Lovec krokodílov

• Česko Lovec krokodýlů (viac)

Steve Irwin je lovec krokodýlů, milovník divočiny a skutečný hrdina. Ale že by byl mezinárodním špiónem? To je absurdní domněnka, která přiměje dobrodruha světového formátu, aby strčil nos přímo do špionážní aféry, jejíž nitky vedou až do Bílého domu. Poté, co vládní špionážní satelit spadne na území severního Queenslandu, CIA se domnívá, že Steve a Terri Irwinovi jsou agenti, kteří z něj uloupili přísně tajné materiály. Černá skříňka musí být bezpodmínečně nalezena a proto se do australské buše vydává dvojice skutečných agentů Bob Wheeler a Vaughan Archer. Netuší ovšem, že jediným Irwinovým cílem je zachránit a přemístit krokodýla, po němž pase místní farmářka, vdova Brozzie... (oficiálny text distribútora)

Dlo'h-osh odpad!

Ještě horší než ten dokument na Animal Planet. Nebýt trapného příběhu s CIA tak je to stejné..... Možná se to může líbit dětem a fanouškům Stevea Irwina, pro mě je to odpad. ()

L3G1ON4R

Poměrně nezáživný spojení dokumentu s (ne)akční zápletkou, akromě bláznivého Irwina chytajícího holýma rukama vše živého co před ním neuteče, není na co koukat. ()

helrohir

Absolútny výplach scenáristickej bezradnosti. Na čo je takýto druh filmu vlastne dobrý? Keď sa spojí niečo, čo len s ťažkosťami môžem nazvať "príbeh" s pracovnými výstrelkami Steva Irwina, výsledkom je úplne zbytočný film. Jednu hviezdu dávam práve kvôli Stevovi Irwinovi, ktorého prácu si veľmi vážim. ()

Renie42

Tak u toho jsem se nasmála, jak se to snaží být film a pak záběr na něho a už jsme jako v dokumentu. Kdybych nevěděla, kdo byl Irwin, tak bych si říkala, co to je za blázna. Nebýt těch popletených situací, tak by to ani nebylo ono. ()

xander

čím viac dobrodružstva tím väčšia blbosť. Tak by mohol ynieť slogan tohto filmu.Tvorcovia sa pokúsili zmixovať prírodopisnú show s hraným filmom, pričom si mysleli že šialenec Steve Irwin zo show Lovec krokodílov vie hrať. Ovšem v tomto filme sú všetci mizerní herci, dialo´gy sú primitívne, príbeh...škoda reči. Nestáva sa že by som videl nejaký snímok pri ktorom by mi liezli všetky postavy na nervy. Jedna hviezdička za tú porciu dobrodružstva, ktorého je nadostač, aj kedˇ príliš nedáva zmysel. ()

carnacv

Tak tohle nebyl sice žádný filmový zázrak, ale povabil nadmíru slušně, přičemž mě se tedy velmi líbila ta kombinace natáčení dokumentu se špionážním dramatem. Nevím, proč je zde hodnocení tak nízké, zas až tak špatný film to rozhodně nění. Možná někteří nedocenili fakt, že tvůrci chtěli především zábavu, nikoli bravurní filmový výkon. Pět hvězd za solidní snímek v rámci vlastních možností. ()