Ceja

Hodnocení se zdá být možná přísné, ale hodnotí se film a proto jedna hvezda. Poslednich 15 minut mě totiž fakt nasralo. Tak to podělat může opravdu jen režisér Zamilovaného profesora 2! Jinak Nicholson je jako vždy výborný a jediný to zachraňuje!!! ()

GianniP

Díky několika dobrým hereckým výkonům celkem slušný film. Moc se mi líbil John Turturro a i scénka s prostitutem, která by mi jinak asi přišla trapná, dopadla díky Harrelsonovi dobře. Nicholson podal na své možnosti průměrný výkon, ale u něj i ten průměr vyzní dobře a dokonce ani Sandler mi alespoň nelezl na nervy a film nezkazil. ()

piglit

Jedním slovem zklamání. Jediné, co mě přimělo dát dvě hvězdičky je můj oblíbený a charismatický Woody Harrelson. Jinak už od půlky bylo jasné, že celý film spočívá v tom, vmanipulovat hlavního hrdinu do happyendu, což se nakonec bohužel podařilo. ()

crasty

Nemohu se koukat na to,že se tato dobrá komedie potápí pod 70% prosím pomoc te,aby se tahle komedie mohla dostat na červený čtvereček. ()

InfernaL

Kurs sebeovládání se opírá pouze o skvělou hereckou dvojici Nicholson - Sandler. Scénář je alespoň dle mého názoru docela lehce předvídatelný, vtipných situací je zde poskrovnu, rádoby vtipy se mnohdy stávají spíše trapasy a závěrečná stadiónová sladká scéna byla opravdu hrozná. Tři hvězdičky snad jen za herce v hlavních rolích (zejména Nicholson hraje opravdu skvěle) a několik málo vtipných situací. Každopádně jsem čekal mnohem více. ()

Tales

Obyčejnej průměr, občas vtipný, občas totální nuda a neuvěřitelná trapnost a samozřejmě typickej homokonec. Nemám tyhle romantický komedie moc rád. Jack Nicholson je v pohodě, ale opravdu nemůžu vystát toho retarda Adama Sandlera, stejně jako další typický blbečky z těhle druhů komedií, takže 40 procent. ()

george82

Krásných 70%. Nicholson je tu jako vždy excelentní. Jeho Mefistofelesovo nabádání k různým činům ( např. u mnichů ) je luxusní. :) I závěr filmu a rozpletení zápletky bylo super. Škoda jen, že film se nedá stavět jen na herci a dobrém konci. 70% ()

kloaf

Tenhle film mě bavil. Zbožňuji Nicholsona a ni zde mě nezklamal. Nápad a příběh je prostě skvělý. Film mě rozesmál a na konci vykouzlil úsměv na tváři. Po dlouhé době jsem narazila na příjemnou komedii. ()

tombarider

Je to opravdu vtipné, plné zvratů a navíc ta mimika Nicholsona... Přiznávám,jsem zaujatý, ale fakt jsem se bavil. A upřímně mnou milovaného Nichlsona dost nenáviděl :) Jen ten konec mohl být trochu...reálnější.. ()

Brano

Nezáživná komédia, ktorých je na svete kopa. Dejovo to bolo nezaujímavé. Záver filmu ma nebavil. Už zajtra si nespomeniem o čom to bolo. Film potiahol najmä výborný Nicholson. Pozrieť sa to dá, ale od žánru "komédia" by človek čakal aspoň premenlivý humor. Pretože kútiky mi veľmi netrhalo. Veľmi priemerný snímok. ()

ac1976 odpad!

Myslel som, že komédia má byť vtipná. Prestarnutý seladón s jeho "démonickým" úsmevom, ktorému sekunduje majster väčšinou trápnych komédíí Adam. K tomu hlášky ako: Andrew chodiace genitálie. Hnus! ()

PlayEasy

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 6,3/10 | Rotten Tomatoes: Tomatometer - 42%, Audience Score - 60% | FDb.cz - 73,3% | Nadprůměrná sandlerovka, samozřejmě plná trapných, ale i slušných fórků, kde ovšem paradoxně není hlavní hvězdou Sandler, ale skvělý Nicholson a slavné osobnosti v menších či dokonce cameo rolích (Harrelson, McEnroe, Turturro, Guzmán, J.C. Reilly), které opravdu pobavily a zvedly náš celkový dojem z tohoto jinak ničím extra zajímavého filmu. 65% ()

Mire

Podarená komédia, ale tiahne to hlavne skvelý Jack Nicholson, Sandler oproti nemu hraje len druhé husle, hoci je to hlavný hrdina. ()

cinema_cz

Když to vezmu kolem a kolem, Kurs sebeovládání je veskrze průměrná komedie. K "podprůměrným" čtyřiceti procentům jsem se přiklonil proto, že pokládám za zločin, když někdo dostane k dispozici Jacka Nicholsona,... a výsledkem je tohle. 40 % (František Fuka, Ci 06/2003, str. 94) ()