Nová rodinná zábavná spevácka šou, v ktorej 12 populárnych osobností, zamaskovaných na nepoznanie, zabojuje o titul Zlatá maska. Viete spoznať svoje obľúbené celebrity iba podľa hlasu? Zistíte to práve teraz! Známe tváre každý týždeň predvedú skvelú spevácku šou, budú však zahalení v maskách od hlavy až po päty. Televízni detektívi Jiřina Bohdalová, Michal Hudák, Jakub Prachař a Libor Bouček sa pokúsia uhádnuť, kto je pod maskou. (TV JOJ)

Torgal odpad!

Videl som cez reklamy spolu asi 10-15 minút z prvého dielu, ale musím konštatovať, že väčší odpad som v prime time dlho nezažil (pokiaľ vôbec). Výprava je nablýskaná a hlučná, čím sa snaží kamuflovať, že pod touto “zlatou maskou” sa ukrýva len smradľavé hovno pri sledovaní ktorého páchajú mozgové bunky hromadné samovraždy. Vyhasnuté “osobnosti” sa v šibnutých kostýmoch natriasajú do rytmu, Pyco s nimi robí megatrápne rozhovory (lebo mu nemôžu odpovedať, wtf) a porota, pardon, "detektívi", hýkajú nadšením. Pri tipovaní maskovaného zúfalca navyše strieľajú také mená, o ktorých som v živote nepočul - federálny formát je v tomto prípade posledný klinec do rakvy. Slovami klasika: “I don’t want to live on this planet anymore.” 1/10 ()

FeroFabus odpad!

Myslel jsem, že nic horšího v TV "zábavě" než výměna manželek nemůže být. Ale na tenhle odporný paskvil jsem nevěřícně koukal asi 20 minut a nechápal jsem jak hluboko můžou ty tzv. "celebrity" klesnout. ()

Jonatána

Prostě televizní estráda, jaké se na komerčínch televizích běžně točí a snaží se nám vecpat, že je to něco mega. Proč je tam Bohdalka, proboha? Čekala jsem, kdy se zapomene a u někoho tipne, že je to Karel Gott (promiňte Mistře). Proč to točí dvě televize? Protože to asi lezlo do peněz, o.k. Ale asi měl někdo myslet na to, že už nejsme jedna republiíka a prostě "celebrity" duhé strany už neznáme. Bohužel. Takže další úlet. Ovšem MIšo Hudák je hvězda největší, takže za něj hvězdička. P.S. V neděli večer jsem se na to pochopitielně nedívala, tolik odvahy jsem neměla :-D. Ale teď v sobotu dopoledne před Brokenwoodem jsem to ze zvědavosti zapla. ()

Karp

Konečně jsem také shlédl a přiznám se, nepochopil jsem... Češi už mnohé Slováky vůbec neznají a Slováci Čechy také ne. Jiřina Bohdalová byla v Televarieté fajn, ale asi od ní nemůžeme chtít, aby se orientovala v mladší nebo nastupující generaci doma natož na Slovensku. A ze všeho nejhorší je scénář, povinně skandující publikum a přirozeně nepřirozený systém vypadávání. Celá show je zoufale umělá, předpřipravená a nevěrohodná. ()

Juwe odpad!

Jako větší hovadinu jsem hodně dlouho neviděl 😁 aneb jak člověku totálně vymýt v neděli večer mozek. ()

BrianStorker odpad!

Zábavný pořad? Snažil jsem se...opravu...dokonce celou hodinu a dvacet minut to vydržel a dával tomu šanci...ale nešlo to. Už upoutávky v TV mi naznačovaly, že to nebude to pravé, zábavné, ořechové... ho*adina! ()

Hexa

Celej ten koncept je udělaný špatně... 1) Proč je to opět točeno se Slováky? Cílové publikum pro tuhle maškarádu nezná ani české youtubery (a tím myslím publikum nad 15 let...), natož slovenský. Vlastně kromě Žbirky neznali nikoho. 2) Proč je tam Bohdalka? Stejně si každý druhý jméno musela googlit. Tenhle koncept fakt není pro generaci 70+, naprosto zbytečná postava. 3) Já myslela, že trend "řvoucího publika" už skončil? Poslouchat uječenou děvu a řvoucí řady, zatímco se snažím přelouskat, co ten Slovák říká, není úplně ok. Všimli jste si, že občas musel do mikrofonu vyloženě křičet? Kdo si myslel, že to bude v TV znít dobře? Navíc po pár minutách to bylo vyloženě otravné až mě z toho rozbolela hlava. Tohle není rockovej koncert a ani tam nebyl důvod, aby tam furt někdo řval. Co jste jim to dali? 4) Natáčení probíhalo/probíhá v Maďarsku. To tam nahnali slovenský Maďary nebo televize platila divákům cestu a hotel v Budapešti? 5) Proč něco takovýho vůbec vzniká? Vtip to nemá, je to umělý až hanba a ten způsob... Škoda mluvit. 6) Z celé poroty byl zdaleka nejlepší Slovák. Bohdalka absolutně mimo a ti dva šašci jsou už ohraný, že je nemůžu ani slyšet. Stokrát ohraný vtip není vtipem. Copak Prima nemá někoho jinýho? Viděla jsem jeden díl a kvůli těm dvoum i poslední. ()

ŠpetaMarek odpad!

..hele videl jsem jen ukázku při přepínání, ještě než byl první díl. A tušil píčovinu. že to zrušili je dobře a u Primy to není první pořad, který takto uklízí. Jen jsem vám chtěl říct, že může být hůř. Na dovelené jsem v Německu narazil na pořad, kombinující tuto obludnost s Nováckou Tváří. Béčkovým osobnostem tu na ksicht nasadí masku áčkové osobnosti a pak zpívaj píseň áčkové osobosti napůl z playbacku a napůl sami lastním hlasem. ()

topi80

Nenáročná zábava typu "celebrity šaškují před celebritami". Proč to tedy nefunguje? První vada je v tom, že se to znovu dělá v československém provedení. Je mi líto, ale my opravdu kromě Habery, Žbirky a Gombitové žádné slovenské zpěváky a herce neznáme. Koneckonců, vždyť neznám ani ty slovenské porotce. A Slováci na tom se znalostí "českých celebrit" nejsou dozajista o moc lépe. Vždyť já z těch českých jmen, co "porota" hádala, znal tak třetinu, a ze Slovenska absolutně vůbec nikoho. Takže máme pořad se "známými osobnostmi", přičemž z těch "známých osobností" jste téměř o nikom v životě neslyšeli, čímž veškeré tlachání kolem pozbývá na jakékoli atraktivitě. Takže rada tvůrcům. Když chcete dělat pořad s celebritami, tak nejprve nějaké celebrity sežeňte. ()

Adamss_sa odpad!

Ještě větší sračka než Ulice, a to už je vážně co říct. Ulice byla doteď pro mě osobně absolutním dnem divácké TV tvorby. Congrats Zlatá maska. Dnes jsi přebrala smutné prvenství. ()

knihovna odpad!

Že jsou tam takové "hvězdy" jako Prachař, Bouček, nebo Verešová to by se dalo pochopit, od nich fakt nic nečekám. Ale paní Bohdalová, to si snad spletla dveře do studia. Bože za co. ()

curil odpad!

Stačil mi premiérový díl a vystavuji stopku. Ještě, že jsem si dal pořad do záznamu a nemusel ho sledovat celý. Taková ubohost se vidí málokdy. Proč opět společný pořad se Slováky, chlapovi není rozumět, a vytipovaní lidé od sousedů z řad umělců a celebrit jsou pro mě španělská vesnice. Humru a zábavy v pořadu není ani zbla. ()