Dejf4

Určitě ta lepší komedie z dílny Adama Sandlera. Má to vtipné momenty, ale převažuje více hluchých a vyloženě trapných scén. Nahoru to táhne především Jack Nicholson, který je výborný snad všude. Konec na stadionu ponechám raději bez komentáře. Tenhle doják byl použit snad již milionkrát. 5/10 ()

Šak

Nečekaně dobře jsem se bavil po těch spíše negativních recenzí, které jsem na film četl. Nicholson je prostě ďábel a snímek jednoznačně vytáhl z průměru. Scéna na mostě, kde si se Sandlerem notují I feel pretty z West side story se vám jen tak z hlavy nedostane. ()

Sobotinka

Od Jacka Nicholsona očekávám kvalitu. Což o to, on to snad i kvalitně odehrál, ale co naplat, když je to v tak debilním filmu. V průběhu "komedie" se mé utrpení zvyšovalo a vyvrcholilo scénou na stadecu. BOHAJEHO! Nebýt Nicholsona a pár dobrých scén, tak je to odpad jak vyšitý. Skoro všechno mi přišlo debilní, od zápletky, přes Sandlera, křečovitou snahu o vtipné scénky, až ke šťastnému romantickému konci. A přistihla jsem se, že v určitých chvílích mě pitvoření a šklebení Nicholsona mírně řečeno lezlo na nervy. Měla jsem co dělat, abych se vůbec dodívala do konce a chtělo to notnou dávku masochismu... Brrr ()

StrixCZ

Průměrná komedie. Docela jsem se bavil, ale děj mě často drásal svou absurdní nesmyslností (prostě jsem nevěřil tomu, co všechno si hlavní hrdina nechal líbit) a "vysvětlení", proč na něj tohle všechno ušili, mi taky jaksi uniklo. Na jedno podívání ok, jinak se k tomuto snímku ale nejspíš už nevrátím. ()

Sharkman

Kdo se chce pobavit, zasmat od srdce, videt zase hvezdneho herce Jacka N.,odpocinout si od beznych starosti, pripomenout si, ze trapasy jsou beznou soucasti zivota nikoli tragedii, a ze vse se ma brat s rezervou, nasel ten spravny film. Ostatni hledejte jinde a prosim nehodnotte tento film svym pesimistickych pohledem na zivot. Film si v kategorii komedie zaslouzi minimalne od kazdeho 4 hvezdy. ()

@nthr4X

Při filmech s Adamem Sandlerem se opravdu nenudím a vyjde z toho vždy nějaká ztřeštěná komedie. Příběh měl nápad i skvělou pointu. Jedna z mnoha komedií, u které se zasmějete i po vícero shlédnutí. ()

PanJam

Tak práve to pozerám na Markíze, je to naozaj veľmi dobrý film... Samozrejme nie jeden z najlepších, ale túto komédiu som si už asi 2-krát veľmi rád pozrel. Troška ma sral ten starý, ako ho trápil, ale napokon to dopadlo ako to malo :D. ()

Etherium

Milá komédia, ktorá poteší, rozosmeje, dej sa my páčil, taká rodinná komédia, Jack Nicholson zase hraje dobre (kedy ale nehral, že?), Sandler vpohode. ()

Aidina

Je možné se zbavit svých mindráků z dětství? No, není nad léčbu šokem. Tedy v tomto případě velmi neobvyklými a často i velmi drsnými léčebnými postupy psychiatra Buddy Ryddela v podání Jacka Nicholsona a jeho ďábelského pohledu. Ten se své role cvokaře zhostil perfektně.. K tomu hezká hudba a plno šílených hlášek. Příjemná pohodovka. ()

LencaN

Legrace to byla, ale hlavní pointu jsem kupodivu odhadla skoro hned na začátku, ale říkala jsem si, že snad tak jednoduché to nebude a ejhle, takže celý závěr mě tak trochu zklamal a připomínal romantickou komedii pro teenagery a ne kus, ve kterém si střihnul roli Jack Nicholson... se divím, že se k tomu nechal přesvědčit, protože celý příběh je trochu moc jednotvárný. Prostě jeden šílený terapeut a jeden mírně problémový pacient se s tím snaží poprat. Ale zaslechla jsem ve filmu nějakou moc hezkou písničku, musím dohledat. Jako filmové dílo - dobří herci, pokulhávající scénář a průměrná režie i celé vzezření filmu, ale na pobavení - kurs měl úspěch, nasmála jsem se dost ()

Merenre

Nemáte pocit, že scénka s vyhazovem z letadla (obvykle kvůli podezření z terorismu) je snad v každém druhém filmu? Jinak je to docela příjemné a má to i opravdu dobré místa (nicholsona nemusím, ale slyšet ho zpívát: "jsem tak hezká..." je k popukání). ()

PatrikP4

Nicholson svojí roly hraje opravdu dobře... Je pravda že jsem se docela sem tam i zasmál, ale na komedii to nebylo zase tolik aby si to zasloužilo vyšší hodnocení... ()