Áno, je to tak. Náš dobrý známy, úspešný vede a pedagóg, ale v osobnom živote muž s neprehliadnuteľnou nadváhou, má pred svadbou. Snúbenica Denise je milá, pôvabná a úprimne sa teší, že sa už čoskoro stane pani Klumpovou. Rodina ženícha je právom šťastím celá bez seba. Maminka doslova žiari šťastím, z otca už nie je vyhlásený mrzutec, babička omladla predstavou, že doma to zasa zaiskrí sexom, brat Ernie nevyvoláva hádky na každom kroku a Ernie junior sa nemôže dočkať svadobnej hostiny, pretože aj jemu nadmieru chutí. Je tu však stále Buddy Love, alter-ego sympatického Shermana Klumpa. Sám ho pred rokmi „stvoril", lenže z dobrého sluhu sa už vtedy stal zlý pán, ktorým aj zostal. (TV JOJ)

mkubalikova odpad!

Jednička utržila (pro mě nepochopitelných) 270 miliónů dolarů. Ale že dvojka utrží skoro 170, to už mi přijde jako výsměch. Spousta krásných filmů je komerčně nedoceněna a tenhle odpad na sebe vydělá. Tohle si zasloužilo být propadákem. 0% ()

spikey1 odpad!

kde je doba vtipného a chytrého humoru Eddieho? nenávratně zahrabaná v kilech silikonu z jeho převleků. Zahrabal se ve fekálním humoru a ztratil veškerou jiskru. bohužel nedokážu v tom najít nic zajímavého. jen další film který neměl vzniknout ()

ZkuKol odpad!

Už jednička byla síla a proto se od pokračování této otylé epopeje nedá čeka nic jiného, než větší otylost, více trapného Eddieho a více fekálního humoru. V ničem film nezklame a Peter Segal se určitě dodnes stydí, že byl něčeho podobného účasten... ()

BMAJTZ odpad!

Jesli se mi nekdy nelibil film Eddieho Murphyho tak je to prave tenhle 100% fekalniho humoru bez jakehokoli napadu. Hrozny dej jeste horsi vtipy. A to jsem kdysi Eddieho mel rad. Silne nedoporucuji 0% ()

Lenarek odpad!

Proč se točí tohle :'-(. Vyhozené peníze za nevtipné "vtipy", nemožný námět a vše co se kolem toho točí. Promiňte, ale mluvící penis je už vážně zoufalý scénář. Odpad! ()

iXtr3m3

Ja neviem, možno ma budete považovať za blbca, ale pár krát som sa dobre zasmial a oceňujem nielen výsledok, ale aj samotnú snahu Eddieho, ktorá aj napriek katastrofálnemu výsledku, bola evidentná... ()

xaver odpad!

Když někdo natočí pokračování dobrého filmu, a to pokračování je slabší. Budiž. Ale natočit pokračování mizerného, bezduchého filmu, a to pokračování je ještě mizernější, tak to už by snad mělo být trestné. V daném případě je zaslouženým trestem hodnocení diváka. Na smětiště, do kanálu s tím paskvilem! ()

Zagros odpad!

Druhý díl Zamilovaného profesora má smysl vidět snad jen pokud se chcete mrknout, jak moc se umí Eddie Murphy pitvořit, prdět a grgat... Jde o stupidní příběh v ještě stupidnějším balení. Stejně jako jedničku, i tohle jsem viděl ve svých pubertálních letech a pamatuji si, že už tehdy jsem se moc nezasmál. Odpad je vcelku na místě. ()

wosho

Nelze uvěřit, že tuto nevtipnou kravinu natočil někdo, kdo mána svědomí Bláznivou střelu3 či Mí drazí Američané. Nevěřím ()

dopita odpad!

Kolosální průser!! Asi nejhorší film všech dob! Je spousta nepovedených a špatných filmů, jenže tohle je za prvé pokračování celkem slušnej komedie a za druhý je to film s rozpočtem 84 milionů dolarů! Takže žádná polehčující okolnost, nic čím by se mohli tvůrci omolouvat. Prostě průser, film kterej u mě vyvolával dávící reflex. Jakej chorej mozek tohle pustil do světa? Kdybych se na tomhle filmu nějak podílel tak do smrti chodím kanálama!!! ()

Paity odpad!

Docela by mě zajímalo, v jakém filmu trhnul Eddie Murphy rekord v počtu převleků a alternativních postav, které si zahrál. Bohužel mu pořád nikdo neřekl, že to co na plátně předvádí je naprostá katastrofa, a to už pěknou řádku let. ()