu čeká velmi nemilé překvapení. (C0r0ner)

Easykill

Really? Strašně stupidní, nevtipné, nesmyslné a to mám velký smysl pro humor. Půl filmu týpek visí přivázanej ve sklepě. O rodině se dozvíme úplný ho*no. Proč vůbec měli ty masky? A ta blond kravka byla taky fest mimo. Najdu ve sklepě "oběd i večeři" zároveň, navíc už bez nohy, vidím ho vteřinu, ale ta jiskra byla tak silná... Nevím komu tohle přišlo vtipné a fajn a hážou tady hvězdama jak na prvního máje, ale musí mít v palici fakt granule pro psa nebo další nohu pro retardovanýho bráchu. Strašnej sr*nec, který jsem jen ze zvědavosti a se silnou dávkou sebezapření vydržel do konce. A ten jediný stál asi za to! ()

Accuphose odpad!

Co na to říct, není to ani vtipný, ani zajímavý, ani napínavý, ani krvavý, je to hloupě ukecaný, prostě film pro průměrného Američana (a koukám i Australana), vyprávěný tak, aby se v tom neztratil. Zoufale jsem se nudil a čekal, kdy to skončí. A sry, Flashbacky to nezachráněj. Vlastně ten film mě urážel tím, že jsem ho musel dokoukat. ()

goauld

Musím říct, že jsem se u tohoto dílka fakt bavil :-) Jako "zkloubit" přepadnení banky a expoit-horror, to se jen tak nevidí. Navíc ke konci dojde k pěkné řežbě s prvky černého humoru. Takže za mě jako dobrý ;-) Teda ... lepší než dobrý. Plus k tomu dává Finské prostředí. ()

ilegal1983

Konecne nieco co sa da nazvat slusny gore horor.Ma to aj svoje hluche miesta a flashbacky casto prichadzaju v tu najnevhodnejsiu chvilu.Bavil som sa i ked som tomu zo zaciatku moc neveril...Herci su dobri a moc fajn je nevinna Alia a dokonca aj Maddy.Paty je total magor na ktoreho si budete musiet pockat az do konca ale oplati sa.Ak ste videli Wrong Turn tak chlapcov odtial by si dal ako nic na obed.Super po dlhom case konecne nieco co stalo za videnie,s fajn koncom a fajn pointou. ()

caesar_sauce

Loztomile blbounký. Hlavní geroj 2x fajn, megakomplikovanou pohnutku přeříznout hlavní kost pochopitelně uvěřitelná a párečku vs. rodinka pofandíte. Příběh výživnej tak na 20 minut, akce minimum, zbylá stopáž vata k uzívání. Tak nějak můj obecnej verdikt k aussie filmům od věku věků, je to možný? #řekneme vám to klidně česky, jsme finský developer YIT = já myslel, že zhynu v tu chvíli. ()

jabbo123

Texaský masakr motorovou pilou na heráku, se slušnou dávkou pulpu a drama vystavěné tak, že se vám bude tajit dech. Malinko zase uprostřed vypadne řetěz, ale hned několikrát ho autoři dokážou nahodit zpátky. Nevyzpytatelný psychopat v zajetí jiných psychopatů - co z toho může vzniknout? Málokdo by čekal takhle svěží a nápaditý přístup k tisíckrát omleté látce. Je to jízda. 85% ()

Martyrium

Škoda, keby to zostalo "realistickejšie" a venovalo sa to len psycho rodine, bola by to ešte väčšia pecka. Ale aj tak je to príjemná jednohubka. ()