Áno, je to tak. Náš dobrý známy, úspešný vede a pedagóg, ale v osobnom živote muž s neprehliadnuteľnou nadváhou, má pred svadbou. Snúbenica Denise je milá, pôvabná a úprimne sa teší, že sa už čoskoro stane pani Klumpovou. Rodina ženícha je právom šťastím celá bez seba. Maminka doslova žiari šťastím, z otca už nie je vyhlásený mrzutec, babička omladla predstavou, že doma to zasa zaiskrí sexom, brat Ernie nevyvoláva hádky na každom kroku a Ernie junior sa nemôže dočkať svadobnej hostiny, pretože aj jemu nadmieru chutí. Je tu však stále Buddy Love, alter-ego sympatického Shermana Klumpa. Sám ho pred rokmi „stvoril", lenže z dobrého sluhu sa už vtedy stal zlý pán, ktorým aj zostal. (TV JOJ)

MJMilan

Uznávám, pokračování této komedie bylo nerozumným počinem jeho tvůrců. Vtipů je málo a jinak se opakuje téměř ten samý příběh z jedničky. ()

smrt.ka odpad!

Takhle to dopadá, když se v Americe "vyrábí" moc filmů, nemluvně o tom, že se zde ještě jedná o pokračování, a už vůbec nemluvně o tom, že tuhle nechutně nevtipnou věc natočili lidé dospělí. ()

LiborGondek

Vím, že je to naprostá hloupost, ale mě se to prostě líbí... Obdivuji Eddieho Murphyho, kdo by si troufl zahrát téměř všechny hlavní role? Já tedy ne, rozhodně to byla dřina a zas tak špatný film to není. ()

Redswif

Zatím co jednička byla celkově tak nějak obstojná a zábávná, dvojka je už naprosto trapná, kde jí drží jen Eddieho vícerole alias "Rodinka". Více měne jsou tam stejné vtipy podobná zápletka a stejný problém. Dvakrát koukat na to stejné pokud to druhé není prostě skvělé (zde to není) nemá cenu. Eddie Murphy se začíná utápět ve stereotypních trapně imbecilních komediích. * za Rodinku ta mě vždycky rozesměje ;-) ()

anli odpad!

Dalsi priklad toho,jak se nema delat pokracovani uspesne komedie.Opravdu oplzly,nevtipny a nechutny scenar i rezie-bez spetky vtipu a zabavnosti.Reziser byl asi pod vlivem a Eddie Murphy ma proste svoji slavu za sebou a mel by delat reklamu na policejni slozky(a pripomenout tak svoji zaslou slavu)a uz netocit filmy-teda opravdu prosim za divaky na celem svete.Jasna a cista nula. ()

BoncheR odpad!

Blbosť na druhú. Horšie ako zlé. Proste fuj! Neviem či v Amerike sú pre tamojšie "obyvateľstvo" normálne alebo vtipné takéto sprostosti...no nemám slov. vytočilo ma to do nepríčetnosti. čo sa normálne nestáva.../1%/ ()